CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 5
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 5
???????
МІКС
Книжковий форум у Львові
Книжковий форум у Львові — це набагато більше, ніж просто ярмарок.
«Берегиня» знову з Луцьком
"Берегиня" повернулася в Луцьк
«CITY LiFE» на «REX»
«Мало бути хорошим парубком — треба, щоб про це знали всі»,
ПОДОРОЖ ІЗ СITY LIFE
Із «CITY LiFE» по Хорватії
«CITY LiFE» побував у Хорватії та знайшов там друзів
???? ??????
За лаштунками форту Буаяр
Гість номера — відомий телеведучий каналу «1+1» Анатолій Борсюк
МАЛЕНЬКА ПОДІЯ
«Меч Луцького замку — 2004»
Турнір лицарів під мурами Луцького замка.
ЛЮДИ ЗВІДСИ
Європеєць, якому не цікава Європа
Сергій Михальчук в гостях у "CITY LiFE"
СІМ`Я
У категоріях святості
Про погляди на сім`ю
СТИЛЬ ЖИТТЯ
Полювання на кумира
Хто не полює, той не п’є шампанське.
КУМИРИ ФУТБОЛУ
Витязь у червоно-чорній «шкурі»
Ексклюзивне інтерв`ю Кахи Каладзе журналу "CITY LiFE"
ПОРАДА
Як правильно читати, не нашкодивши очам, або Парадокси лікаря Корбетта
Ви правильно читаєте?
ЛЕГЕНДИ МОДИ
Пако Рабанн: Гра з «жінкою у скафандрі»
Пако Рабанн про моду і не тільки
МОДА
Тенденції моди осені-2004
Осінь... Мода... Думки...
СВІЙ ПОГЛЯД
Секс-туризм по-жіночому
Туреччина — країна жіночого секс-туризму.
ДРУЗІ МЕНШІ
Котячий аристократизм починається з хазяїв
Кілька порад любителям кішок
???? ??? CITY
???????:
N5(5) Жовтень 2004     ???? ??????: За лаштунками форту Буаяр
??? ? ???????
Свій погляд
Секс-туризм по-жіночому

Друзі, не можу собі уявити,
що в цілому світі знайдеться хоча б одна жінка,
здатна відмовитися від танцю з турецьким офіцером!
Мустафа Кемаль Ататюрк
  

Туреччина — країна жіночого секс-туризму. В останні роки паломництва в цю державу зросли до непристойності. У жінок, в основному слов’янок, «зриває дах» від турецьких чоловіків. Росіянок там, звичайно, більше, але українки вже теж відчули смак. Наші чоловіки дивуються: що ж там такого, чого їм тут не вистачає? Якби вистачало, то, напевно, наші панянки так туди б не рвалися.
   Для багатьох жінок Туреччина — казка, мрія. В ній є якийсь незрозумілий магнетизм. Усе спонукає до кохання: жарке повітря, аромати екзотичних рослин, ласкаве тепле море, сонце, бездонне зоряне небо й гаряча турецька кров.
Пройдіться по нічному Кемеру: навколо парочки, любов, секс і кекс. Усе, що жінки мають на увазі під «померти в обіймах, потонути в очах, поглянути й загинути», можна відчути саме там.
   Турецькі чоловіки красиві (зарази!), жагучі, романтичні, ніжні (ой, щось мене понесло!), а ще хитрі та працьовиті. Все, про що багато хто мріє, — романтичні побачення, квіти, вірші, палкі зізнання, секс нон-стоп, прогулянки під місяцем біля моря, нескінченні компліменти, увага, гідна королівської персони, відчуття найкрасивішої, бажаної, коханої, потрібної, обласканої жінки — можна знайти в Туреччині. І головне: все це доступно і товстим страшним німкеням, і пергідрольним тіткам із далекого Сургута, і розпусним московським німфеткам, целюлітним, заміжнім, вагітним, із чоловіками й дітьми. Одним словом, welcome! All inclusive! Тільки не exclusive, дорогі дами! На це не сподівайтеся.
   Приємно, звичайно, повертатися вранці в готель на напівзігнутих із млосним поглядом кішки, що об’їлася сметани, або знаходити на своєму ліжку величезні оберемки троянд і записки «сені севийорум» («я тебе люблю»). Але в усіх цих принадностей є й інший бік.
   Типова картина в аеропорту Анталії: вона, росіянка, уся в сльозах і соплях, летить. Він, турок, утішає, обіймає, нервово поглядає на годинник. Вона: «Ти мене справді любиш? Ти ж прилетиш до мене?» Він: «Я люблю тільки тебе одну. Я прилечу до тебе й ми одружимось». У цей час йому на мобілку приходить повідомлення, яке він явно намагається приховати від дівчини, й знову невдоволено поглядає на годинник. Як ви думаєте, він прилетить до неї, і вони одружаться? Його чекають робота в готелі (магазині, барі), наступна (і, швидше за все, не єдина) туристка. Її дощова Москва, очікування повідомлень і розбите серце.
Чого тільки не надивишся на турецькому курорті: божевільне кохання, розбиті серця, зруйновані сім’ї, зради, сцени ревнощів... Причому сценарій приблизно однаковий. Перший раз їдеш туди тільки заради відпочинку: пляж, сонце, море. Аякже! Потрапляєш туди — й понеслося. Найцікавіше, що тобі навіть не віриться, що це ти. Обов’язково буде другий, третій, а іноді й восьмий раз.
   У Туреччині можна отримати будь-якого чоловіка. Справді БУДЬ-ЯКОГО! І в якій завгодно кількості. Усе легко й просто. Витримало б здоров’я. Як правило, це продавці, бармени, капітани яхт, обслуговуючий персонал готелів. Особливо популярна категорія в російських жінок — аніматори, фотографи, офіціанти. Це в основному малоосвічені молоді люди з провінції, студенти з диким неприборканим темпераментом і бажанням заробити. Серед них дуже багато азербайджанців, курдів. Елітний контингент — власники готелів, нічних клубів та інша місцева знать — освічені, європейського типу турки.
   Кожен новий заїзд туристів не залишається без уваги. У середньому в того ж аніматора (в очах відпочиваючих дівиць аніматор — секс-машина) за сезон (6 місяців) буває 20-30 жінок. В особливо велелюбних — ще більше. Вони стежать за собою. Гель для волосся, спокусливі парфуми, погляд (о! це взагалі окрема тема). Вони завжди у прекрасній формі, тому що постійно в русі. Працюють, як правило, з 8.00 до 23.00...
   Відбувається все стандартно. Знайомство на пляжі (біля бару, магазину), запрошення й похід у ресторан (на дискотеку, пляж), прогулянка по околицях (щоб усі бачили), автопробіг, візит у ювелірний (шкіряний) магазин до кращого друга. Все це під безперервне улесливе «курликання» в супроводі делікатних дотиків. Потім багатозначні натяки й погляди і довгоочікуване запрошення в номер (до себе додому). А можна й на пляжному лежаку. Дуже мило — місяць,  море…
   Ні, в цілому все дуже весело, романтично. Повірте: встояти вдається одиницям. І — з головою в пристрасть і млість! Багато жінок навіть стверджують, що нічого подібного не відчували навіть із коханими чоловіками. Далі на вас чекають зізнання у коханні й пропозиція руки та серця ламаною російською. Вірите: кидають чоловіків і готові народжувати дітей…
   Буває, що й турки приїжджають до своїх подруг в Україну (Росію, Литву, Німеччину). Якщо дівчат багато, так і роз’їжджають по гостях усі п’ять місяців до початку наступного туристичного сезону. Жигало там багато. Але треба відзначити, що, на відміну від німкень та англійок, на наших дівчат усе-таки гроші витрачають самі турки. Процвітають вони в основному за рахунок Німеччини й Англії, чиї нерозпещені природою жінки звикли самі платити за задоволення. Турку сказати «I love you» — те саме, що сказати «Hello». Найцікавіше те, що він може говорити й цілком щиро. Саме в той момент він так і відчуває. Щоправда, про свої перемоги й сексуальні подвиги вони не забувають повідати всьому готелю або друзям: і про те, що гнучка, і що охає смішно, і в який момент очі закриває, і в якій позі любить. Турки — суспільний народ. Часто влаштовують тоталізатор — хто швидше «зніме» дівку або чи повернеться їхня пасія в цей же готель через кілька тижнів (місяців, рік).
   Наші жінки для турків —легкодоступна екзотична здобич. Дуже легкодоступна! Тому скаржитися на наполегливі чіпляння або неповажне ставлення не варто. Правила гри скрізь однакові: як себе покажеш, так із тобою і будуть поводитись. А росіянки (українки, білоруски) себе зарекомендували відповідно. У самих турків натури суворі, й до весілля жінки, як правило, стримують себе. Тому із сексом там важко. А тут — і заробіток, і безплатний секс.
   Звичайно, між туристками й турками трапляється справжнє кохання і навіть весілля. Але рідко.
   І недоречно когось звинувачувати. Просто є таке явище, турецький феномен. Попит (на секс, ласку, ніжність, романтику) народжує пропозиція. І річ не в тому, хто ким користується — турки нашими жінками чи навпаки. Кожен отримує своє. Цілком можливо їхати звідти не в сльозах, а з незабутніми враженнями на все життя та з думкою про те, що в цій прекрасній країні в тебе є друзі. Туреччина forever!

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: