СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 1
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 1
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N1(1) Червень 2004     ???? ??????: Milano week design
??? ? ???????
ТУСОВКА
More пива

Один із найвідоміших пивних клубів Луцька «Оболонь» (Коперніка, 8а) відсвяткував ювілей — 10 років. Відзначили свято, як і годиться, з розмахом: із гучною музикою, веселими конкурсами та безплатним пивом.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ
Запальний мікс

За повір’ям, коли в небі спалахує зірка, це означає, що народжується людина. А коли в небі одночасно з’являються сотні чи тисячі вогників, це вказує на трохи прозаїчнішу, але набагато видовищнішу річ — феєрверк. Яскравий салют, що пройшов 17 квітня у центрі Луцька, привернув увагу багатьох: на проспекті Волі в одному приміщенні одночасно відкрилися зал ігрових автоматів мережі Альфа-клубів України і коктейль-бар «Плазма».

???? ??????
Milano Week Design

Тим, кому пощастило потрапити до Мілана у квітні, сумувати не довелося. Всі міські готелі були переповнені. Ціни на номери, які у середині квітня зазвичай коштують сімдесят євро за добу, зросли до півтисячі, а кімнати по 300 євро подорожчали втричі. Знайти у Мілані місце, де можна було б оселитися на кілька днів, було практично неможливо.

ЕКСКЛЮЗИВ
«ОМАРІВ НЕ БУДЕ!»

Борис Оскарович призначив зустріч у себе — двадцять хвилин пішої прогулянки від знаменитого Приморського бульвару, квартира на останньому поверсі одеського будинку кінця 50-х. Господар був трохи стомлений (позаду — день зйомок на Одеському телебаченні), одягнений по-домашньому. Трохи несподівано, адже на екрані Борис Бурда завжди виглядає елегантно. Разом із хазяїном на зустріч вийшла кішка Багіра, зовсім не схожа на кіплінгівську пантеру, — триколірна, товста, з розкішною довгою шерстю. Право вибору місця для розмови гостинний господар надав гостеві, і, звичайно, це була кухня.

ТРАСА
Життя на колесах

Байкерський рух виник у Сполучених Штатах наприкінці 40-х років минулого століття. Молоді чоловіки, що повернулися з Другої світової війни, не сприйняли спосіб життя мирного суспільства, яке враз стало для них чужим. Вони об’єдналися у групи, де жили за зрозумілими для них фронтовими законами. У 1948 році колишні військові пілоти придбали списані армійські мотоцикли «Harley-Davidson» і створили байк-клуб «Янголи пекла». Тривалий час ці хлопці у чорних куртках наводили жах на обивателів: до 60-х років американці вважали мотоцикл транспортом «асоціальних елементів» — бандитів, хуліганів. Сам факт існування «Янголів пекла» сприймався як виклик суспільству. Попри все, рух підхопили послідовники у різних країнах. Символом байкерського руху став мотоцикл «Harley-Davidson».

ІМІДЖ
Вогні великого міста

Зовнішня реклама — один із найефективніших маркетингових інструментів. Вона робить відомими великі компанії і маленькі фірми, вона працює, коли ви відпочиваєте. Навіть найпростіша вивіска на фасаді магазину здатна звабити велику кількість покупців. А якщо вивіску декоровано неоновою підсвіткою, що діє у світлодинамічному режимі, то ефект від неї буде просто приголомшливий.

ПОКЛИКАННЯ
П’ять штрихів до портрету

Синьоокій дівчинці, що народилася у черкаському селі, дуже хотілося малювати. Тож і розфарбувала стіну біля печі червоною глиною. Маленьку вилаяли. А за наступний витвір навіть відлупцювали. Ще б пак! На полірованому столику нової швейної машинки Тетянка ножиком вирізала малюнок! На ньому — сільська хатинка, паркан…

ГОЛ
Любов з першого погляду

Умовити на інтерв’ю капітана команди «Волинь» Василя Сачка перед низкою відповідальних матчів було непросто. До місця зустрічі він приїхав власним авто. Люб’язно запросив до салону. Позитивна енергетика Сачка, хлопця без жодного натяку на «зірковість», одразу пом’якшує жорсткі рамки відведеного на розмову часу…

БЛІЦ
Під каблуком

Колишня співачка «Spice Girls» Емма Бантон розтягнула ногу, виходячи на високих підборах із телестудії. Модель Наомі Кемпбелл упала через них просто на подіумі. Тільки у Великій Британії понад 200 тисяч чоловік звертаються у травмпункти, отримавши ушкодження через незручне взуття. Переважно — через високі каблуки.

2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: