CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 24
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 24
???????
???? ??????
Луцьк єднає фольклористів світу
Учасники фестивалю «Поліське літо з фольклором»
CITY PEOPLE
Футбол обєднує
CITY PEOPLE
«Синтетична» Лана - це космічна Руслана
CITY SOCIETY
На козичинну йду!
CITY SOCIETY
12 зоряних днів
CITY HISTORY
Ключі, які не відкривають жодних замків
Бастіон з «іншими привидами»
CITY FAMILY
На землі «баунті»
Відпочиваючи, обирай українське
CITY FAMILY
Стіни зеленої кімнати
CITY FAMILY
Політ над гніздом рицарів
CITY FAMILY
Дозволь собі безпечний бюст
CITY ART
Зупинена мить належить «пензлю»
Театр у кошику...
CITY LIBRARY
Ігор Калинець: «Треба вміти вчасно замовкнути»
???? ??? CITY
???????:
N7(24) Липень 2006     ???? ??????: CITY HOLIDAY
??? ? ???????
CITY FAMILY
Стіни зеленої кімнати

Китайська алея

Обов’язковим деревом китайського саду є квітуча слива. Саме її найчастіше зображують на відомих китайських гравюрах, оспівують у віршах. Замість банального саду кісточкових дерев (вишня, слива, алича, персик, абрикос) улаштуйте собі китайську алею, висадивши кісточкові дерева по обидва боки кам’яної доріжки вільного планування. В кінці і на початку алеї розмістіть китайські кам’яні ліхтарі, а під сливою один великий камінь — валун для філософського усамітнення. І в пору цвітіння дерев максимально забезпечте себе на весь рік особливою імператорською енергетикою.

Англійська шпалера

У ландшафтному мистецтві шпалера — це ряд кущів або дерев, обов’язково стрижених, щільно посаджених для утворення суцільної стіни. Мистецтво стрижки зелених насаджень і створення за їх допомогою закритих просторів у вигляді «зеленої кімнати» прийшло в Англію з французького регулярного саду у XVII-XVIII століттях. Саме в таких маленьких «зелених кімнатах» призначалися зустрічі закоханих, улаштовувались дамські та музичні салони. Французи використовували для огорожі листопадні породи кущів і дерев — спірею, горобину, дрібнолисту липу, акацію, калину, вейгелу, фурзицію, бирючину, граб, бук.
Англійці ж послуговувались для створення «зелених кімнат» в основному вічнозеленим тисом, який чудово стрижеться і є надзвичайно довговічним. Англійські шпалерні стіни відомі у всьому світі, в деяких приватних садибах сягають 150-250-літнього віку.
Для нашого регіону зелені шпалери-стіни бажано виконувати із пропонованих листопадних порід дерев і вічнозелених туй сортів «Smaragd» та «Brabant» (за сезон дають приріст 40-50 см).

Голландський гобелен

Створюючи у своїй садибі голландський садочок, ви не зможете обійтись без міксбордера — вузької смуги ярусно висаджених вічнозелених туй, ялівців, вересковидних кущів, лаванди, еріки, гортензії, інших рослин кислого ґрунту. Симфонія фарб, різна фактура і текстура кущів, дерев, квітів за насиченістю і об’ємом нагадують добротний гобелен — тканий вертикальний килим.

Килимові покриття

Стіни стінами, але ж щось потрібно покласти і під ноги. Історичні зелені килимові покриття представлено в асортименті: французький мереживний партерний газон, де вміло поєднано площину зеленої трави, квіткові композиції, вічнозелений самшит і тис; мавританський газон (елемент мусульманських садів), де обов’язково серед високої трави ростуть квіти — маки, волошки, ромашки, дзвіночки тощо; англійський строгий газон рівнинних геометричних форм і рельєфних галявин.
Якщо ж в оточенні строгих «зелених стін» вам не вистачає «кольорового імпульсу», киньте на землю «персидський килим», улаштувавши складні кольорові композиції зі спеціальних сортів ґрунтопокривних квітів, квітнучих кущів та інших насаджень.

Храм душі і тіла

Не забудьте у своїй садибі розмістити сакральне дерево чи гай. Наші пращури щиро вірили в існування тонких паралельних світів, з яких можна черпати додаткову енергію. Сьогоднішня наука все менше і менше висуває заперечення цим твердженням, а іноді й погоджується з ними. Так, древні жерці — друїди — вважали, що для кожного з нас існує дерево з позитивною енергетикою. Висадіть у садибі свого «енергетичного донора» у вигляді солітера (окремо стоячого дерева) або гаю (3-7 однопорідних дерев). Розмістіть там три камені, валуни довершеної форми — камінь мудрості, камінь роду і камінь сонця. Це буде і ваше святилище, і місце зв’язку з цивілізацією, родиною і космосом.
 
Бажаю всім читачам журналу «CITY LiFE» максимального єднання з природою, тонкого розуміння її структури, філігранного вміння відчути себе частиною зеленого всесвіту і майстерності у створенні власної «зеленої філософії».

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: