CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 16
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 16
???????
CITY PEOPLE
Стрес, який називається «Басков»
CITY PEOPLE
Микола Басков:«Хочу стати міністром культури»
Микола Басков в гостях у CITY LiFE
CITY MIX
Під музику Вівальді...
Міжнародний фестиваль давньої музики знову у Львові
Від Сібеліуса до наших днів
«Музика Фінляндії та України: від Сібеліуса до наших днів».
До Степана Гіги — по уроки вокалу
Степан Гіга в Тернопільському Інституті мистецтв
CITY PEOPLE
Іван Вакарчук: «Університет — це вільнодумство»
Іван Вакарчук в гостях у CITY LiFE
CITY SOCIETY
Каша Сальцова: «З будь-якою зовнішністю можна почуватися на мільйон доларів»
Каша Сальцова в гостях у CITY LiFE
???? ??????
Чолом тобі, Лучеську!
Луцьку 920!!!
Найдавніша панорама старого міста
Історія Луцька...
Метаморфози вулиці Лесі Українки
Майже сто років вона була головною у Луцьку
CITY SHOPPING
Віраж Караванської
Оксана Караванська провела показ у Львові
Літо зустрінемо в хусточках і чоботах
Наступної весни мода стане зовсім українською
CITY FAMILY
Наталія Валевська: «З майбутнім чоловікомя знайомилася тричі!»
Наталія Валевська в гостях у CITY LiFE
CITY FAMILY
Короноване серце Польщі
Краків - Колиска польських королів
CITY ART
Тернопільські театральні вечори
VI Всеукраїнський фестиваль знову у Тернополі
«Victoria» ангела української бандури
Оксана Герасименко презентувала симфонічну поему «Victoria»
CITY ART
Пісенний тріумф Ірини Ярини у Голлівуді
Українці покоряють Голівуд...
???? ??? CITY
???????:
N9(16) Листопад 2005     ???? ??????: Луцьку 920!
??? ? ???????
CITY SOCIETY
Каша Сальцова: «З будь-якою зовнішністю можна почуватися на мільйон доларів»

— Прочитала твій журнал на www.kasha.com.ua й була приємно здивована літературним стилем. Навіть запитання виникло — чому б такій талановитій дівчині не написати книгу? Цілком очевидно, що в неї фаталістичне ставлення до життя, планувати будь-що вона не вважає за потрібне. Це лише красива декларація чи ти справді дотримуєшся цих правил?

— У тих роздумах я достатньо відверта. Сповідую дуже обережне ставлення до життя. Я вважаю, що від мене небагато залежить. Я довіряю тому, що не залежить від мене. Ставлюся до світу добре й думаю, що мені також буде добре.
 
— У тебе така непохитна віра у справедливість всесвіту?

— Ідеться не лише про справедливість, а й про логіку. Всесвіт логічний, у ньому існують закономірності, які варто брати до уваги. Я дружелюбно налаштована до життя. Все буде гаразд, якщо грати за правилами...

— Цікаво. Мабуть, ти знаєш ці правила, володієш рецептами?

— Головний рецепт — уважно слухати себе. У кожного є свій внутрішній «навігатор». Можемо назвати його вірою, можемо — Богом, можемо — сумлінням. Просто треба вчасно прислухатися до нього. А ще — розрізняти голоси, що промовляють до тебе. Слова спокуси, які чуєш з іншого боку, бувають більш промовисті, знаходять більш настирливі апеляції до твого «его»: «Зроби так, це круто!», «Скористайся цим, такий шанс!». Але спрацьовує якесь внутрішнє гальмо, і я починаю аналізувати ситуацію двічі-тричі, бо розумію, що в ній подвійне дно. Поки що я не розчарована ні в своїй логіці, ні в інтуїції.

— То, може, тобі варто займатися музикою та працювати на рекламний бізнес водночас?

— Багато хто вважає, що мені вже час покинути роботу і зосередитися на, скажімо, не офісних заняттях. Наприклад, писати сценарії для телебачення або реалізовувати якісь бізнес-проекти... І заробляла б я не менше, ніж тепер!
Однак мені поки що необхідна робота у рок-гурті, її приземленість. Подобається спілкуватися з іншими амбітними людьми і щодня усвідомлювати, що ти не така вже й розумна. Дисциплінує ще одна необхідність — треба вміти й учитися розв’язувати конфлікти, взаємодіяти з суспільством.
Багатьом творчим людям важко змиритися з думкою, що в нас чимало обдарованих особистостей. Дехто з цим принципово не погодиться, бо таке усвідомлення пригнічує. Творчим людям важко бути такими, як усі.

— Тебе ж, як я подивлюся, подібне не пригнічує. Комфортно відчуваєш себе гвинтиком у механізмі?

— Комфортно почуваюся не в системі машини, а у Божому механізмі. Мою компанію, де я працюю, у будь-який час можуть продати, закрити, перепрофілювати... Тобто досить просто і легко зруйнувати цю систему. Я ж цим не переймаюсь. І не пов’язую своє життя з саме цим офісом. Я повинна виконати свою роль, свої обов’язки й іти далі. З іншого боку, було би смішно, якби я галасувала: «Ах, ах, я ж варта Оскара!»

— Самоіронія — надійна зброя?

— Це рятівна річ, думаю. Почуття гумору необхідне, щоб ми вижили. Не кігті, не зуби чи мозок, а саме почуття гумору. Його неможливо виховати, як оптимізм чи дисциплінованість. Система охоче продає нові зуби та нігті, але залюбки скуповує і те, чого в неї немає, — почуття гумору, творчість.

— Аби бути купленою, творчість треба адаптувати під рівень замовника. Чи існує в тебе межа адаптації, яку ти не перейдеш навіть за дуже щедру пропозицію?

— Думаю, доцільно говорити про внутрішню кон’юнктуру. Якщо вже самому противно, то не варто робити таку музику. Я чула, що гурт «Руки вверх» слухає класну музику, натомість змушений записувати та виконувати відверте «лайно» — воно ж бо добре продається... Вважаю, що йти на конфлікти з власним сумлінням небезпечно. Але я не ворог свідомої адаптації. Аби зробити твір більш зрозумілим, я можу відмовитися від складної, може, вдалішої рими, використати більш уживане слово — для того, щоб мене, мою ідею розуміли всюди: і в Донецьку, й на Заході України. Але знову ж таки, не перевищувати міри. Розуміння того, що ти стаєш нещирим, і є тією межею, яку я не переступаю.
Головне в музиці — енергетика. Саме на неї відгукуються люди. Вони «резонують» із тим, що їм близько, а не з тим, що їм хочуть продати.

— Твої принципи в житті можуть здатися занадто суворими, й це торкається не тільки вегетаріанства, а й відносин із протилежною статтю. Чи не надто сувора ти до себе?

— Я ж не проти сексу, я проти випадкових сексуальних зв’язків. Раніше я не наголошувала на тому, що живу за принципами straight-edge. Ті, хто слухає мою музику й бачить мене, чують про цю філософію. Нарешті й у нас це вже стає трендом. Стає модним. Навіть підлітки, звісно, не всі, копіюють таке ставлення до свого життя. Розумію, що сама я — дуже й дуже маленький речник цієї ідеї, та все ж таки впроваджую потроху її до суспільної свідомості. Люди обговорюють це, і тому мені приємно.
Про що мріють майже всі жінки? Про велике кохання, про ідеального партнера на все життя... Але ж кохання дорівнює відповідальності.
Небо людині дає все: ось твоя велика любов, ось твій партнер — роби з ним усе, що хочеш і що можеш: шукайте спільну мову, «притирайтеся», це — ваш шанс. Однак люди намагаються уникнути його. Я взагалі з підозрою ставлюся до тих, у кого немає тривалих стосунків. Я їх боюся. Ці люди руйнують усе навколо.
Часто доводиться чути, що дорослий чоловік ще не знайшов свого кохання. Та я розумію, що він його ніколи й не знайде, якщо не змінить свого ставлення до світу, до оточуючих. Не звільниться від ілюзії, ніби хтось прийде і принесе йому все готове. Кохання — це спільна робота.
Я кажу про те, чого кожна нормальна людина для себе хоче. А секс?.. Треба себе поважати й до свого тіла ставитись як до храму, а не робити з нього прохідний двір.
 
— Може, й несподіваний поворот у бесіді, але я помітила, що в тебе дуже прискіпливе ставлення до своєї зовнішності. Хотіла б у собі щось змінити?

— Клаудія Шиффер теж хоче щось у собі змінити. Вважаю, що це суто жіноче — не заспокоюватися щодо своєї зовнішності. При своїх амбіціях я повинна бути королевою. У ранньому дитинстві, як розповідала мама, я діймала всіх своєю самовпевненістю. Улюблена донька дорослих батьків, бажана дитина — це давало величезний запас життєвих сил. От він у мене був, а потім вичерпався.
Я не комплексую, розумію, що косметика за декілька хвилин може зробити мене більш привабливою. Важливо, щоб на людей, які виходять на сцену, було приємно дивитися. Так, Гарі Олдмен не той, на кого приємно дивитись, але все вирішує його харизма. Я ж усе-таки жінка. Й вірю в те, що якщо не стаєш привабливою до двадцяти п’яти років, то ти — велика дурепа. Це правда. Бо твоє тіло, обличчя, волосся — це просто ресурс. А як ти його використовуєш, залежить від тебе.
Читай книжки, дивись навколо й розумій, що справа у персональній харизмі, а не в обсягу грудей. Секрет у посмішці, а не у формі ніг. Із будь-якою зовнішністю можна почувати себе на мільйон доларів. Аби я не була такою лінивою, то змінила б свої фізичні параметри вже давно. А так сиджу на диванчику й скиглю, як більшість жінок: «От би мені скинути ще один кілограмчик!»

— А до якої межі ти готова себе змінювати?

— Це шлях жінки — робити із себе щось. І він може завести в нікуди. Здоровий глузд — то і є межа.

— Які несподіванки ти отримуєш сама від себе?

— У мене зараз «напад» кулінарії. Не знаю, з чим це пов’язано, але ось зараз його переживаю. Подобається поратися на кухні. Кулінарія — дуже креативна річ. Приготувала, подала, все з’їли, всім сподобалося, нічого не залишилось, окрім зростання твого реноме господині. Так класно!

— Як відпочиваєш від креативних «нападів»? Що для тебе справжній відпочинок?

— Відпочинок там, де повітря свіже. Найкраще у горах. У Європі. Сподобалося в Німеччині, Франції, Голландії. Думаю, що й в Іспанії та Португалії теж класно, ось тільки доберуся туди.
Ще один вид відпочинку — урбаністичний. Люблю ходити у чужому місті й зливатися з місцевими мешканцями. Одягаюсь, як вони. Вивчаю маршрути, по яких вони ходять, їжджу громадським транспортом, вивчаю їхню вимову, набір якихось необхідних слів і намагаюся відчути, як їм живеться у цьому місті, в цій країні. Я перестаю бути собою, а стаю мешканкою якогось міста… Ось так і відпочиваю.
Нещодавно поїхала у Карпати. Просто ходила, дихала, мовчала — довкола жодного подразника! Це теж може мене реанімувати. Якщо вибирати між морем та горами — виберу гори. Мене приваблює можливість подолання додаткових випробувань.

— Чи можеш спрогнозувати свій стиль відпочинку у старості?

— Хотілося б мати дім з онуками, в яких усе добре.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: