CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 9
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 9
???????
MIX
Так уміє святкувати тільки «Десята кегля»
«Десятій кеглі» виповнюється 1рік
Спадкоємці таланту Корпанюка
Мистецтво різьби по дереву...
Руслана відкрила секрети Євробачення
Євробачення-2005...
Картинам повертають життя
Відреставровано шедеври малярства...
Оаза любові
Літературні вечори в "Оазі"...
Екс-«ВІА Гра» проміняла телебачення на книги
Час включатися у творчу діяльність...
CITY FASHION
Костюм для першої леді
Богуцька вдягається від Богуцької...
STORY
Луцька попелюшка — Принцеса Таїланду
Наші в Таїланді...
CITY HOLIDAY
Войцех Галонзка: «Жінки повинні мати свято щодня»
Консул РП вітає наших жінок...
Кого заміж кличуть?
4 запитання чоловікам...
CITY MEETING
Юлія Міщенко:«Гаряча і гірка»… й до того ж інтелектуальна поп-рок-зірка
Солістка «Таліта Кум» для "CITY LiFE"
CITY SPORT
З чемпіонським знаком
Магія одиниць...
CITY ART
Скромна привабливість наготи
Замилування жіночністю...
«Студіон» у світовому контексті
«Минуле і сучасне» у Львові...
Творець «чумацької епопеї»
Виставка Петра Сипняка у Львові...
CITY ЗУСТРІЧ
Ніна Загребельна: «Я п’ять тисяч разів... мама»
Краще запалити свічку, ніж нарікати на темряву...
???? ??????
Над Римом не владний час
Вічне місто...
CITY TALK
«Beauty Team»
Жінки відомих футболістів спеціально для "CITY LiFE"...
ТЕОРІЯ СУМІСНОСТІ
Щаслива сім’я за формулою кохання
Унікальною розробкою лучанина Олександра Висоцького вже скористалося понад п’ятдесят тисяч людей!
CITY PARTY
«CITY LiFE» вітає «Пікасо»
«CITY LiFE» в гостях у «Пікасо»
CITY PRESENT
Подарунки для жінок
Гороскоп подарунків
HOLIDAY
8 Березня: історія традицій
Історія свята весни
???? ??? CITY
???????:
N2(9) Березень 2005     ???? ??????: Над Римом не владний час
??? ? ???????
CITY MEETING
Юлія Міщенко:«Гаряча і гірка»… й до того ж інтелектуальна поп-рок-зірка

   Фахова преса називає Юлю Міщенко «першою фронтвумен української поп-рок-музики». Це значить — коли на сцені грає гурт «Таліта Кум», вона виконує в ньому не лише роль солістки, а дещо іншу, унікальнішу. Юля, мов якийсь потужний ретрансляційний центр, приймає звідкілясь (чи не з потойбіччя?) силу пекельних емоцій і в повному обсязі передає їх своїм слухачам. Більше, ніж вони могли очікувати від цієї тендітної співачки з фігурою й обличчям англійської леді.
   Свій сьогоднішній статус Юля Міщенко почала виборювати ще в рідному Львові, але остаточно затвердилась у ньому вже у столиці, після виходу схвально прийнятого публікою й критикою диску «Іноземці». Днями її гурт «Таліта Кум» видав новий альбом, який названо напрочуд точно — «Гаряча і гірка». Юля знову співає власні пісні, але в абсолютно новій для себе манері, можна сказати — у стилі гламурної афро-американської музики соул. Тим більшою несподіванкою стало те, що зірка із суто еротичним іміджем призначила мені рандеву в такому інтелектуальному закладі, як київський книжковий супермаркет «Буква»!


 — Юлю, ми знайомі вже другий рік, але вперше зустрічаємось у книгарні. Може, ти відразу зізнаєшся читачам журналу «CITY LiFE», що ти тут шукаєш, і порадиш, що зараз варто читати?

 — Взагалі-то, сьогодні я тут працювала — позувала фотографу для одного модного видання… Щодо рекомендацій — усім раджу почитати сучасного українського класика Юрія Андруховича. В нього напрочуд гарна мова. Особливо люблю його «Перверзію». Мої друзі «зачитали» вже більше п’яти примірників цього роману! Даю одному — той не повертає, потім купую нову книжку — просить ще хтось, потім ще... Але мені не шкода. Чудова річ, хай люди читають. І так не тільки з цією книгою, така собі стабільно нестабільна позиція моєї маленької бібліотеки...

 — У тебе, мабуть, дім переповнений ще й іншими речами, крім книжок?

 — Та де там! У Києві в мене поки немає власного помешкання, тож про те, щоб формувати справжню домашню бібліотеку, говорити, мабуть, безглуздо. Це у Львові в мене колекція книжок грандіозна, її почали збирати ще мої прабабуся і прадідусь — свідомі західноукраїнські інтелектуали. Такі раритети там є! Наприклад, розкішний альбом, виданий із нагоди відвідин Львова австрійським імператором Францом-Йосифом. Великий, важезний фоліант, купа ілюстрацій. Його приємно гортати, уявляти собі старі часи, тих людей, які торкалися цих сторінок… Узагалі, люблю старовинні речі, антикварні прикраси — саме тому, що вони несуть на собі відбиток часу.

 — Ми все про класику, про давнину. А щось сучасніше тебе цікавить?

 — Мене цікавить сучасна українська проза. В ній з’явилося так багато нових імен, які раніше проходили повз мене. Свого улюбленого російського автора Пелевіна теж ставлю собі у плани на прочитання — останні два його романи. Чекаю, коли з’явиться щось яскраве в жанрі інтелектуального трилеру, прикладом якого можу назвати недавній бестселер «Код да Вінчі» Дена Брауна.

 — Цей американець своїми скандальними романами запустив в обіг нові туристичні маршрути по Риму й Парижу. Чи не спокусив він тебе на мандри по його літературно-пригодницькій карті?

 — Швидше спокусив уважніше роздивитися репродукції тих знаменитих творів мистецтва, що фігурують у його текстах, і переконатися — чи насправді містять вони ту конспірологічну інформацію, навкруги якої так туго він закручує сюжет. От тільки б де взяти часу...

 — Може, думкою побагатіємо та уявимо собі твої абсолютно вільні три дні. Між якими заняттями і як ти б розподілила ці три доби без нагальних справ?

 — Спочатку спати, спати, спати. Потім просто пішки гуляти містом — неспішно і безцільно. Але не по галасливих проспектах, а по якихось маленьких вуличках. Потім одне, то це буде Краків. Він схожий на деякі європейські міста, але має неперевершену власну атмосферу. Йому притаманна королівська велич, це дуже шляхетне місто. Туди я хотіла б час від часу повертатись.

 — Чи є в тебе омріяне місце, де хотілось оселитися?

 — Мабуть, тому, що в дитинстві деякий час жила з батьками за Полярним колом, я люто ненавиджу холод! Теоретично мені подобаються теплі краї, де завжди, протягом цілого року, весняна, точніше — травнева погода. Але я дуже прив’язана до своєї країни, тому, якщо розбагатію, хотіла б мати свій маленький куточок у Криму, ще й у Карпатах і обов’язково десь на Житомирщині чи Чернігівщині посеред лісу. Переїжджати туди-сюди відповідно до сезону чи залежно від настрою.

 — Звідки у львів’янки така тяга до буколіки?

 — У мене з дитинства природа асоціюється зі спокоєм. Наша родина — це декілька поколінь міських жителів. Дід мав дачу в Карпатах, ми там просто відпочивали, а не вирощували картоплю. Приїжджаючи туди, я була в захопленні від сусідських корів, курей, від сільського життя. Для мене дуже важливо мати спілкування з природою. Хоча сама я справді занадто вже міська.

 — У твоєму житті було багато мандрівок по Європі. Чи з’явилися нові напрямки?

 — Північна Африка. А ще кортить поїхати на Схід — в Індію, Іран, Китай. От тільки не натоптаними туристичними маршрутами, щоб відкривати справжні обличчя країн.

 — Відкривати нові краї цікаво, а чи знаходила ти щось нове в собі під час мандрів?

 — Закономірна річ — накопичуючи нові враження, отримуючи новий досвід, змінюватися. Важко виділити щось окреме з того, чому я навчилася в мандрах. Може, вміння знаходити вихід в екстремальних ситуаціях?

 — Твій попередній альбом називався «Іноземці», в заголовній пісні там ішлося про те, що навіть у своїй країні ти почуваєшся чужою. Ти все ще живеш із тим відчуттям чи воно вже покинуло тебе?

 — Я сподіваюся, що вже ніколи не повернуся до того настрою! Навіть презентацію нового альбому «Гаряча і гірка» ми провели після офіційної інавгурації нового Президента. Для нас це було символічно. Жити за кордоном, навіть у прекрасній країні, тільки тому, що у власній ти нікому не потрібен, не маєш елементарного правового захисту, не можеш миритися з беззаконням, не можеш закривати очі на обставини суспільного життя, — як на мене, дуже погано. Мої сподівання на краще передають нові пісні, тому в цьому альбомі настрій зовсім інший.

 — Що з’явилося раніше: пісня про каву чи кавовий спонсор?

 — Для мене це природно — пити каву. Тому мене саму дивує, що пісня про каву написалася тільки тепер. Вона відразу всім сподобалась, і ми подумали: чому б не запропонувати її якомусь кавовому бренду. Я львів’янка, тому вирішила працювати із земляками. Тим більше, що Львів не можна уявити без кавової культури. До того ж, окрім «Таліти Кум», я керую ще агенцією «Максимум музики», котра має досвід роботи з різними потужними партнерами. Тому в нас із «Галкою» не спонсорство, а рекламний контракт, взаємовигідна співпраця.

 — Зірок твого калібру постійно заманюють на пишні вечірки до розважальних закладів. У тебе є улюблені нічні клуби?

 — Чесно кажучи, я практично не буваю в клубах. Мене туди не тягне — ні з цікавості, ані заради спілкування. За роботою так багато й активно спілкуюся з людьми, що особистий час хочу проводити усамітнено або у вузькому колі друзів чи рідних. У публічних закладах буваю тільки тому, що не маю часу готувати їжу вдома. Харчуюся в дуже демократичних, студентських кафе. Не страждаю зірковим снобізмом, не намагаюся виглядати тією, якою я не є насправді. Часто користуюся метро й не соромлюся того, що живу простим життям. Вважаю, що це краще, ніж будувати про себе штучний зірковий міф. До того ж я з дитинства органічно ототожнюю себе із середнім класом. У спілкуванні мені більш приємні люди саме цього рівня, ніж нувориші. За тим, як почувається середній клас, можна судити про стабільність і перспективи країни.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: