CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 6
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 6
???????
MIX
Єжи Гофман у Луцьку
Знаменитий польський кінорежисер знімає документальну трилогію «Україна»
«Золотий лев — 2004»
Театральний фестиваль вже вшосте у Львові
Симпозіум скла у Львові
Скляний карнавал у Львові
МОМЕНТ ІСТИНИ
Діти пишуть Богу
Щирі дитячі листи Богу...
CITY ART
FOTO ODLOT
Польський фотоконкурс "FOTO ODLOT"
CITY ЗУСТРІЧ
Людина, яка пропонує трішки пограти
Ігор Кондратюк в гостях у CITY LiFE
WORLD NEWS
НОБЕЛІВСЬКІ ПРЕМІЇ - 2004
Скоро відбудеться церемонія нагородження
CITY ЗАХИСТ
Перепочинок після катастроф
В гостях Ніна Пахомюк - директор кризово-реабілітаційного центру "Софія"
МОМЕНТ ІСТИНИ
Якщо злякатися своїх бажань...
Завжди треба говорити правду, хоч якою б вона була...
CITY TRAVEL
Де відпочиває Європа
Всі до Солотвино!
CITY FLOWERS
Квіти для замку Любарта
Квіти в замку
???? ??????
Нештучне кохання
В гостях CITY LiFE Святослав Вакарчук
CITY LOVE
Коли зраджують коханкам
Ах, адюльтер, адюльтер...
CITY МОДА
Акценти моди
Двічі на рік провідні українські модельєри демонструють свої таланти
CITY SPORT
Я не хуліган
У Луцьку два замки. Один із них — Кварцяний
CITY NEWS
«Сповідь киянина еротомана»
«Сексуальна сповідь невідомого росіянина»
Сергій Жадан: Щиросердні листи про молодіжний
стиль життя

«Листи про моду»
Художниця, що створює сучасний «звіриний стиль»
contemporary art
REALITY SHOW
Полювання на кумира - 2
Полювання триває...
CITY ANIMALS
Шиншила замість чихуахуа
Це не кролик і не білка, і не мишка, і, звичайно, не тушканчик. Це — шиншила...
SEX&CITY
Чого ти хочеш?
Інтелігентські теоретизування з приводу сексу
Чи можна знову стати дівчиною?
КОНКУРС
Вчора було літо
Фотографії наших читачів для конкурсу
???? ??? CITY
???????:
N6(6) Листопад 2004     ???? ??????: НЕШТУЧНЕ КОХАННЯ С.ВАКАРЧУКА
??? ? ???????
CITY ЗАХИСТ
Перепочинок після катастроф

   В Україні діє мережа неурядових (громадських) організацій (НУО), які активно працюють у сфері боротьби з торгівлею людьми.
   На сьогодні мережа громадських об’єднань налічує 24 організації, які охоплюють своєю діяльністю більшість регіонів України.
   Подібне утворення є й у Луцьку — Громадське об’єднання «Волинські перспективи». Про те, чим воно займається, розповідає його голова Ніна Пахом’юк, котра є водночас директором Волинського обласного кризово-реабілітаційного центру «Софія».

 — Дуже часто відправлятися світ за очі людину спонукають обставини, які склалися в сім’ї. Адже це ненормально кидати чоловіка чи жінку, дітей заради заробітку — виснажливого, а то й небезпечного. Тому в першу чергу ми займаємося проблемами сім’ї, запобіганням домашнього насильства, яке буває не лише фізичним, а й моральним.
   Прийнято вважати, що побутове насильство притаманне лише малозабезпеченим сім’ям. Зовсім ні. Банальна ситуація. Чоловік — банкір, бізнесмен чи підприємець. У нього — поїздки, ділові зустрічі, презентації, коло нових друзів, серед яких немало і жінок. А дружина сидить удома з дітьми і чекає свого єдиного. Він приходить і вже з порога гарчить: «Ти — ніщо! Ти здохнеш без мене!» Жінка все це терпить і мовчить. Бо він може її залишити. А за що тоді жити?
   Або інший випадок… В одному з районних центрів, щоб отримати кошти для поїздки на роботу в Португалію, чоловік заставив власний будинок. Поїхав, грошей не заробив, але важко захворів. Допоки лікувався — будинок забрали, а сім’я залишилася просто неба… Ось із такими людьми і працюють наші юристи — адвокати, психологи.
До речі, в Україні немає жодного центру ресоціалізації для чоловіків. Жінки ще якось пристосовуються до ринкових відносин. Вони більш витривалі. А чоловіки? Вони — як діти. При перших невдачах впадають у відчай. Поїхав — не заробив, втратив здоров’я, з горя запив, розпадається сім’я…
   Принцип нашої роботи — збереження родини. Бо буває, сама жінка своєю поведінкою провокує конфлікти. Будемо говорити відверто: зараз одному чоловікові важко заробляти стільки, щоб забезпечити сім’ї достойний рівень життя. Починається психологічний тиск із боку дружини. Та й сам чоловік починає комплексувати. І знову ж таки — нерідко пити.
Коли в сім’ї алкоголіків росте дівчина, у неї є шанс вирости і залишити цю сім’ю. Коли жінка опиняється з чоловіком-алкоголіком, вона може залишити його. Але коли дитина стає алкоголіком — це безвихідь. Виховати дітей, одружити — це ще не все. Ми всі зараз живемо одним днем. У цій круговерті не вистачає часу на дітей. Ми їх не ведемо за руку до школи, а тільки переводимо через дорогу.
   І ось доросла вже людина, яку покинула дружина і від якої відмовилися діти, повертається, звичайно ж, до батьків.
   У нас був такий випадок: у самотньої вчительки, якій уже було 80 років, оселився син-алкоголік. Це була трагедія — настільки він знущався над нею…
Зараз вона вже не приходить до нас, ми добре попрацювали з тим чоловіком.
До речі, дуже допомагає нам у таких випадках товариство анонімних алкоголіків: вони краще за інших знають, як витягти таку людину.
   Постраждалі внаслідок торгівлі людьми — окрема болісна тема. Ось наша землячка. Товаришка загітувала її на сільськогосподарські роботи в Польщу — збирати яблука. А довелося надавати сексуальні послуги. Зараз ведеться суд.
  Он друга… Ця взагалі ледве живою вибралася від сутенерші. Захворіла туберкульозом. А щоб повернутися додому і лікуватися, довелося її сестрі йти в заручниці й «відпрацьовувати» всі борги. Вже більше місяця дівчата не можуть прийти у себе. Наше завдання — вивести їх із цього стану.
   У реабілітаційному центрі, крім житла і харчування, потерпілі отримують медичну, юридичну та психологічну допомогу. Велику фінансову допомогу нам надають представництво Міжнародної організації з міграції в Україні, Управління у справах сім’ї та молоді Волинської обласної держадміністрації.
   Як партнери Міжнародної організації міграції, ми можемо надавати допомогу також і чоловікам, які постраждали від торгівлі людьми. Адже в Кримінальний кодекс нещодавно були внесені зміни, за якими визначено, що торгівля людьми — це не тільки сексуальна, а й фізична експлуатація.
   Для попередження подібних трагедій проводимо тренінги «Попередження торгівлі людьми», на які запрошуємо ЗМІ, видаємо інформаційну літературу, розроблену спеціалістами. Надаємо консультативні послуги. Кваліфіковані спеціалісти представляють інтереси жінок, що звернулися до «Софії», в суді, правоохоронних органах.
   Для того, щоб було менше бажаючих ризикувати своєю долею, у цьому році при фінансовій підтримці Європейської комісії в Україні наше Громадське об’єднання реалізовує проект «Зменшення рівня жіночого безробіття у Ківерцівському районі Волинської області». Проектом передбачено навчання безробітних жінок підприємницькій діяльності у сфері сільського зеленого туризму. Саме цей бізнес є найменш ризикованим і вимагає найменших фінансових вкладень.
   Нами підготовлено понад двадцять власниць садиб, які вже сьогодні готові прийняти на відпочинок усіх бажаючих. Господині пройшли ряд тренінгів із менеджменту зеленого туризму. Для всіх бажаючих розпочати власну справу у цій сфері при ГО «Волинські перспективи» створено Інформаційний центр підтримки та розвитку сільського зеленого туризму, діє мобільний консультативний пункт.
   З чого все почалося? З власного досвіду. Я розлучилася з чоловіком. У мене нічого не було, зі мною залишилися діти. Але мені було так добре, я вперше за довгі роки дихала на повні груди. Щоб забезпечити дітей і себе, в мене було достатньо освіти і досвіду. А як допомогти іншим жінкам, що залишилися на самоті і не знають, з чого почати? Я рада, що мені зустрілися однодумці, з якими все й здійснилося.

Адреса Громадського об’єднання «Волинські перспективи»:
м. Луцьк, вул. Вороніхіна, 8,
Волинська область, 43005, а/с №47,
тел./факс (03322) 555-42

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: