СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 9
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 9
ГОЛОВНА
MIX
CITY FASHION
STORY
CITY HOLIDAY
CITY MEETING
CITY SPORT
CITY ART
CITY ЗУСТРІЧ
ТЕМА НОМЕРА
CITY TALK
ТЕОРІЯ СУМІСНОСТІ
CITY PARTY
CITY PRESENT
HOLIDAY
ЗІРКИ НАД CITY
N2(9) Березень 2005     Тема номера: Над Римом не владний час
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Початок місяця готує для вас серйозні випробування. Зберігайте гідність у будь-яких ситуаціях. У середині березня ви вже будете на коні! Не бійтеся змін, візьміться за реконструкцію свого життя! До кінця місяця у вас з’явиться чітке уявлення про завтрашній день, про те, яким ви хочете бачити себе й своє становище в суспільстві. Зможете скласти детальний план походу до світлого майбутнього й намітити найкоротший шлях. У бізнесі зможете домогтися чудових результатів, якщо будете керуватися високими цілями й ідеалами. У фінансовій сфері відкриються нові обрії. У родині — спокійні, надійні відносини.
Діва
24.08-23.09
Початок і кінець місяця не дуже вас порадують. Намагайтеся не привертати до себе уваги, не «напрошуватися» на неприємності. Але й сидіти, склавши руки, теж не треба. У професійній діяльності виникнуть перешкоди, незначні проблеми. Остерігайтеся обману з боку ділових партнерів. В особистому житті у вас все чудово: розуміння, довіра, ніжні стосунки. У творчості ваші можливості необмежені. Ловіть натхнення і створюйте шедеври, поки вистачає сил! Коли ще з’явиться така можливість?
Терези
24.09-23.10
Цілком пристойний початок місяця. Але ближче до середини вас почнуть долати дрібні неприємності, відвідає занепокоєння, дратівливість. Це може тривати до кінця березня. Незважаючи на ваш настрій, обставини будуть складатися таким чином, що доведеться діяти, приймати важливі рішення. Ви покажете, на що здатні. У професійній сфері зможете безперешкодно й досить упевнено рухатися до мети. Фінансових проблем не очікується. В особистому житті відбудеться відновлення — нові почуття, нові відносини, нові знайомі…
Скорпіон
24.10-22.11
Чудовий початок місяця. Для вас це час здійснення бажань. Візьміть від життя якнайбільше! В середині березня вам загрожують якісь неприємності, пов’язані з кимось із близьких. Постарайтеся довести до кінця початі справи. Не виключено, що вам доведеться змінити деякі свої уявлення, відмовитися від звичних стереотипів. Це вимагатиме певної мужності. У професійній діяльності варто приготуватися до перешкод. Однак вірте у свої сили, будьте сміливішими! В особистому житті все стабільно, тобто все по-старому. Здоров’я вимагатиме дбайливого відношення. Ближче до кінця місяця ви все ж зможете розслабитися і отримати нарешті подарунок від долі.
Стрілець
23.11-21.12
На початку березня очікується багато непотрібної суєти, занепокоєння. Середина місяця призначена для того, щоб розібратися в почуттях, звільнитися від непотрібних зв’язків, заспокоїтись. Якщо вийде — ви зустрінете новий сонячний рік урівноваженою людиною. Те, що буде відбуватися на роботі, не дуже вас обрадує. Намагайтеся поводитися скромніше, стриманіше. Вам не зашкодить порада авторитетної особи. Грошових надходжень не передбачається. Доведеться заощаджувати. На особистому фронті ризикуєте потонути в почуттях і пристрастях. Самопочуття буде просто прекрасним.
Козеріг
22.12-20.01
У професійній сфері для вас приготовлені важкі випробування. Поводьтеся шляхетно, наприкінці місяця з’явиться можливість усе змінити. Фінансових проблем бути не повинно. Навпаки — березень сприятливий для матеріальних справ. У родині дуже напружена обстановка. Не шукайте крайніх — така «погода в домі»! До творчих перемог ви зараз зовсім не готові. Із чистою совістю можете чекати кращих часів і займатися більш «земними» справами. В кінці місяця ви зможете не тільки надолужити упущене, а й вирватися далеко вперед. Це буде прекрасний, щасливий у всіх відношеннях час. Можете ризикнути, дозволити собі щось зухвале.
Водолій
21.01-18.02
Дві третини березня вам доведеться несолодко: безліч проблем, дрібних неприємностей. Та все-таки постарайтеся прожити цей час із користю для себе. Будьте активнішими. Намагайтеся самі диктувати умови, а не тільки під них підлаштовуватися. У професійній діяльності ви будете довго «тупцювати на місці», поки не розлютитеся й не зробите все по-своєму. Фінансове становище стабільне. А от в особистому житті не все в порядку. Зате це підходящий момент для лікування, оздоровлення… Ближче до кінця місяця вам посміхнеться Фортуна. На вас чекають нові знайомства.
Риби
19.02-20.03
Початок місяця ви зустрінете не в кращому настрої. Та це буде тривати недовго. Уже в середині березня у вас з’явиться ділова хватка, приплив енергії, майже необмежені можливості. Поспішіть використати такий вдалий збіг обставин. У бізнесі з’являться нові плани, проекти. Хапайтеся за справу, поки не пізно! «Підвести» вас може хтось із родичів або ваша власна нерішучість. В особистому житті нові віяння. Ваше щастя залежить від ваших бажань. Прекрасний час для творчих перемог. У вас усе вийде! Насолоджуйтеся життям! Кінець місяця — несприятливий час для починань, важливих справ, фінансових операцій.
Овен
21.03-20.04
Для вас цей місяць буде дещо заморочливим, суєтним. Ви відкриєте для себе нові сторони вже відомих подій, справ, людей. Та істина, як відомо, народжується в суперечках. У середині місяця — все та ж купа дрібних турбот і занепокоєння через дрібниці. До кінця березня ви ризикуєте «вимотатися». Що з цим робити — ви й самі знаєте! Працюйте над собою, у вас в запасі цілий місяць! Нестабільне фінансове становище підштовхне вас до пошуків нових джерел доходу. Зате на особистому фронті все просто чудово. Самопочуття буде прямо залежати від настрою й віри в себе.
Телець
21.04-21.05
На початку місяця ви будете поставлені перед вибором: хтось буде вибирати між комерційними пропозиціями, хтось буде обирати способи лікування й оздоровлення, а ще хтось — сексуальних партнерів або навіть чоловіка чи дружину. Середина місяця мине в незначних справах і турботах, а фінал обіцяє бути насиченим і дуже яскравим. З’явиться можливість змінити те, що здавалося непорушним. Це час здійснення бажань! Не завадило б підвищити свій професійний рівень, навчитися чомусь новому. Фінансових проблем не очікується — навпаки. В особистому житті не варто приймати доленосних рішень. Нехай усе йде, як іде!
Близнюки
22.05-21.06
Березень почнеться надзвичайно бурхливо, зажадає величезної напруги й самовіддачі. Не варто починати нові справи — краще «підтягніть хвости»! У середині місяця вам загрожують деякі неприємності в особистому житті. «Швидка допомога» у цьому випадку — самотність, книги з філософії, психології й роздуми про сенс життя (у тому числі власного). Але можна «вдаритися» в роботу, це піде лише на користь. У фінансовій сфері — як на вулкані: не відомо, у який момент «рвоне» і в який бік. Що стосується творчих пошуків — це ваш час! Утілюйте в життя найсміливіші ідеї!
Рак
22.06-22.07
Напружений місяць у всіх відношеннях. Відсидітися не вдасться — доведеться багато працювати. Вчіться «орієнтуватися на місцевості», швидко приймати рішення, проявляти ініціативу, доводити почату справу до кінця… Втім, наприкінці місяця краще «залягти на дно». Але у вас є шанси щось «відвоювати» у життя. У професійній сфері керуйтеся доцільністю. Атмосфера в родині цілком залежатиме від вас. Найкращий спосіб — цілком віддатися почуттям. Здоров’я вас не підведе!
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: