СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 8
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 8
ГОЛОВНА
MIX
ТЕМА НОМЕРА
CITY MEETING
МОМЕНТ ІСТИНИ
STORY
ЗАХОПЛЕННЯ ВІДОМИХ
CITY TALK
CITY TRAVEL
CITY
CITY ЗУСТРІЧ
CITY SPORT
CITY MEETING
CITY HEALTH
CITY ANIMALS
ЗІРКИ НАД CITY
N1(8) Лютий 2005     Тема номера: 200 років до кохання
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Необхідно бути послідовними і логічними у своїх діях, особливо в другій половині лютого. Це сприятливий період для зміцнення дружніх і любовних зв’язків, ваша чарівність зросте. І в той же час підсилиться тяга до авантюр. Останній тиждень місяця зажадає від вас більшої серйозності й турботи про справи та здоров’я. Багато в чому залежатимете від атмосфери в родині.
Діва
24.08-23.09
Ваша увага буде прикута до домашніх справ, родини. Сміливо можете починати ремонт, щось міняти в будинку. Хоча перевитрата енергії може викликати захворювання, тож будьте обережними. Середина місяця — важливий період для налагодження взаємин із колегами й керівництвом. Розумно використайте цей час. Не будуйте грандіозних планів.
Терези
24.09-23.10
Максимум активності треба проявити в спілкуванні, налагодженні зв’язків; поїздки, знайомства, перегляд планів — усе це актуально для вас. Більше уваги зажадають рідні й знайомі. Доведеться витратити чимало сил для вирішення важливих питань, пов’язаних із планами на майбутнє. Є шанс покращити матеріальне становище.
Скорпіон
24.10-22.11
Важливий час для ділових людей. Особливу увагу варто приділити питанням, пов’язаним із майном, страхуванням, фінансами. У справах допоможуть рішучість і впевненість у власних силах. Поїздки, відрядження будуть вдалими. Ймовірні зміни в житті, кардинальний перегляд планів. Ви будете схильні ідеалізувати кохану людину — це може бути добре або погано, залежно від того, наскільки «реальний об’єкт» відповідає образу.
Стрілець
23.11-21.12
Використайте лютий для рішучих дій. Успіх буде залежати від особистої активності й комунікабельності. Добре починати справи, пов’язані з інформацією й спілкуванням, навчанням. Весь місяць дуже важливо уникати перенапруги. Корисними будуть процедури зі зміцнення здоров’я. Можливий таємний любовний зв’язок, а також поява додаткового джерела грошей.
Козеріг
22.12-20.01
Для вас це місяць підведення підсумків, аналізу виконаної роботи. Спробуйте відпочити, побудьте наодинці із собою. Дуже сприятливий час для проведення оздоровчих процедур, нагромадження сил. Уникайте перевтоми, особливо на початку місяця. У рішеннях і вчинках керуйтесь інтуїцією. Вам буде властива розкута поведінка, зможете зайнятись особистими справами.
Водолій
21.01-18.02
Цей місяць варто використати для зміцнення свого впливу й налагодження відносин. Величезну роль будуть відігравати друзі й однодумці. Час будувати плани. Найнесподіванішим чином вирішиться більшість ваших проблем. Подумайте про відпочинок, приділіть увагу здоров’ю. Останній тиждень лютого важливий для внутрішньої роботи: можна багато чого змінити в собі.
Риби
19.02-20.03
Важливий місяць для кар’єри. Можливо, доведеться приймати неординарні рішення, брати на себе серйозні зобов’язання. Активно займіться планами на майбутнє, приділіть увагу друзям. Імовірні важливі зустрічі, несподівані зміни планів. Прислухайтеся до своєї інтуїції. Кінець лютого краще провести в компанії друзів або в сімейному колі.
Овен
21.03-20.04
Ваша увага буде повністю прикута до роботи. Зросте почуття обов’язку і відповідальності, тож віддайте борги, наведіть порядок у справах. Можуть надійти цікаві пропозиції, але їх треба уважно розглянути. Ретельно стежте за здоров’ям, не перевтомлюйтеся. Ймовірні проблеми в особистому житті, можливі значні витрати. Наприкінці місяця підвищиться ваш життєвий тонус.
Телець
21.04-21.05
На вас чекають важливі ділові поїздки, від яких багато в чому залежатиме ваше майбутнє. Ймовірні турботи, пов’язані зі справами рідних. Будуть потрібні більші витрати сил, витривалість. Наприкінці місяця отримаєте нагоду поліпшити взаємини з оточуючими. У вашому житті можуть з’явитися впливові люди. Ймовірні солідні грошові надходження.
Близнюки
22.05-21.06
Більшості з вас доведеться брати активну участь у справах інших людей. Перші дві декади лютого бажано використати для переговорів, поліпшення стосунків. Здатність до компромісів та ініціативність допоможуть знайти нових друзів і вийти на новий етап взаємин із коханими. Уникайте стресів, не витрачайте даремно енергію, не перенапружуйтесь, особливо в останні дні місяця.
Рак
22.06-22.07
Це сприятливий час для того, аби зміцнити власний авторитет і знайти союзників. Подорожі, нові знайомства, навчання — ці теми будуть дуже актуальні. Оптимізм і чарівність допоможуть вам вирішити серйозні проблеми, завершити деякі справи й подумати про нові цілі, хоча тут важливий реалізм. А ось наприкінці місяця займіться здоров’ям, уникайте навантажень, відпочиньте.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: