CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 25
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 25
???????
???? ??????
Не просто спокусити Білик
CITY PEOPLE
5 правил зіркового життя Тіни Канделакі
CITY SOCIETY
Я Світязь
Побужжя
Драгобрат
CITY HISTORY
Загадка львівських левів
Меа
Віднесені за світові води
Зона поганського культу
Гуцульський шик
CITY FAMILY
Амстердам: без заборон і обмежень
CITY ART
Бард романтичного фото
CITY ART
Ірина Мазур: «Постановка - це мільйонів варіантів»
CITY LIBRARY
Любко Дереш: Пишу так, як мені цікаво
???? ??? CITY
???????:
N8(25) Серпень 2006     ???? ??????: Я Світязь
??? ? ???????
???? ??????
Не просто спокусити Білик

Жінка повинна вміти говорити «ні»

Так ось... На побаченні Ірина Білик була дуже впевнена в собі. Здавалося, все її єство промовляло: «Я — найпривабливіша і найчарівніша». Викликала симпатію, бо посміхалася приязно. Не раз доводилося тамувати подих — співачка поєднувала непоєднуване. Мала тисячу облич і стільки ж характерів. Що не фраза — то вогонь і мороз. Може, так майстерно маскувала гірку іронію?! Не знаю. Я відчував якесь запаморочення...

— Пані Ірино, зізнайтесь: як вас найлегше спокусити?
— Поглядом. Очі і погляд можуть дуже багато розповісти про людину. Мені подобається, коли очі ясні, в них щиро світяться натхнення, щастя, радість... Багато людей, у першу чергу чоловіків, бачили насамперед мої очі.

— Вам у коханні щастить? Що особисто ви найбільше цінуєте в чоловіках — вроду, розум, духовність?
— Я вірю у кохання. Нехай навіть воно і зникає тоді, коли зовсім цього не чекаєш. Мабуть, моє ставлення до чоловіка, який поруч, — це яскравий приклад того, як не треба бути занадто ніжною, доброю і відвертою. Жінка повинна вміти говорити «ні». І навіть грати, як справжня актриса. Мені ще треба цього навчитися.

— Ну, що ж... Візьмемо для прикладу актрису Фаїну Раневську. Свого часу вона сказала: «Одиночество как положение исправлению доступно, но как состояние — это болезнь неизлечимая». Мені здається, що ви — дуже одинока людина, незважаючи на публічність.
— Вважаю, кожна людина тією чи іншою мірою відчуває подібне, незалежно від того, наскільки вона публічна. Проте так трапляється, що пишу найкращі пісні, коли відчуваю свою самотність.

— У чому, на вашу думку, сенс людського буття?
(Тривала пауза.) — Найголовніше — завжди залишатися собою. Не потрібно під когось підлаштовуватись, а тим паче — лягати. Треба бути з коханою людиною тільки через кохання, а не через вигоду. І співати — від душі, а не за гроші.

— Вас впізнають на вулицях? Доводилося ставати жертвою «фанатичної любові»?
— Одного разу мені пропонували навіть заміжжя. Мій шанувальник приїхав на концерт зі своєю мамою. Мабуть, щоб вона відразу і благословила нас, наречених. А були випадки, коли мої шанувальники чекали мене по декілька годин під концертною залою на морозі, гріючись коньяком і кавою.
— В особистому житті ви вибираєте чи вас вибирають? І чи часто «это не совпадает»?
— Я в цьому питанні вже зовсім нічого не розумію. То, здається, вибираєш ти, а насправді виходить, що вибирають тебе. І навпаки. Все у житті переплуталося.

— Чоловіка можна оцінювати по руках, взутті і годиннику. За якими критеріями ви його оцінюєте?
— По руках, взутті і годиннику.

— У вас є чудова пісня «Sorry». Як часто це слово кажете чоловікам?
— Якщо я буваю неправа, то, звичайно, мене мучить совість. У такому разі недовго думаю, щоби сказати «sorry». Це слово завжди веде до примирення.

— Курили коли-небудь у своєму житті і як ставитеся до жінок, які курять?
— Якщо жінка, яка курить, пахне цигарками, то це дуже несмачно. Я сама курила, точніше пробувала — і сигарети, і траву. Трава мені «не відкрилась» — так сказав один мій друг. Цю фразу я запам’ятала надовго — вона дуже подобається. Річ у тім, що запах цигарок нікого вже не приваблює. Мене приваблює запах кохання.

На своїй хвилі і не від світу цього

На зло своїй зайнятості переглянув усі доступні мені фразеологічні словники української мови. Про жінку налічив сімсот словосполучень, про Бога — п’ятсот. Самі повинні розуміти, кого ми ставимо вище.
Мені здалося, що про Ірину Білик я міг би придумати втричі більше словосполучень. Адже на побаченні з нею то світи шоу-бізнесу рушилися, то розверзалося у них блаженство...

— Про Ірину Білик кажуть, що вона на своїй хвилі і не від світу цього. Цікаво, наприклад, що їсте вранці, чи ходите в крамниці, дивитеся телевізор і чи перевіряєте уроки сина?
— Я роблю все те, що роблять звичайні жінки не від світу цього.

— Все ж таки скажіть, що потрібно їсти, щоб бути такою стрункою, як ви?
— Краще взагалі нічого не їсти (усміхається).

— Хм... Вас називають українською Мадонною. Як ви до цього ставитися?
— В першу чергу я — мама. А кожну маму можна назвати Мадонною. Звичайно, це стосується і мене. Я щаслива.

— Чим ви пишаєтеся найбільше?
— Звичайно, сином Глібом і своїми піснями. Для мене це одне й те ж саме. Вони гарні, талановиті! І тільки Гліб і пісні принесуть мені успіх та вдачу.

— Розкажіть про сина. Які ваші риси характеру втілились у ньому?
 — Моєму сину сім років. Він добрий і ніжний хлопчик. Ходить до хорошого ліцею, грає ролі у шкільному театрі, займається теквондо і непогано малює (скелети і монстри в нього виходять найкраще). А ще дуже любить, коли я повертаюся з гастролей додому. Не любить приходити на мої концерти, говорить, що там дуже голосно кричать.
Гліб — сонячний хлопчик. І я буду дуже рада, якщо він залишиться таким назавжди.

— Як часто ваш син зустрічається з батьком і чи згадує його?
— Бачаться вони не щодня. Проте мають можливість часто розмовляти по телефону. Гліб має мобілку.

— Ремарк якось сказав: «Якщо ми перестаємо робити дурниці, значить, уже зістарилися». Коли ви востаннє робили дурниці?
— Дві години тому.

— Ірина Білик зізналася, що в неї є свої комплекси. Так що вам у собі подобається, а що — ні?!
— Мені не подобається, що в мене є комплекси, але подобається, що я вмію їх виправляти.

— У вас є місце, куди втікаєте від галасливої столиці?
— Із великим задоволенням я виїжджаю за кордон і просто гуляю вулицями. Із насолодою купую подарунки своїм друзям. Мене це дуже заспокоює. Нещодавно я була у Вашингтоні і Нью-Йорку, зустрілася там зі своїми друзями й чудово відпочила.

— Вам доводиться чимось жертвувати?
— Доводиться, але ненадовго.

Знову буде екстрім «Bilyk»

А ще на побаченні Ірина Білик нагадувала людину, яка здатна заради творчості подолати всі відомі людству категорії й виміри буття. Щоб досягти мети, стає вогнем, залізом, кінцем світу... З нею легко радіти і сумувати. Потрапляючи у світ співачки, відчуваєш, що з цієї хвилини вона — твоя частка. Так уміє в себе закохати, що...

— Чому ви перевидаєте альбом «Любовь. Яд»? Коли вийде альбом з вашими новими піснями, які ви співали, наприклад, на «Таврійських іграх»?
— Річ у тім, що розповсюджується дуже багато піратських копій з моїми піснями. Я ж хочу, щоб люди слухали якісну музику у моєму виконанні. Ось чому перевидаємо альбом «Любовь. Яд» з моєю новою піснею і в новому оформленні. Сподіваюся, це порадує меломанів і моїх шанувальників. А над новим альбомом я вже працюю.

— У форматі МР3 ви випустили диск «Навсегда», у який увійшли всі ваші альбоми. Який із них — найулюбленіший? І який з цих альбомів був найуспішнішим у комерційному плані?
— Найулюбленіший альбом? Звісно, той, який збирав найбільшу кількість людей на моїх концертах. Так було з альбомами «Так просто», «Фарби», «Любовь. Яд». Пісні із цих трьох альбомів я найбільше люблю виконувати на концертах.    

— Який рецепт життєвого успіху від Ірини Білик?
— Мій рецепт простий: приїхати з концертом в Одесу, зустрітися з фан-клубом, подумати про виступ, який відбудеться, і усміхнутися своєму майбутньому щастю. 

— Ви здатні на екстремальний учинок?
— Аякже... Дуже скоро у цьому переконаєтеся. У вересні. Побачите мій новий відеокліп, присвячений нездійсненному коханню.

— Що дає поштовх вашому натхненню?
— Мої нові концерти. На них чекають не тільки мої прихильники, а і я сама. Вони будуть красивими і дещо несподіваними.

— Як вибираєте собі пісні, адже вони завжди відрізняються від репертуару інших співаків?
— Свої пісні вибирати неважко — це моє життя. А пісні інших авторів я не вибираю. Я вибираю тільки авторів, з якими мені приємно працювати, а точніше жити одним життям під назвою «сцена». Те, що роблю я, без сумніву, приносить радість людям, тому що коли пишу пісні, думаю, перш за все, про тих, хто буде їх слухати.

— Що вам у вашій роботі подобається найбільше: створювати пісню, записуватися в студії, зніматися в кліпі чи виступати на сцені?
— Зніматися у відеокліпах не люблю. Фотографуватися теж. Люблю співати, коли мене чує повний глядацький зал, а іншого залу я, в принципі, і не пам’ятаю. Я бачила, що люди з мого концерту йдуть задоволеними та натхненними. Завжди запрошують поспівати на біс.
Дай, Боже, мені і всім моїм колегам збирати повні зали й обов’язково дарувати радість.

— Головна цінність співака — це голос. У вас не виникає ніяких проблем із ним?
— Останнім часом дуже часто доводиться виступати. І на ранок після концерту мій голос іноді «хрипить» до невпізнання. Ну, і що? Головне, що на концерті він живий і натуральний, а це відверто і душевно.

— Що вас може вивести з рівноваги?
— Важко сказати.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: