CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 19
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 19
???????
???? ??????
Леді Под
В гостях у CITY LiFE Лілія Покопаєва
CITY SOCIETY
Потрібні буква, цифра і нота
CITY SOCIETY
Силуети Львова руйнує не лише час...
Артур + Ванда = увічнена любов
Лучеськ Великий
CITY HISTORY
Палац колієвий
У Львові вежовий годинник працює з 1851 року
CITY FAMILY
Той, що танцює на цифрах
CITY FAMILY
Безпліддя лікує... любов до себе
CITY FAMILY
Весілля від Раїси Цапун
CITY FAMILY
Любіть собаку хоча б наполовину так, як вона любить вас!
CITY FAMILY
Балаклава
CITY ART
Світ на перехресті
На острові Олега Дергачова
CITY LIBRARY
«Бульйонна кістка» літературної юшки
Я, «Побєда» і Берлін
???? ??? CITY
???????:
N2(19) Лютий 2006     ???? ??????: ЛЕДІ ПОД
??? ? ???????
CITY FAMILY
Той, що танцює на цифрах

...Три дні в сорокаградусну спеку вона йшла пішки по трасі від Назарету в Єрусалим, а це — 270 кілометрів. По дорозі до неї приєднувались інші жінки, кожна зі своєю бідою: одна — інвалід, інша — мати-одиначка, а хтось просто прагнув підтримати своїх посестер, аби привернути увагу уряду до задавнених негараздів у соціальній сфері. Коли чимала демонстрація з плакатами нарешті дісталася святого міста й отаборилась у наметах напроти будівлі кнесету, подія встигла набути неабиякого розголосу. Але хто б міг подумати, що вона пробудить співчуття не тільки високих посадовців.

Коли наступного дня маніфестантки вишикувались у довгу чергу до якогось чоловіка, що уважно розмовляв із кожною з них і зосереджено щось занотовував, Наталя поцікавилась у нових подруг — хто він. Всупереч її очікуванням, це виявився не чиновник, а відомий в Ізраїлі нумеролог Тіран Єгуда Лев Арі. Як з’ясувалося, сюди, на площу, він приїхав, аби провести для жінок благодійну консультацію, допомогти в міру своїх можливостей.
Із людиною такого рідкісного фаху Наталя ще ніколи не зустрічалась. І чи за компанію, чи просто з цікавості вирішила, що професійний прогноз на майбутнє — вочевидь, дуже непевне, — їй зараз точно не завадить. Ось тільки дратував чолов’яга, що приїхав разом із нумерологом, а тепер чомусь уперто крутився біля Наталі і з дивною наполегливістю радив: «Обов’язково візьми в нього номер телефону. Візьми номер...» Ну, що за нахабство, скажіть?! З якого дива дзвонити незнайомцю? Та й не народився ще той чоловік, до якого вона першою телефонуватиме. Але дивак не вгавав і тепер уже причепився до свого друга: «Візьми у цієї жінки номер телефону». Коли той спробував його заспокоїти, ледь не образився: «Невже ти не бачиш, що це — твоя дружина?!»
Та витівка видалася жартом, але щойно Наталя назвала нумерологу свої дані — дату народження й імена батьків, — він раптом пополотнів. Консультацію обмежив буквально кількома фразами, проте пораду товариша послухав і попросив дозволу зателефонувати. А наступного дня приїхав із величезним букетом квітів і телебаченням та запропонував руку й серце, окресливши оригінальну альтернативу: «Або ти виходиш за мене заміж, або… ти виходиш за мене заміж».
Відтоді вони — нерозлучні. А шлюб, що так незвичайно розпочався, отримав не менш дивне продовження: Тіран просто шокував своїх шанувальників, коли вирішив переїхати з Тель-Авіва на батьківщину дружини, в маленьке прикарпатське містечко Яремча. У це було важко повірити, адже йшлося не тільки про різку зміну клімату, оточення, мовного середовища, а й способу життя загалом. Невже варто пов’язувати свою долю з країною, громадяни якої, навпаки, масово виїжджають за кордон і заробляють по світах? Та, незважаючи на разючий контраст між Ізраїлем і Україною, родина Лев Арі прийняла саме таке рішення. Ще на сходах трапу, запримітивши непривабливу будівлю аеропорту, Наталя стурбовано подивилася на чоловіка й обережно спитала: «Ну, як?» Але, схоже, він за сірим краєвидом бачив щось більше — тільки вдихнув на повні груди незнайоме повітря й промовив: «Я тут живу».
Це могло б видатися безглуздим, проте не для людини, яку в Ізраїлі називали «той, що танцює на цифрах», визнаючи віртуозну майстерність нумеролога. Адже Тіран вираховував не лише життєві шляхи окремих людей, а й важливі події державного значення: дати бомбардування й терактів, відокремлення Ізраїлю від Палестинської автономії, хворобу Аріеля Шарона і смерть Ясіра Арафата... Ці прогнози розлітались по Інтернету та газетах, звучали по радіо. Логіка підказує, що зміна країни проживання також передбачає певне числове підґрунтя. Яке саме — можна зрозуміти, тільки маючи уявлення про нумерологію.
Саме про цю давню науку ми й розмовляємо з Тіраном Єгудою Лев Арі. Поруч із ним, як завжди, кохана «половинка» Наталя — надійна помічниця й досконалий перекладач. Відчуття якесь дивне: просто за вікном, на скелястих схилах, гордовито височіють карпатські смереки. На їх тлі східна мелодика слів видається справжньою екзотикою. Однак проблеми, які ми обговорюємо різними мовами, абсолютно зрозумілі для людей з усіх країн, на всіх континентах. От тільки розв’язуємо ми їх — кожен по-своєму: комусь властиво раз у раз пробивати лобом стіну; комусь — склавши руки, нарікати на долю; комусь — звинувачувати оточення у своїх негараздах. Але дехто прагне аналізувати ті чи інші ситуації й коригувати свою поведінку, постійно вдосконалюючись. Власне, такому аналізу й піддає наш життєвий шлях нумерологія.

— Її корені сягають глибокої давнини, — розповідає Тіран. — Родоначальником цієї науки, як і математики, можна вважати Піфагора. Саме він збагнув, що цифри мають власну енергію, і розпочав свої дослідження у цій галузі за календарем, що обраховує літа від сотворіння світу. Отак і з’явилась нумерологія — наука кодів. Йдеться, зокрема, про коди, утворені певними сполученнями дати народження людини та її імені, що складається з літер, які, у свою чергу, також мають цифрові відповідники. За ними людей можна розділити на дев’ять груп із різним призначенням у цьому світі. І кожній особі протягом життя дано 36 років самовираження, які потребують певних кроків на тому чи іншому етапі. Якщо людина у цей час використовує свій потенціал — їй значно легше. А як ні — розпочинаються негаразди, нічого не вдається, дошкуляють хвороби, безгрошів’я, сімейні проблеми... Ще глибшу інформацію дає сполучення цифр у розшифровці дати народження, прізвища та імені матері й батька. І всі ці дані необхідно правильно сполучати й узагальнювати.

— Що потрібно, аби опанувати це мистецтво, — якийсь особливий дар?

— Нумерологія — дуже складна й надзвичайно глибока, можна сказати, безкінечна. В ній не досягти успіху з вузьким, негнучким мисленням. Тому до певної міри якийсь дар, мабуть, допомагає. Але загалом це — точна наука. З її основами може ознайомитися кожна людина, проте так ніколи і не дійти до глибин — просто гратися в нумерологію, як у будь-яку іншу гру. А покликання або є, або його нема.

— Як ви його відчули?

— Якось у своєму житті зайшов у глухий кут — не знав, що мені далі робити і як через це пройти. Один товариш порадив звернутися до нумеролога. І коли я з ним поспілкувався, зрозумів: після того, як він отримує дату народження людини, — та перестає бути для нього загадкою. А головне — відчув, що хочу стати саме таким, як цей чоловік. Тому наприкінці нашої зустрічі сказав: «Я хочу знати все, що знаєш ти». Однак він відмовився мене вчити. Та я вперся: «Добре, відмовляйся. Тільки знай, що я скрізь ходитиму за тобою слідом із плакатом «Він не хоче мене вчити». Ти підеш на вулицю — я теж, ти в крамницю — і я в крамницю». Коли нумеролог це почув, то розсміявся. Але я наполіг: «У тебе є вибір: або ти починаєш мене вчити, або… ти починаєш мене вчити».

Знайомий почерк, правда? Втім, без такої рішучості й одержимості обраною справою Тіран навряд чи витримав би все, що чекало його попереду. То був період суворої перевірки на міцність. Нумеролог таки погодився взяти зухвальця в науку: спеціально під нього відкрив курс для охочих опанувати давню премудрість. Але перші десять із двадцяти запланованих уроків наставник і його учень сварились від початку до кінця: затятий новачок після кожного заняття приходив додому і самостійно знаходив значення цифр та їх підтекст, про які учитель навіть не згадував. Працював — шалено. Уже після чотирнадцятого уроку започаткував власну програму на радіо, куди слухачі телефонували зі своїми запитаннями. Власне, по добрі поради люди до нього зверталися й раніше, та лише нумерологія дала можливість по-справжньому скеровувати їх до успіху. Відповіді були настільки точними, що інші учні стали звертатися до учителя з претензією: «Чому він знає те, чого не знаємо ми?» А Тіран на той час уже зрозумів: наставник лише вчить триматися на воді, але не плавати різними стилями.
Йому довелося покинути дуже успішний бізнес, аби мати час для опанування нової справи. Відтак, ясна річ, опинився у боргах. Нагода поїсти траплялася максимум раз на день. Але чого не зробиш заради здійснення мрії! Шукав обізнаних людей; вчився у рабинів та мудреців, що володіли знаннями древніх; збирав тисячі дат народження й ретельно перевіряв їх: які цифри в них відповідають за ті чи інші події — аварії, втрати, народження близнюків, аборти, зради; з’ясовував, з якої причини жінка обирає саме цього чоловіка, що їх пов’язує і чому...
Його самопосвяту нумерології не зрозумів і не підтримав ніхто з родичів. Натомість підіслали на консультацію жінку, яку попросили заперечувати кожне слово Тірана — аби втратив віру у свої здібності і знання. Але той виявився міцним горішком, і вже через два роки нумерологія стала для нього офіційною роботою. Відтепер у його руках була потужна зброя, якою він навчився користуватися і то дуже обережно: адже кожен із нас, відповідно до свого виховання, психіки і, звісно, дати народження, по-своєму сприймає ту чи іншу інформацію. Тож треба подати її так, аби дійсно допомогти людині, а не знищити її.

— В яких же сферах життя і як саме може допомогти нумерологічний аналіз?

— Абсолютно в усіх — у сімейних питаннях, здоров’ї, бізнесі. Адже в особистій базі даних людини міститься вся інформація про її долю та потенціал.

— Але якщо відштовхуватися від такої константи, як дата народження, чи не означатиме це, що наше майбутнє — незмінне, тож нам не залишається нічого, як тільки змиритися з нездоланними життєвими обставинами?

— Це не зовсім так. За людиною завжди залишається вибір. Наприклад, у її долі написаний код «Закон». Це означає, що вона може позитивно використати свій потенціал, якщо працюватиме, скажімо, в правоохоронних органах: саме тут матиме успіх і зможе зробити хорошу кар’єру. Але якщо така особа не працюватиме у сфері закону, то обов’язково від закону втікатиме, тобто стане злочинцем. Виходить — зовсім різні долі.
— Дію цього принципу яскраво ілюструє приклад із практики Тірана, — додає Наталя. — Якось після лекції до нього підійшла жіночка, вся у сльозах, і благала: «Почекайте, не їдьте, допоможіть мені — скажіть усе, як є». Він подивився її дату народження й відповів: «У тебе — рак горла». А вона плаче й показує довідку: виявляється, щойно прийшла від лікаря із цим діагнозом. Тоді Тіран їй пояснює: «Будь-який код можна використати як позитивно, так і негативно. У цьому полягає право вибору людини. Ти мала бути вчителькою і працювати горлом. Але оскільки не працюєш горлом, ти його лікуєш. Утім, гадаю, колись ти таки була вчителькою або вихователькою у садочку». Виявляється, вона і справді вчителювала, але півтора року тому вирішила змінити роботу (до речі, саме тоді і з’явилася хвороба). Тіран їй порадив: «Повернися до вчительської праці — і протягом дев’яти місяців скажеш раку «До побачення». Тобто використовуй свій код позитивно». Від цієї зустрічі минуло більше року. Одного дня — дзвінок у двері. Відкриваємо — квіти й ноги, більше нічого не видно. А ще — величезний лист з подякою.
— Результатом вільного вибору людини є і певні родинні ситуації, — зауважує Тіран. — Пригадую чоловіка, у якого дружина мала би бути медиком, проте він побрався не з такою (але ж вибір був). І в той момент, коли вони взяли шлюб, у жінки почалися проблеми зі здоров’ям. Бо в даному випадку якщо людина не медик, значить, вона приймає медикаменти, тобто хворіє. І, як бачимо, цю ситуацію дружині приніс чоловік. Утім, тема подружнього життя — надто об’ємна для побіжної розмови і дуже глибока.

— А мені не дає спокою іще одне питання. Якщо не секрет, чи надовго ви приїхали в Україну?

— Назавжди.

— Чи це означає, що ви хотіли б розділити долю цієї країни?

— Саме так.

— І яке ж майбуття на неї чекає?

— Оскільки цифра України — сімка, то їй належить функція догляду, тож її місія — турбуватися про свої слабкі ланки. Із серпня 2005-го по серпень 2006 року їй доведеться створити нові закони, цілком нові правила, які охоплюватимуть сферу соціального забезпечення, освіти, торкатимуться проблем зайнятості, фінансів, правоохоронної системи... Окрім того, Україна володіє величезними природними, земельними ресурсами, але досі люди використовували їх як хотіли, у своїх особистих інтересах. Бо держава не турбувалася про народ. А тим часом їй належало піклуватися про розвиток суспільства загалом і здібностей кожної особистості зокрема. Забезпечити вищу освіту кожній дитині — це значить займатися коренем, а не гілками. І якщо Україна діятиме саме так — уряд виконуватиме свою материнську роль стосовно громадян, то ця країна стане дуже заможною і дуже успішною, всі інвестиції будуть використані правильно і за призначенням. Це залежить від Президента та його оточення, від Прем’єр-міністра і, ясна річ, їхніх дат народження. Якщо життєвий шлях цих людей відповідає потенціалу України, все буде саме так.

Додамо також, що зроблений Тіраном нумерологічний аналіз засвідчив, що життєвий шлях Віктора Ющенка цьому потенціалу відповідає. Але протягом двох років свого президентства він дуже ризикує через загрозу ззовні. Ну, а щодо найближчих перспектив України нумеролог зазначає:
— Період із серпня 2005 року по серпень 2007-го задає напрямок новому циклу в житті держави — її починання пов’язані із зарубіжжям. Одне з двох: або протягом цього періоду чи навіть уже в перший рік Україна увійде в НАТО, або з першого року почнеться просування до Євросоюзу, підняття до його рівня. І якщо із серпня 2005 року по серпень 2006-го будуть чітко розподілені обов’язки державних установ і чиновників та приведені у відповідність із законом їхні дії, то вже через рік ми зможемо побачити результати — різкий підйом України.

— Хотілося б довідатись, як у процесі такого розвитку змінюватиметься українське суспільство?

— Як я вже сказав, цифра України — сім. А це, між іншим, не тільки цифра догляду. Вона має дуже багато інших нюансів. Один із них — віра. То не випадково. Протягом семи днів Бог творив світ, тиждень складається із семи днів... Це цифра Бога, яка дуже часто фігурує в Біблії. Отож, ні комунізм, ні атеїзм Україні не підходять. Вона потребує більше релігії, більше духовності. Це не означає будувати церкви й монастирі на кожному кроці — потрібно звести храм у своїй душі. Держава може змінити закон, але люди повинні змінити свідомість. Донині, поки держава нічого не давала громадянам, а кожен брав сам, людям доводилося думати тільки про себе. Вони живуть ніби в трикутнику: секс, їжа, гроші. А між тим Україна — це країна, яка повинна саме ДАТИ. І люди повинні навчитися давати в найширшому розумінні цього слова.

— Цікаво, а яке місце належатиме у цьому оновленому суспільстві жінці?

— Жінка завжди займала своє місце в домі, з дітьми, в родині. Суспільство не поділяється на жінок і чоловіків. Для мене як нумеролога існує тільки життєвий шлях тієї чи іншої особи. Ми всі — люди, і кожен отримає відповідно до своїх здібностей. Так повинно бути. Але треба добре затямити: саме жінка — мотор і сила чоловіка. Аж ніяк не навпаки. Жінка обирає чоловіка. Жінка народжує дитину. Саме вона скеровує чоловіка. І якщо він дослухається до неї, поважає її думку, її інтуїцію, яка набагато сильніша, ніж чоловіча, він — успішний (звісно, за умови, що жінка — нормальна).
Гадаю, чоловікам не завадить одне застереження. Якщо у долі дружини записаний код «Грошей», а у чоловіка такого коду немає, то саме завдяки їй він може піднятися до певних висот, наприклад, стати успішним бізнесменом. Але тільки-но він почне їй дорікати, мовляв, я заробляю і тебе забезпечую, у нього все піде шкереберть. Бо він не має на це права: вона — джерело його успіху. І коли зневажити це джерело, воно перестане давати свої дари.
Ще одна поширена помилка — подружня зрада. Чоловікові й з однією жінкою важко. Для чого йому ще й інші? Та якщо без жартів, наслідки такого кроку дуже серйозні. Адже в ту мить, коли чоловік і жінка вступають в інтимні стосунки й чоловік сім разів торкається її матки, все, що написано в її долі, переходить до нього. Тому чоловік, який зраджує, тобто змішує свою долю з долею іншої жінки, навіть не уявляє, що йому загрожує. Наприклад, якщо сьогодні він переспав із жінкою, у якої записаний код «Медицини», він захворіє і не знатиме причини. Окрім того, він приходить додому, спить зі своєю дружиною і переносить на неї те ж саме. А зранку — скандал, в обід — скандал… І не відомо чому. А тому, що домішується чужа доля, яка руйнує гармонію родини. В енергетичному плані, а не тому, що коханка така-сяка, аморальна. Просто чоловік і дружина створюють спільне енергетичне поле, аж раптом у ньому з’являється домішка, й інформація її енергії не відповідає родинній. Тому це дуже небезпечно.
А якщо у чоловіка багато жінок, то в його житті взагалі утворюється каша. Це особливо помітно в молоді. Сьогодні хлопець — з однією, завтра — з іншою, післязавтра — з третьою. В результаті чи не щодня — нові плани. По суті, у нього нічого не виходить до пуття, розбалансовується психіка. Це якщо коротко. Бо сімейні стосунки — то тема окремої і дуже цікавої розмови.

— Проте інтереси жінок виходять і за межі родини. Тому мене цікавить погляд нумеролога на проблему гендерної рівності в суспільстві. Непоодинокі, наприклад, випадки, коли жінку з дитиною не хочуть брати на роботу: мовляв, вона обов’язково сидітиме на лікарняному, не приділятиме своїм обов’язкам цілковитої уваги... В таких умовах жінці важко робити кар’єру.

— Тут треба пам’ятати, що у кожної людини — свій життєвий шлях: хтось народився, аби бути керівником, хтось — прибирати вулиці. Тому той, що народився бути керівником і відчуває це, обов’язково ним стане — ніхто не зможе завадити (яскравий приклад — Юлія Тимошенко). А той, хто приймає на підприємстві такі дискримінаційні рішення, як згадане вами, робить велику дурницю. От, наприклад, у жінки є діти, які часто хворіють, тож вона й справді не завжди може вийти на роботу, проте у неї по долі дуже багато реклами або, припустімо, великі гроші. Все це, разом із великим успіхом, вона принесе в той бізнес або організацію, в якій працюватиме. Якщо її не прийняли — прийме хтось інший. А той, хто відмовив, — сам втратив свою фортуну.
Але все одно, я вважаю, цю ситуацію не можна розглядати в цілому. Бо кожна людина — індивідуальність, зі своїм життєвим шляхом. І є категорія жінок, з якими що не роби, як не жени — вони все одно успішні. Просто люди повинні змінити свій світогляд і — знову підкреслю — навчитися давати, а не думати тільки про себе. Якщо Господь привів до тебе будь-яку людину, значить, ти маєш перед нею певний обов’язок, який треба виконати.

— Гадаю, читачки мені просто не пробачать, якщо я не запитаю у такого рідкісного гостя про окрасу нашого життя — кохання. Скажіть, будь ласка, чи трапляється так, що люди кохають одне одного, але за цифровими кодами — несумісні. Зможе любов подолати все чи їхні почуття минуть?

— По-перше, є таке поняття, як кохання, а є — закоханість. І не всі вміють їх розрізняти. На небесах існують душі, взаємно призначені. В такому разі кажуть: «Пара від Бога». Ось люди дивляться одне на одного — і між ними проскакує іскра. Це може видозмінитися, але не минути. Просто треба прислухатися до себе.

— Однак часом така іскра стає початком руйнівних стосунків.

— Бачите, я не перевіряю кохання. Я перевіряю сумісність між людьми. Тут існує чіткий взаємозв’язок. Чоловік, якщо можна так висловитися, — донор. Жінка — реципієнт. Чоловік зобов’язаний дати жінці три речі — гроші, захист і своє сім’я, щоби «завести» її дітородну функцію. А жінка натомість повинна давати чоловікові те, що написане в неї по долі. І якщо чоловік, відповідно до свого потенціалу, характеру та можливостей, які є в його даті народження, здатен реалізовувати написане в жіночій долі, то в них ніколи не буде проблем у стосунках. Вдумайтесь у такий приклад. До нас прийшла пара. В сім’ї — сварки, скандали. Причина? Він хоче бути таксистом, а вона заперечує. Проте у неї по долі — рух і швидкість. Виходить, вона йому не дає зробити те, що сама ж і передає по долі. Довелося пояснити: «Ти сама йому даєш цей рух. Якщо він піде працювати таксистом, у вас завжди будуть гроші, окрім того, у вас складатимуться чудові стосунки, ніхто з вас не хворітиме. А зараз ти йому привносиш це у життя і сама ж перешкоджаєш реалізації цього завдання. Тому у вас і скандали». Зрозуміло, як це працює?

Поруч усміхається Наталя й не без гордості каже про Тірана:
— Він володіє цілою Торою знань про стосунки між статями.

— А чи легко бути дружиною такого незвичайного чоловіка?

— Якщо мати чисті наміри, без підтексту, якщо бути щирою і відвертою, то легко. Це значно легше, ніж у парі з людиною, яка не знає і не розуміє сенс існування й закони буття. Мені подобається.

— Проте, гадаю, є різниця — бути дружиною актора, муляра або нумеролога. Напевно, фах чоловіка якось змінив і вашу долю?

— Це на роботі він — нумеролог. А вдома прислухається до моєї інтуїції. Тому я не сказала б, що він дуже змінив мою долю. Радше я змінила — його.

Із цим важко не погодитись, особливо якщо згадати історію появи подружжя Лев Арі на українських теренах. Тут кожен день приносить у їхнє життя щось нове — плани і мрії, зустрічі і знайомства. І хоч як непросто адаптуватися Тірану в незнайомих умовах, у незвичному кліматі, у новому мовному середовищі, він упевнений: все буде гаразд. Просто будь-який фах потребує постійного самовдосконалення, тож попереду — наступна, вища планка, яку обов’язково треба здолати. Адже — пригадуєте? — немає негативу чи позитиву, а є код, що дається від народження, який можна використати негативно чи позитивно. Вибір — завжди за людиною.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: