CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 8
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 8
???????
MIX
Паперова казка
«Політ душі» від арт-студії «П’ятерня»
Пухнасті емоції
Байдужих не буває.
Текстильна пунктуація
Ігри в оптичні спецефекти
«Адам і єва» під патронатом Олега Скрипки
Етнофестиваль «Країна мрій» у Києві
Орден за інтелект
«Межа року» знову у Львові
Імітація старої музики
«Поклоніння ящірці»
Гумор у великому мистецтві
Гумор на холсті...
???? ??????
200 років до кохання
14 лютого - День Кохання
CITY MEETING
Андрій Цаплієнко: репортаж під прицілом
Андрій Цаплієнко в гостях у CITY LiFE
МОМЕНТ ІСТИНИ
Сорочинське ЧУДО
Іконостас Сорочинської Спасо-Преображенської церкви
STORY
Український голос Ford Motors Company
А Ви знаєте Квітку Цісик?
ЗАХОПЛЕННЯ ВІДОМИХ
Великі дистанціі Божидарніка
В гостях у CITY LiFE - Віктор Божидарнік
ЛДТУ — ви вибираєте самі
Детально про ЛДТУ
CITY TALK
На захист ліворуких
Ліворукість — варіант здоров’я.
CITY TRAVEL
Гуцульські канікули
Ворота у Карпати
CITY
Той, хто колекціонує тролейбуси
Рівненський колекціонер тролейбцсів
Таємниця Рівного
Таємничий бункер у серці Рівного
CITY ЗУСТРІЧ
Андрій Гусін від "А" до "Я" або все про високого блондина в чорних черевиках із шипами
В гостях у CITY LiFE - Андрій Гусін
CITY SPORT
Чемпіонський кий
Більярд починається з кия!
CITY MEETING
Марія Бурмака: "Луцьк для мене насичений сентиментами..."
В гостях у CITY LiFE - Марійка Бурмака
Фоззі: «РАНІШЕ Я БУВ ПОГАНИМ СИНОМ»
Meta More Fozzey
Інтелектуально-розбишацький Фоззі
Meta More Fozzey
CITY HEALTH
Космічний метроном життя
Природний ритм і наше життя
CITY ANIMALS
Королівське хобі
Детально про померанців
У моді — екзоти
???? ??? CITY
???????:
N1(8) Лютий 2005     ???? ??????: 200 років до кохання
??? ? ???????
CITY HEALTH
Космічний метроном життя

   Існують у нашому житті речі, до яких ми настільки звикли, що вже й не замислюємося над ними. Сходить і заходить Сонце, «народжується» і «виповнюється» Місяць, засинає та прокидається людина, день змінює ніч, весна — зиму, літо — весну і так далі. Потужно дихає океан, колихаючи своїми припливами та відпливами гігантські масиви води, народжуються снігові гори і зникають без сліду під сонячними променями, прилітають та відлітають у вирій птахи, розпускаються зелені бруньки та з часом опадають жовтим листом. У природі відбуваються зміни, які суворо підпорядковані певному ритмові, мають чітку послідовність і поєднані певними циклічними законами. І коли у звичній послідовності з’являються відчутні зміни, ми розуміємо, що щось негаразд.
   Людина є невід’ємною складовою природи й існує у прямій залежності від її законів і проявів, підкоряючись їм або хоча б ураховуючи їх. Відомо, як кепсько ми почуваємося, коли літаком переміщаємося на значну відстань від дому. Тут тобі й незвична втома, і денна сонливість, і «в’ялість» думок. А причина полягає в тому, що ми різко змінюємо ритм функціонування свого організму, і йому потрібен певний час, щоб підлаштуватися під нові умови.
   Щоб наочно пересвідчитися в тому, як це відбувається, зробіть простий дослід. Розташуйте на відстані одного метра один від одного два годинники з маятниками. Запустіть маятники з невеликою різницею у фазі коливання і послідкуйте. Через певний проміжок часу обидва маятники будуть коливатися синхронно. У фізиці це явище відоме ще з XVII століття і називається осциляторною синхронізацією. В біології аналогічні явища називають територіальною адаптацією.
   Якщо знати, як і чому це відбувається в живому організмі, то можна вчасно помічати найменші зміни у стані свого здоров’я й навіть «вираховувати» їх причину і знаходити їхні корені. А для цього зробимо спробу подивитися, що і як відбувається з людським організмом протягом доби.

«БРОНХО-ЛЕГЕНЕВА ВАХТА» — з 4 до 6 години (максимальна активність). Це саме той відрізок часу вранці, коли організм починає звільнятися від вуглекислого газу, що за ніч накопичився у тканинах тіла, позбавленого руху; кров починає насичуватися киснем і планово перерозподіляється по різних органах; якщо в цей час ми допоможемо своєму організмові краще впоратися з роботою, зробивши кілька фізичних вправ, організм буде «вдячний» за таку допомогу.
З 16 до 18 години — мінімальна активність.

«ВАХТА ТОВСТОГО КИШЕЧНИКА» — з 6 до 8 години (максимальна активність). Організм продовжує звільнятися від шлаків, неперетравлених решток та іншого непотребу; таким чином звільняється місце для нових енергетичних надходжень, необхідних організмові.
З 18 до 20 години — мінімальна активність.

«ВАХТА ШЛУНКУ» — з 8 до 10 години (максимальна активність). Хоч що б ми з’їли в цей час, усе буде використано з максимальною ефективністю; всі білки, жири та вуглеводи будуть розщеплені, розподілені в організмі й принесуть лише користь; а от чим далі в часі від «вахти шлунку», тим складніше організмові «відволікатися» на процеси травлення, тому він швиденько перетравить харчі на «напівфабрикати» і відкладе «про запас» на животі, стегнах та інших місцях тіла у тому вигляді, який так не до вподоби нам усім.
З 20 до 22 години — мінімальна активність. У цей період харчуватися взагалі не варто, бо навіть найкращі наїдки завдадуть організмові лише шкоди.

«ВАХТА СЕЛЕЗІНКИ ТА ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ» — з 10 до 12 години (максимальна активність). Настає час для насичення енергією спожитих харчів нашої крові; далі кров буде розносити і розподіляти цю енергію по цілому організму в суворій послідовності та з розрахунком щохвилинних потреб; і першим органом, якому буде надано перевагу, є серце.
З 22-ої до півночі — мінімальна активність.

«ВАХТА СЕРЦЯ» — з 12 до 14 години (максимальна активність). Організм готовий до найбільших навантажень і здатен «на подвиги»; тому, якщо потрібно «встановити рекорди», плануйте їх з урахуванням саме цього часу; і якщо серцю треба допомогти, то стимулюючі ліки принесуть найбільшу користь при їх вживанні саме в ці години.
З півночі до 2 години — мінімальна активність. Хворі на серце люди потребують найбільшої уваги й опіки, бо найчастіше серце «зупиняється» саме в ці години.

«ВАХТА ТОНКОГО КИШЕЧНИКА» — з 14 до 16 години (максимальна активність). Поки ми з вами займалися «сердечними справами», спожиті харчі дісталися тонкого кишечника, кров інтенсивно «обслуговує» саме цю частину організму і споживає чергову порцію поживних речовин.
З 2 до 4 години — мінімальна активність.

«ВАХТА СЕЧОВОГО МІХУРА» — з 16 до 18 години (максимальна активність). Починається первинна активна обробка рідини, яка потрапила до організму людини; відбувається перерозподіл води, конче необхідної для внутрішніх потреб організму і зайвої для нього в даний момент часу.
З 4 до 6 години — мінімальна активність.

«ВАХТА НИРОК» — з 18 до 20 години (максимальна активність). Іде відповідальна вибіркова фільтрація розчинів у системі нирок; виділяються нерозчинні речовини, поновлюється осмотичний тиск крові; відбувається високоточний перерозподіл «інформаційно значимих» молекул води, яким буде дозволено «вбудуватися» в тканини організму, і тих молекул води, які просто залишаться «на підхваті» протягом певного часу в життєдіяльності організму.
З 6 до 8 години — мінімальна активність.

«ВАХТА ЕНДОКРИННОЇ СИСТЕМИ» — з 20 до 22 години (максимальна активність). Основні фізіологічні системи організму задовольнили свої нагальні потреби, настає час стратегічних систем — ендокринної, імунної, лімфатичної та інших; ендокринні регуляторні центри мозку за допомогою крові роблять «ревізію» всіх залоз внутрішньої системи — чи вистачає гормонів «на місцях», чи достатній їх запас «на базах»...
З 8 до 10 години — мінімальна активність.

«ВАХТА МЕДІАТОРНОЇ (ПСИХОЕМОЦІЙНОЇ) СИСТЕМИ» — з 22-ої до півночі (максимальна активність). Ви готуєтесь до відпочинку і підсвідомо, через пелену сну, аналізуєте, згадуєте прожитий день та дещо плануєте на день прийдешній; спробуйте хоч на декілька хвилин саме в такий час свідомо зосередитися на своїх проблемах і планах, щоб допомогти мозку вибрати правильне рішення. Поки ви будете спати, спеціальні клітини мозку проведуть необхідну роботу, і вранці ви прокинетеся з готовим рішенням. Саме завдяки такій здатності нашого організму стає зрозумілим стародавній вислів: «Ранок вечора мудріший».
З 10 до 12 години — мінімальна активність.

«ВАХТА ЖОВЧНОГО МІХУРА» — з півночі до 2 години (максимальна активність). У цей час людина, як правило, спить, усі процеси життєдіяльності сповільнені, і ферменти жовчного міхура мають змогу «зосередитися» на пошуку та блокуванні небезпечних для організму речовин і сполук, що потрапили до організму людини напередодні або утворились у процесі перетворень. Треба максимально захистити системи організму від їх шкідливої дії хоча б до того часу, як ними займеться печінка, «вахта» якої буде наступною.
З 12 до 14 години — мінімальна активність.

«ВАХТА ПЕЧІНКИ» — з 2 до 4 години (максимальна активність). Починається один із найвідповідальніших циклів: період «знешкодження мін» та «нейтралізації отрут», які не тільки накопичились у тілі, а й частково вкоренились у ньому. Чим краще печінка впорається зі своєю роботою, тим менше збоїв у функціонуванні інших систем організму буде відчувати людина; а саме від цього й залежить здоров’я, якого всі ми так прагнемо.
З 14 до 16 години — мінімальна активність.

   Тепер, коли ми знаємо ЯК і КОЛИ відлічує космічний метроном земні хвилі нашого життя, варто розумно скористатися цими знаннями. А це значить намагатися бути у гармонії з природним ритмом, а не «підганяти» чи «сповільнювати» його ходу залежно від свого настрою.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: