CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 22
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 22
???????
???? ??????
Володимир Гришко: «Мільйон у душі»
CITY PEOPLE
Ірина Мерлені:«Я на килимі жорстка»
CITY SOCIETY
«Срібний вовк» прийшов
344-й день народження
Лемки: роки і долі
CITY SOCIETY
Батьківщина, яку ми не знаємо
CITY HISTORY
Родинне гніздо Потоцьких
Острог: історія з легенд
CITY FAMILY
Ігри патріотів
CITY FAMILY
Сучасне міське зелене середовище
CITY FAMILY
Спортивна Каталонія: чотири стихії
CITY ART
Екстрім «Пікардійської терці»
Її величність фотографиня
CITY LIBRARY
Тимофій Гаврилів: «Подорожі фантазією важливіші для творчості, ніж подорожі географічним простором»
???? ??? CITY
???????:
N5(22) Травень 2006     ???? ??????: CITY PEOPLE
??? ? ???????
CITY FAMILY
Ігри патріотів

Візитівка

Статус: битва титанів
Назва: «Ігри патріотів», «Великі гонки»
Учасники: команди з України, Росії, Китаю та Франції
Місце проведення: острів Реюньйон в Індійському океані
Визначні місця: один з найбільших вулканів світу, водоспад «Фата нареченої», унікальний пляж з чорного вулканічного піску
Екстремальні ситуації: епідемія тропічної хвороби Чігунгунья (хворіє кожен восьмий житель острова), тайфун
Проект: телеканали «Інтер», ГРТ
Ведучі: Павло Костицин, Дмитро Нагієв

«Відкачували» Кота

Після другого конкурсу з биком ведучий програми «Усе для тебе» Юрій Кот на майданчику змагань зазнав теплового удару. Впродовж двадцяти хвилин його приводили до тями. Отримавши медичну допомогу, Юрій знову подався у вольєр. Виявляється, у дитинстві він часто приїжджав до бабусі і пас худобу. Тому був таким сміливим і відважним...
Учасник проекту «Маски-шоу» Борис Барський також упевнено «йшов» прямісінько на роги бика.
— А чого мені боятися? — він аж обурився. — Я на іграх уже вдруге. Знаю кожного бика в «обличчя». І тварини мене запам’ятали. А старих друзів вони не ображають.
Якось під час турніру бик загубив гумовий набалдашник для ріг. Усіх гравців наче вітром здуло з вольєру. В таких екстремальних умовах вони піддалися принципу «передовізму» — бігти навіть поперед того, хто біжить першим. Не повірите: олімпійські чемпіони плакали, як діти, через те, що не змогли перегероїти бика. Поруч смішне і страшне!
Групі «Корни» заборонили виходити на поєдинок з биками. Намагалися вберегти артистів від травм.
— Коли опиняєшся на арені з биками, то відразу забуваєш про шоу, — сказав Володимир Турчинський («Динаміт»). — Адже потрібно було боротися за своє життя.
Небезпечними виявилися змагання на біговій доріжці з відрами води — китайська учасниця отримала серйозну травму хребта. У перших же іграх продюсер Єгор Бенкендорф виступав з чотирма отруйними колючками у нозі. Купаючись в океані, він наступив на морського їжака. Необхідно було проводити хірургічну операцію, щоб витягнути колючки з ноги. 
З українською командою на острів приїжджав лікар. Під час проведення попередніх ігор чергувало лише дві карети швидкої допомоги. І вони не встигали обслуговувати травмованих гравців. Іноді їм доводилося надто довго чекати на медичну допомогу.

Серед води розоритися на... воді

У перші дні перебування на острові гравці купували півторалітрову пляшку прісної води за три євро. Життя змусило їх стати досвідченішими покупцями — наші патріоти «розвідали» місця, де її пропонували за два євро. В таку спеку (температура сягала понад тридцять градусів) не зекономиш на воді. До речі, вона тут не смачна.
Щодо пива... Воно для патріотів було потрібне не лише для задоволення. З метою профілактики епідемії лікар дозволив патріотам потроху випивати. Вони розслаблялися і за допомогою французького вина, яке купував Кузьма (Андрій Кузьменко). Олександр Пономарьов привіз із собою кальян. Курили усі — хто хотів. Казали, що кальян допомагав нашим патріотам не в останню чергу — недарма ж він має таку довгу шию!
Українці з гордістю носили футболки з написом «Я пережив епідемію Чігунгуньї». Телеведучий Олексій Дівеєв-Церковний заявив: «Нас — чорнобильців — нічим не залякаєш: ні хворобами, ні акулами, ні хробаками, ні биками, ні комахами». Знали б ви, як він бідкався з приводу того, що «не було куди» одягнути привезені з Києва смокінги!
Олексій виявився мастаком на проведення всіляких неймовірних конкурсів. Він запропонував чоловікам переходити басейн з одного кінця в інший з дівчиною на плечах.
Ігор Кондратюк провів спеціальний випуск програми «Караоке на майдані». Тубільці хизувалися своїми танцями, поки наші патріоти не потішили публіку гопаком, «розірвавши» дискотеку. І тим самим змусили всіх танцювати під свою дудку. Українці стали абсолютними фаворитами місцевих мешканців. Тубільці збирались на нашій трибуні, одягались у наші футболки й скандували: «Україна!!!», «Viva Ukraine!»
Співвітчизники дивувалися сніданкам французів: булка, джем, сік... Хіба можна було цим наїстися?! Олександр Пономарьов кинувся готувати свій кулінарний шедевр — суп. Його скуштували мешканці готелю, в якому проживав артист. Наступного дня він готував український борщ. Тубільці не могли повірити в те, що дав Бог стільки талантів одній людині: співак, боксер, кулінар... Свій готельний номер Олександр перетворив на склад екзотичних овочів, які він купував на ринку.
І що цікаво: за тисячі кілометрів від рідного дому потрібно було думати, що говориш. Хтось у пориві пристрастей під час змагань закричав: «Давіть китайців!» Звичайно, малося на увазі не буквальне, а переносне значення вислову. Натомість китайський продюсер, котра навчалася в Радянському Союзі, дуже делікатно і несміливо зауважила російською: «Нужно жить дружно»...
У Китаї 50 000 000 сімей дивляться «Ігри патріотів». І це незважаючи на те, що національна команда все програє і програє… Як і французька, до речі. Наші патріоти по-справжньому переживали за те, щоб ці команди не зняли з турніру.
Павло Костицин придбав амулет для шиї, який відганяє злих духів. Колеги відразу взяли його на кпини: «Ні, Нагієв не злякається такої цяцьки». Борис Барський придбав два солом’яних капелюхи. І його почали діймати запитаннями: «Соломка французька?» Борис «відбивався» відповідями: «Не знаю, ще не курив».

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: