СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 7
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 7
ГОЛОВНА
MIX
CITY ЗУСТРІЧ
CITY STYLE
CITY TRAVEL
CITY ART
ТЕМА НОМЕРА
ART NEWS
CITY МЮЗИКЛ
ПІВЕНЬ 2005
ВІД МАГА
STORY
ЗІРКИ НАД CITY
N7(7) Грудень 2004     Тема номера: FORZA, ШЕВА!
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Цього року представникам знаку доведеться помірятися силами з труднощами. Втім, їм не звикати — уже давно перебуваючи на передовій подій, Леви просували свої справи вперед.
Бізнес. У першій половині року Левам доведеться приймати рішення, брати на себе відповідальність, розвивати свою справу, безупинно обновляючи коло знайомств. Особливого значення набудуть зв’язки з партнерами з інших міст або країн, однак співробітництво буде розвиватися зі змінним успіхом і принесе багато тривог. Підприємці подумають про відкриття своєї справи в іншому місті або іншій країні й у результаті досягнуть бажаного. Не виключено, що на шляху до досягнення мети буде стояти ряд проблем, які доведеться вирішувати, використовуючи всі можливості. До складних моментів цього періоду можна віднести підвищену увагу перевіряючих інстанцій до діяльності Левів і до всіх їхніх починань. Перевірки, інспекції стануть постійним фоном професійного життя. Це варто заздалегідь урахувати й вжити необхідних заходів обережності. Службовцям доведеться стикнутися з інтригами колег, але в першому півріччі ваші позиції досить сильні, і «ворожі вилазки» будуть гідно відбиті. У другому півріччі все зміниться — в організації почнуться масштабні зміни, у результаті яких позиції Левів похитнуться. При найбільш складному варіанті розвитку подій доведеться подумати про нову роботу або про власний бізнес. У цей же час діяльність підприємців значно ускладниться. Виникнуть непорозуміння з кимось із партнерів, у результаті яких доведеться ділити сфери впливу й, можливо, саму справу.
Гроші. Фінансова картина року досить благополучна, заробітки більшості з вас залишаться на колишньому рівні, і більша частина витрат буде мати творчий і цілком передбачуваний характер.
Кохання, сім’я. У першому півріччі коло знайомих у більшості Левів розшириться. Люди самотні й ті, хто прагне до романтичних пригод, можуть розраховувати на цікаві контакти, флірт і приємне товариство. Можливий роман із людиною, що приїхала здалеку, вірогідні й доленосні зустрічі в поїздках. Імовірність усього цього досить велика в січні, лютому, червні, серпні 2005 року. Якщо ж роман почався восени минулого року, то в нього чудові перспективи, й він благополучно триватиме. У першому півріччі 2005 року виникнуть проблеми з родичами, можливо, Лев якось не виправдає їхніх сподівань і не виконає своїх зобов’язань. Ті, хто працює в компанії з родичами, стикнуться з цілим рядом проблем, взаємних претензій і розбіжностей. Друге півріччя несприятливе для більшості подружніх пар. Усі існуючі проблеми зненацька випливуть назовні, що призведе до сварок і конфліктів. У найбільш складному випадку мова йтиме про розлучення, розподіл майна, в першу чергу житла. Чоловік і дружина влаштують масштабний переїзд — у новий дім, в інше місто або іншу країну. Природно, ці події внесуть у сімейне життя багато тривог і занепокоєнь.
Здоров’я. У першому півріччі ваш енергетичний потенціал досить високий, тож захворювання обійдуть вас стороною. Будьте обережнішими в поїздках і за кермом у січні, березні, квітні. У другому півріччі Сатурн, планета обмежень, переходить у знак Лева, і це зажадає від його представників уважного й дбайливого ставлення до свого здоров’я. У листопаді можливе загострення старих хронічних захворювань або несподівана поява нових. Якщо це станеться, не баріться з лікуванням і звертайтеся по допомогу до хорошого лікаря, виключивши із практики метод самолікування.
Діва
24.08-23.09
У 2005 році Діві доведеться приймати рішення й брати на себе відповідальність не тільки за свої слова та вчинки, а й за багатьох людей у своєму оточенні.
Бізнес. У 2005 році Діви продовжать справу, почату восени минулого року. Багато представників цього знаку візьмуть на свої плечі занадто великий тягар, постійно відчуваючи себе відповідальними за все, аж до дрібних деталей. Така тактика виявиться правильною, оскільки в стані друзів або однодумців намітяться «нездорові» тенденції, що заважатимуть просувати в життя важливий і потрібний проект. Конфліктні ситуації можуть виникати постійно, а особливо неблагополучні в цьому плані січень, кінець березня, квітень. Не виключено, що з кимось із партнерів або давніх компаньйонів доведеться розстатися. В іншому варіанті — виникнуть проблеми з високопоставленими особами або заступниками, що несприятливо відіб’ється на справах і контактах. Однак, незважаючи на труднощі й навіть всупереч їм, справа рухається вперед, і поступово в життя втіляться багато планів та ідей. І якщо будуть потрібні кошти або помічники, справа за цим не стане — зірки цілком на вашому боці й підтримають усі починання. Не виключене розширення бізнесу, придбання офісу та інші успіхи в справах. Підприємці й начальники можуть розраховувати на помічників та підлеглих, а службовці — на колег. У лютому або червні багато Дів можуть розраховувати на успіх у справах або підвищення в посаді. У другому півріччі з’являться проблеми. Зв’язки з партнерами з інших міст або країн будуть переглягуті. Колеги здалеку можуть не виконати своїх зобов’язань, що призведе до цілком зрозумілих розбіжностей і гальмування в справах. Пік неприємностей припаде на осінь, і найскладнішим місяцем може стати листопад. Не виключено, що з кимось із закордонних колег доведеться розстатись, але замість старих зв’язків з’являться нові, і справа одержить друге народження, але на більш міцній основі. Ті, хто планує розпочати справу за кордоном або в іншому місті, досягнуть бажаного в наступному, 2006 році. У цей же час у багатьох Дів почнуться проблеми юридичного характеру. Вони можуть тривати все друге півріччя й закінчитися тільки в 2006 році.
Гроші. У 2005 році прибутки багатьох Дів збільшаться. І в лютому, червні й жовтні можна розраховувати на пристойні суми. Разом із цим збільшаться й витрати. В одних Дів вони будуть пов’язані з бізнесом, що розвивається, в інших — із планами переїзду або придбання нерухомості в іншому місті чи навіть іншій країні. Багато витрат буде пов’язано з дітьми або близькими людьми.
Кохання, сім’я. Особисті стосунки можуть розвиватися нерівно, й особливо багато проблем очікується в січні та квітні, коли в почуттях може настати значне охолодження. Це особливо актуально для тих, хто звик змішувати справи, гроші й кохання. В родинах у цей же час можуть виникнути труднощі з дітьми, які виллються в солідні витрати. Багато родин вирішать придбати нерухомість в іншому місті, іншій країні й до літа завершать ці складні заходи. Не виключені плани, пов’язані з переїздом, які реалізуються в 2006 році. У другому півріччі в багатьох Дів виникнуть проблеми з родичами, які можуть розвиватися по-різному. В одному випадку близькі люди займуть позицію, що суперечить інтересам Дів, в іншому — їм самим буде потрібна допомога, що важким тягарем ляже на плечі Дів.
Здоров’я. У 2005 році енергетичний потенціал Дів досить високий, і захворювання їм не загрожують. Зірки радять бути уважнішими до свого організму наприкінці березня й у квітні — ці місяці принесуть деяке ослаблення енергетики й загострення хронічних захворювань. У другому півріччі несприятливий листопад — особливо уважними рекомендується бути в поїздках і за кермом.
Терези
24.09-23.10
У 2005 році Терезам варто зробити ще один крок уперед. На руках гарні козирі — важливо правильно ними розпорядитися. Юпітер, планета удачі, у знаку Терезів, так що можна сміливо кидатися в бій і відстоювати свої позиції.
Бізнес. Професійне життя більшості Терезів буде насиченим і продуктивним. Підприємці почнуть новий проект і зав’яжуть нові перспективні контакти. Зв’язки з колегами з інших міст або країн розвиваються успішно, можливі поїздки, що сприятимуть розвитку справи. Багато Терезів подумають про придбання нерухомості, пов’язаної з бізнесом, і в другій половині року можуть реалізувати свій проект. Найбільш успішні місяці року — кінець січня, лютий, червень, друга половина серпня, жовтень. Складними у 2005 році можуть бути стосунки зі старими партнерами, які займуть позицію, що суперечить інтересам справи. Конфлікти з ними стануть фоном усього року і в результаті призведуть до серйозних фінансових розбіжностей. Найбільш жорсткі конфлікти припадуть на другу половину року, і найскладнішим місяцем може стати листопад. У цей же час багато Терезів можуть розчаруватися в друзях або заступниках. В організації службовців почнуться зміни, у результаті яких вони подумають про інше застосування своїх талантів. Не виключені труднощі з начальством та інші проблеми, які змусять подумати про зміну роботи. На щастя, нові можливості не змусять себе чекати, і в результаті зміни будуть тільки до кращого. Рік сприятливий для початку нової роботи, що виявиться набагато цікавішою й перспективнішою за попередню. Особлива удача очікує людей творчих професій — фортуна обіцяє повністю підтримати їхні плани.
Гроші. Незважаючи на очевидний професійний успіх, із грішми можуть бути проблеми. Їхня більша частина припаде на другу половину року, коли фінансове становище багатьох Терезів може похитнутися. В одних представників знаку це може бути пов’язане з розширенням справи, в інших — з фінансовими претензіями партнерів. Працівникам банків і всім, чия діяльність пов’язана з фінансами, варто бути уважнішими й не робити ризикованих кроків, які можуть дорого обійтися. Не пов’язаних зі світом бізнесу очікують колізії іншого плану: реальні фінансові претензії або складні ситуації з дітьми, що вимагатимуть великих витрат.
Кохання, сім’я. В особистих стосунках Терези будуть змушені шукати вихід зі складної й, можливо, тупикової ситуації. Вплив Юпітера зробить їх сміливішими, більш рішучими і самостійними. Найбільш складний час — кінець березня, квітень, коли багато Терезів остаточно визначаться у своєму виборі. Якщо кохання подолає всі перешкоди, тоді можна розраховувати на продовження стосунків. Якщо ж ні — засмучуватися не варто: у майбутнє веде багато доріг, і 2005 рік дає чудову можливість знайти того, хто більше до серця. Можливо й інше — поява нової любові відіб’ється на старих стосунках, і розрив стане природним і навіть необхідним. У другій половині року чоловіки, що розлучатимуться, розпочнуть боротьбу за спільне майно й майбутнє дітей, що затягнеться на довгий час. Люди самотні можуть розраховувати на доленосну зустріч у лютому, червні або другій половині серпня.
Здоров’я. У першій половині року енергетичний потенціал Терезів досить високий, і захворювання їм не загрожують. У другій половині року можуть нагадати про себе старі захворювання або зненацька з’явитися нові. Будьте уважніші до свого організму й виключіть можливість травм та аварій.
Скорпіон
24.10-22.11
У 2005 році Скорпіон виявиться затиснутим в обставинах, коли свобода дій може бути обмеженою. Зірки радять відсторонитися від проблем, проаналізувати ситуацію, не приймаючи остаточних рішень і не роблячи категоричних висновків. Тоді вдасться без втрат «дожити до теплих днів».
Бізнес. Не виключено, що в першій половині року Скорпіонам доведеться займатися рутинною роботою. Підприємці задумають реорганізацію справи, що у різних варіантах буде тривати до кінця року. Не виключене розширення старого офісу або придбання нового. Зв’язки з колегами з інших міст або країн піддадуться перегляду. У першій половині року виникнуть серйозні розбіжності, які призведуть до труднощів у справах. Діяльністю окремих підприємців зацікавляться перевіряючі інстанції, і їхні візити стануть досить частим явищем. Можливе й поновлення старої юридичної проблеми. У другій половині року проблеми отримають більш жорсткий характер, не виключені конфлікти з компаньйонами, які в результаті призведуть до цілковитого розриву стосунків. І в результаті наступний, 2006 рік Скорпіони зустрінуть із новими планами й людьми.
Гроші. Незважаючи на професійні суперечності, сфера фінансів особливо не постраждає. Багато представників цього знаку можуть розраховувати на одержання кредиту, спонсорську допомогу, підтримку батьків або близької людини. Можливі й вдалі операції з нерухомістю.
Кохання, сім’я. Любовні стосунки більшості Скорпіонів можуть складатися нерівно. Особливо постраждають ті союзи, де проблеми тривають уже не менше двох-трьох років. У цьому випадку можна припустити розвиток конфліктів і появу тенденцій до розставання. У цьому плані особливо складна друга половина року, коли ні Скорпіони, ні їхні партнери не побажають іти на поступки. У багатьох Скорпіонів виникнуть серйозні розбіжності з родичами, які можуть прийняти особливо жорстку форму в січні, кінці березня й квітні 2005 року. Зірки радять урахувати, що цей рік припускає розголос багатьох таємниць, що завдасть репутації Скорпіонів великої шкоди й позбавить їх симпатії не тільки близьких, а й інших людей. Тому основою поведінки повинні стати обережність, терпіння й мудрість. Дружні родини можуть упорядковувати свій побут, не виключені різні операції з нерухомістю, придбання нового будинку або квартири. Можливий і капітальний ремонт старого житла.
Здоров’я. У 2005 році енергетичний потенціал Скорпіонів невисокий, що виразиться в частих станах млявості й утоми. Можливі депресивні настрої й деяка втрата впевненості в собі. Кращий засіб від усього цього — здоровий спосіб життя й розуміння того, що всі проблеми мають певний сенс і не залишаться з вами навічно. Згадайте, що було написано на каблучці царя Соломона: «І це минеться». Водіям рекомендується обережність за кермом. Найбільш небезпечні місяці — січень, кінець березня і квітень.
Стрілець
23.11-21.12
2005 рік надзвичайно важливий для кар’єри Стрільця і його честолюбних прагнень. У плані почуттів усе приблизно так само.
Бізнес. У професійному плані перша половина року складеться досить незвично. Багато Стрільців продовжать справу, почату восени минулого року, і на цьому шляху їх чекають як удачі, так і розчарування. До першого можна віднести безсумнівний прогрес у справах і зміцнення досягнутого становища. Практично всім Стрільцям можна прогнозувати нові цікаві й перспективні знайомства, нових друзів і заступників. Зв’язки з партнерами благополучно розвиваються, можливі часті поїздки. Багато Стрільців задумаються про переїзд або відкриття своєї справи в іншому місті чи іншій країні. Навряд чи ці проекти реалізуються в 2005 році, та хорошу базу для їхнього подальшого просування вперед створити вдасться. Зірки радять щасливим дітям Юпітера сміливіше приймати рішення, брати на себе відповідальність — саме від цього залежить їхнє майбутнє. До складних моментів 2005 року можна віднести погіршення стосунків зі старими партнерами й ряд фінансових розбіжностей, які можуть стати фоном усього року й до листопада-грудня послабити професійні позиції Стрільця. У другій половині року багато Стрільців відчують мінливість долі. Зв’язки з колегами з інших міст або країн піддадуться перегляду, від чого з’явиться невпевненість у правильності обраного шляху й у власному майбутньому. Діяльністю окремих Стрільців зацікавляться перевіряючи інстанції, можливе й поновлення старої юридичної проблеми. Активізуються таємні вороги й конкуренти — вони зроблять усе, щоб ускладнити життя Стрільців і послабити їхні професійні позиції. У другій половині року начальникам рекомендується бути уважнішими до підлеглих, а службовцям — до колег. Забігаючи наперед, можна сказати, що після бур, цілком імовірних у листопаді-грудні 2005 року, хмари розвіються, але це вже справа наступного, 2006 року.
Гроші. Сфера фінансів може виявитися нестабільною. Великі витрати стануть фоном усього року, і в одних Стрільців вони можуть бути пов’язані з бізнесом, а в інших — зі зростаючими потребами дітей або близьких людей. Обсяг грошових надходжень також збільшиться, можливе зростання доходів, підтримка друзів або заступників — як моральна, так і фінансова.
Кохання, сім’я. У першій половині 2005 року коло знайомих Стрільців розшириться. На обрії з’являться нові цікаві персони, які можуть повністю змінити ваше життя. У людей самотніх є чудові шанси урізноманітнити своє життя й зав’язати яскравий, незвичайний роман в іншому місті або іншій країні, що тільки підсилить почуття і внесе у взаємини нотки хвилюючого романтизму. Чим закінчиться цей зв’язок, не відомо, але шанси на продовження є, й ними варто скористатися. Ті, хто вже має постійного партнера, переживуть непростий час, коли їхні стосунки можуть перерватися або зазнати серйозних змін. У цьому плані особливо складна друга половина року, коли в особисті справи багатьох Стрільців втрутяться недоброзичливці. Можливі плітки, інтриги, які відіб’ються не тільки на особистих зв’язках, а й на професійних справах. Сімейні Стрільці багато часу й коштів віддадуть дітям. Однак турботи, пов’язані з підростаючим поколінням, будуть скоріше приємного характеру — очевидно, мова йтиме про кардинальну зміну майбутнього дітей.
Здоров’я. У першій половині 2005 року енергетичний потенціал Стрільців досить високий, і захворювання їм не загрожують. Друга половина року не настільки благополучна, можливі загострення хронічних захворювань або поява нових недуг. Пік проблем припаде на листопад, коли багато Стрільців будуть почуватися втомленими й «знеструмленими». На цей же місяць припаде й найбільша кількість стресів.
Козеріг
22.12-20.01
У 2005 році Козероги можуть змінити ритм життя, сміливо покінчити з усім, що давно віджило свій строк, і вибрати якийсь інший шлях. Небезпеки немає — попереду нові можливості й перспективи.
Бізнес. У 2005 році на Козерогів чекає професійний успіх, що дозволить піднятися на наступну сходинку успіху соціального. Ділові люди почнуть новий перспективний проект. Службовці зможуть змінити роботу на більш перспективну, цікаву й високооплачувану. Можна обновити запас ідей і коло знайомств, змінити підхід до роботи і втекти від звичної рутини. Словом, усі таємні честолюбні бажання обов’язково збудуться. Однак у цій бочці меду є ложка дьогтю. До негативних моментів 2005 року можна віднести складні стосунки з партнерами. Їхня відверто ворожа позиція призведе до конфліктів. Однак засмучуватися не варто — у житті завжди щось іде, а щось інше починається. Так і тут — на зміну старим партнерам прийдуть нові, й у багатьох Козерогів цей процес уже почався в другій половині 2004 року. У другому півріччі 2005 року варто обережніше ставитися до оточення й більш ретельно переглядати коло знайомств. Можливо, хтось із друзів або високих заступників почне претендувати на те, що Козероги по праву вважали своїм, а це неодмінно призведе до суперечок і конфліктів. У цьому плані найбільш складним місяцем може стати листопад, коли позиції ворогуючих сторін повністю визначаться. Не виключено, що проблема не вирішиться в 2005 році, й нею доведеться займатися ще й у 2006-му.
Гроші. У фінансовому відношенні 2005 рік дуже вдалий. Багато Козерогів знайдуть справжню «золоту жилу» і протягом року будуть її розробляти. Найбільш сприятливі у цьому плані лютий, червень, жовтень. Великі витрати або фінансові труднощі ймовірні в серпні, листопаді й грудні.
Кохання, сім’я. В особистому житті тривають зміни, початок яким було покладено в минулому. Багато Козерогів стикнуться із складною сімейною проблемою, і якщо справи й так уже йдуть неважливо, то стосунки можуть перерватись або в найкращому разі зазнають серйозних змін. У другій половині року в багатьох Козерогів виникнуть проблеми з дітьми, які виллються в прикрощі й великі витрати. Якщо в першій половині 2005 року невдачі підстерігають подружжя, то друга несприятлива для більшості закоханих. Успіх усіх серцевих справ може залежати від щирості й взаємного бажання йти назустріч одне одному. Запитайте поради у свого серця й найменше орієнтуйтеся на поради сторонніх людей. У листопаді-грудні відносини будуть висіти буквально на волоску, і цей волосок може в будь-який момент порватися.
Здоров’я. Протягом усього року енергетичний потенціал Козерогів досить високий, і захворювання їм не загрожують.
Водолій
21.01-18.02
2005 рік можна розглядати як перехідний або підготовчий період, що прокладає шлях у краще майбутнє. І якщо цей шлях виявиться складним і тернистим, то можна згадати, що легких доріг до справжнього успіху не буває.
Бізнес. У 2005 році у багатьох Водоліїв з’являться нові можливості для реалізації своїх здібностей і професійних знань. Ділові люди пов’яжуть свої інтереси з партнерами з інших міст або країн і з усіх сил будуть прагнути до заповітної мети. Можливі часті поїздки, нові контакти й поява нових ідей. Зірки радять відкинути рутину, відкрити дорогу всьому новому й неухильно рухатися вперед. Одні Водолії задумають переїзд в інше місто чи країну, інші — змінять роботу або почнуть учитися чомусь новому. Треба відзначити, що 2005 рік ідеальний для початку навчання, отримання нових навичок і знань. І якщо не все буде виходити відразу, то засмучуватися не варто — відступіть на крок, а потім знову рухайтеся в обраному напрямку. Незважаючи на яскраво виражені тенденції до професійного успіху, в 2005 році очікується багато проблем, розв’язання яких буде справою непростою. У багатьох Водоліїв одержать продовження складні ситуації минулого, які можуть розвиватися по-різному. В першому півріччі підприємцям і начальникам усіх рангів рекомендується звернути увагу на співробітників і підлеглих. Можливо, доведеться когось звільнити й обновити склад колективу. Службовці вступлять у конфлікт з кимось із колег і подумають про інше застосування своїх талантів. У деяких Водоліїв одержить продовження стара юридична проблема. У другому півріччі почнуться непорозуміння з партнерами або начальством, а до листопада ситуація стане критичною. У цей же час вірогідна поява альтернативних можливостей, зміна роботи або її напрямку. І відбудеться природна річ — нові партнери гармонійно замінять старі зв’язки, нова робота стане чудовим виходом із положення. Ділові люди можуть переїхати в новий офіс або влаштувати цілковиту реконструкцію старого приміщення.
Гроші. Фінансове становище трохи покращиться, що буде природним наслідком нових професійних можливостей.
Кохання, сім’я. У сфері почуттів також відбудуться серйозні зміни. У людей самотніх можливі знайомства, які покладуть початок новому коханню. Ймовірність такої зустрічі досить велика в лютому, червні, жовтні. Не виключене знайомство в поїздці або в колі людей, що приїхали здалеку. Для людей сімейних досить складна друга половина року. З переходом Сатурна, планети обмежень, у зону, відповідальну за партнерські відносини, ситуація зміниться в гіршу сторону. Може наступити деяке охолодження, а спілкування зажадає делікатності й такту. Егоїзм зараз неприпустимий, і лише увага та щирі почуття допоможуть зберегти відносини. Можливо й інше: близька людина буде переживати не кращі часи, і це відіб’ється на взаєминах у родині. У другому півріччі сімейні Водолії почнуть ремонт або придбають нове житло. Можливий переїзд в інше місто або країну, що повністю змінить їхнє життя.
Здоров’я. Здоров’я досить слабке в першій половині року, коли можливе загострення старих хронічних захворювань або несподівана поява нових. У другій половині року цих труднощів не буде, але можуть з’явитися проблеми, викликані нервовою напругою. У цьому випадку сприймайте життя по-філософськи й пристосовуйтеся до умов, що постійно змінюються.
Риби
19.02-20.03
Рік прийдешній можна позначити як завершальний, перехідний. Можна підвести підсумки, зайнятися перебудовою свого внутрішнього світу, своєї справи або по-іншому влаштувати все своє життя.
Бізнес. У 2005 році багатьом Рибам доведеться помірятися силами з труднощами. Багато справ будуть іти повільно, із затримками, запізненнями, можлива сильна залежність від людей та обставин. Бізнесмени візьмуть курс на розширення своєї справи або її цілковиту перебудову, але цей процес буде розвиватися набагато повільніше, ніж планувалося. Багато Риб зрозуміють, що їхня колишня справа вичерпала себе, й почнуть шукати інше застосування своїм можливостям і талантам. І якщо перша половина року — час остаточного прощання з віджилими проблемами й ідеями, а також активної підготовчої роботи, то осінь принесе більш ясні перспективи, які належить втілювати в життя протягом трьох наступного років. Однак нові можливості супроводжуватимуться проблемами, які припадуть на другу половину року. В одних Риб виникнуть труднощі з колегами з інших міст або країн, розбиратися з якими доведеться досить довгий час. Діяльністю інших зацікавляться перевіряючі інстанції, і це призведе до труднощів у справах. Повне вирішення проблем — справа 2006 року, тоді ж і почнеться бурхлива та плідна діяльність.
Гроші. У 2005 році багато заходів будуть здійснюватися завдяки фінансовій підтримці партнерів або близьких людей. Можливе одержання великого кредиту або спонсорської допомоги. Вдалі в цьому плані лютий і червень. У багатьох Риб імовірні серйозні фінансові проблеми з друзями або групою людей, що може призвести до втрат, більша частина яких припаде на січень, кінець березня й квітень.
Кохання, сім’я. Ви переживете досить складний час, коли відносини з близькою людиною зміняться зовсім не в кращу сторону. Спроби роздути загасаючий вогонь ні до чого не призведуть, тому не варто наздоганяти вмираюче минуле, краще зверніть погляд на майбутнє й не сковуйте себе даремними надіями. Зрозуміло, це стосується тих, чиї стосунки вже вичерпали себе, — нестабільних подружніх і любовних союзів. Сімейні Риби розпочнуть грандіозний ремонт або придбають нове житло. Можливі проблеми з дітьми, які виллються у великі витрати. Пари, що розлучаються, почнуть бурхливо з’ясовувати майнові питання й ближче до кінця року благополучно роз’їдуться. У жінок можлива вагітність, що буде протікати досить важко. У другій половині року в більшості Риб виникнуть проблеми з родичами. Вони можуть виявитися досить складними й у ряді випадків призведуть до серйозного погіршення у стосунках.
Здоров’я. Енергетичний потенціал Риб протягом усього року залишає бажати кращого, що створить сприятливий ґрунт для загострення хронічних захворювань або появи нових проблем. Зірки радять вести здоровий спосіб життя й усіляко стежити за собою. Впродовж другого півріччя всім Рибам рекомендується бути уважнішими за кермом і в поїздках.
Овен
21.03-20.04
У центрі цього року — відносини з людьми. Всі досягнення — і на роботі, й у коханні — можливі тільки в єднанні та співробітництві. Егоїзм неприпустимий, і, віддавши частину своєї незалежності в руки близьких за духом людей, можна не тільки нічого не втратити, а й багато чого отримати.
Бізнес. У професійному плані в 2005 році будуть помітні дві протилежні тенденції. Нові напрямки у справах, початок яким було покладено восени минулого року, благополучно розвиваються, набираючи силу й швидкість. Зв’язки з друзями й колегами з інших міст або країн можуть повністю змінити долю, поставивши її на рейки далекого майбутнього. І хоча реальний результат відчуєте тільки наприкінці 2006-го й у 2007 році, будьте уважнішими до нових можливостей — за ними не тільки майбутнє, а й вихід із криз, цілком імовірних наприкінці літа й восени 2005 року. У цей час розбіжності зі старими партнерами, початок яким було покладено в минулому, досягнуть критичної точки — не виключені фінансові претензії, в результаті яких можна втратити і гроші, і зв’язки. Восени 2005 року підприємці займуться масштабною реорганізацією своєї справи. Не виключені переїзд у новий офіс, ремонт старого приміщення, придбання справи в іншому місті або іншій країні. Почавшись у кінці 2005 року, ці заходи одержать продовження в наступному, 2006 році. Службовцям доведеться міняти роботу, оскільки відносини з начальством можуть змінитися. В іншому варіанті — в організації почнуться зміни, у результаті чого доведеться шукати інше призначення своїм талантам.
Гроші. У фінансовому відношенні рік може скластися нерівно. Особливо несприятливий літньо-осінній період, коли розгориться битва за власність із небажаними для Овнів наслідками. В одних Овнів ці процеси будуть пов’язані з професійними справами, а в інших — з особистим життям. У всякому разі будьте уважними до людей, а також до грошей і решти цінностей. Виключіть можливість втрат або зведіть її до мінімуму. Не давайте грошей у борг і не поручайтеся за кого-небудь, тому що це призведе до погіршення фінансового становища.
Кохання, сім’я. У багатьох Овнів особисте життя може вийти на перший план і принести багато тривог. Доведеться підводити підсумки й осмислювати взаємини з людьми, які в недавньому минулому здавалися вірними й надійними. Складні подружні й любовні стосунки переживуть чергову кризу. І якщо в першій половині року це буде стосуватися емоцій, гордості і самолюбства, то в його другій половині мова йтиме про суто практичні речі. Не виключені бурхливі суперечки із приводу спільного майна й житла. Восени в батьків виникнуть серйозні проблеми з дітьми. Більші діти можуть зненацька віддалитися, а маленькі — поводитися не так, як хотілося б. Людям самотнім і зневіреним у сімейному житті можна розраховувати на розвиток нового роману, що майже напевно закінчиться шлюбом. У багатьох Овнів виникнуть проблеми з літніми батьками — вони можуть переживати не кращі часи або почнуть хворіти. Будьте уважні до них і тактовно вирішуйте їхні проблеми.
Здоров’я. У плані здоров’я 2005 рік — не кращий час, тому будьте уважнішими до свого організму й не перевіряйте його на міцність. Ці рекомендації особливо актуальні восени 2005 року.
Телець
21.04-21.05
2005 рік сприятливий для початку нових справ, просування обраним шляхом, навіть якщо він виявиться дуже нелегким. І на роботі, і в любові можливі круті повороти, тому проявіть стійкість і керуйтеся прислів’ям «Терпіння і труд все перетруть».
Бізнес. У першій половині року більшість Тельців будуть занурені у складні проблеми професійного плану. Доведеться відстоювати свої позиції й, переборюючи перешкоди, рухатися звивистими сходами соціального успіху. Початий восени минулого року новий проект поставить зовсім нові цілі й завдання. Підприємці ризикнуть відкрити новий напрямок у справі й візьмуть на роботу нових працівників. Службовці будуть працювати в цілковитій гармонії з начальством і зможуть розраховувати на підвищення в посаді з відповідним збільшенням окладу. Складною стороною в першій половині 2005 року стануть відносини з колегами з інших міст і країн. Партнери здалеку можуть вести свою політику, в результаті якої спільна справа зайде в глухий кут. Друга половина року — час боротьби з партнерами або конкурентами, які з’являться зненацька. Вона триватиме до кінця року й може призвести до серйозних проблем у справах. У цей період будьте обачнішими й не кваптеся ставати на стежку помсти. Спокійно відстоюйте свої позиції, не торкаючись інтересів інших людей, тоді можна буде набагато швидше досягти прийнятного компромісу.
Гроші. У фінансовому відношенні рік досить вдалий. Особливо сприятлива його перша половина, коли заробітки багатьох Тельців значно збільшаться. Складні ситуації з фінансами ймовірні в листопаді-грудні 2005 року. У цей час вам будуть пред’явлені претензії фінансового характеру. В одних Тельців це може бути пов’язане з особистим життям, а в інших — із професійною діяльністю.
Кохання, сім’я. Особисте життя може виявитися непростим. Багато Тельців опиняться в ситуації, де збереться воєдино все, що дратувало досить довго. Вибух емоцій відбудеться в другій половині року, і ні Телець, ні його партнер не побажають піти на поступки. До чого це призведе, здогадатися неважко, і якщо стосунки вже мертві, поради цілком зайві. Якщо ж ні, використайте першу половину року для врегулювання своїх особистих справ — такі можливості будуть. Багатьом Тельцям доведеться зіткнутися зі складною ситуацією в колі своєї родини. Процеси відчуження, що почалися в минулому, одержать логічне продовження, і тут Тельцю рекомендується піти на поступки, щоб остаточно не посваритися з близькими людьми. В іншому варіанті — хтось із родичів може потребувати допомоги, і Тельцю доведеться багато чого взяти на свої міцні плечі.
Здоров’я. У 2005 році енергетичний потенціал більшості Тельців не вирізняється особливою стабільністю, у зв’язку з чим можна подумати про відмову від шкідливих звичок і зміну способу життя. Літнім людям і ослабленим необхідно стежити за собою й вчасно попереджати загострення хронічних недуг. Особлива обережність потрібна тим, хто має захворювання шлунково-кишкового тракту й сечостатевої системи.
Близнюки
22.05-21.06
У 2005 році Близнюки можуть розраховувати на новий життєвий поворот, особисте зростання, вдосконалювання й розвиток. Планети закликають до свободи, незалежності, самостійності й допоможуть тим, хто зможе відмовитися від буденності та рутини.
Бізнес. 2005 рік відкриє перспективи, робота над якими вимагатиме нових навичок і знань. У першій половині року бізнесмени продовжать активне співробітництво з колегами з інших міст чи країн, розпочате восени 2004 року. Можливо, воно потребуватиме набагато більше часу й коштів, ніж це передбачалося спочатку, що варто заздалегідь обміркувати й прорахувати. Розширення справи триває, а разом із ним продовжаться й складні заходи, пов’язані з ремонтом офісу і цілковитим оновленням бізнесу. У службовців з’являться чудові можливості й перспективи, які зажадають нових знань і чималої роботи над собою. Не виключені пропозиції, пов’язані із закордонними компаніями, навчання в іншому місті чи іншій країні. У другій половині 2005 року у справах намітяться зміни до гіршого. Співробітництво з колегами з інших міст або країн піддасться жорсткому перегляду. Можлива відмова від колишніх зобов’язань, що призведе до тимчасових труднощів або до цілковитого розриву взаємин. Службовці можуть постраждати від професійних інтриг і подумати про інше застосування своїх талантів, благо, такі можливості з’являться наприкінці 2005 року або в наступному, 2006 році. Діяльністю багатьох Близнюків можуть зацікавитися перевіряючі інстанції, може одержати логічне продовження стара юридична проблема. Найбільш складний час — кінець жовтня, листопад і грудень, коли проблеми, що виникли влітку, повністю виявляться. Зірки радять підготуватися до цього періоду завчасно і пам’ятати мудрі слова: «Хто попереджений, той озброєний».
Гроші. Фінансова картина року буде нерівною. Великі витрати стануть фоном усього року. В одних Близнюків вони будуть пов’язані з розвитком бізнесу, вирішенням професійних проблем, а в інших — із особистим життям. У всякому разі варто пам’ятати, що ця сфера життя потребує особливої уваги й контролю, оскільки будь-яка допущена помилка може дорого обійтися.
Кохання, сім’я. Для багатьох Близнюків особисте життя може стати важливішим за роботу й кар’єру. Цілком очевидно, що любовний зв’язок, який почався в минулому, досить серйозний та глибокий, й ігнорувати його так просто не вдасться. Однак він вимагатиме багатьох змін — як зовнішніх, так і внутрішніх, а це завжди дається важко. Витримати цей непростий іспит під силу тільки відданим і люблячим, тим, хто здатний відмовитися від власних егоїстичних прагнень і зрозуміти справжню природу кохання. Зірки підтримають будь-яке зусилля в цьому напрямку й забезпечать «зелене світло» щирим і вірним союзам. Тим, хто зійде із цього шляху, варто нарікати на себе: будь-яка помилка буде суворо покарана. Це справедливо і для закоханих, і для чоловіка й дружини. У багатьох сім’ях виникнуть проблеми з дітьми, вирішення яких потребуватиме неабияких сил і фінансових витрат. Самотні Близнюки зможуть не тільки прекрасно провести час, а й зустріти людину, що прикрасить їхнє життя. Однак стосунки будуть складатися нерівно, багато хвилювань передбачається навесні — у березні та квітні. Якщо зв’язок не витримає перевірку часом, то найкраще проаналізувати його з погляду цінності й подальших перспектив. Треба відзначити, що весна складна як для нових союзів, так і для старих зв’язків. Стосунки з родичами можуть змінитися, деяка напруга буде відчуватися вже влітку 2005 року, а восени виникнуть і більш серйозні проблеми. У листопаді-грудні багато Близнюків зазнають критики оточуючих, адже вони дізнаються те, що тривалий час залишалося в таємниці. У цей період не відступайте від своїх переконань і не здавайте своїх позицій — інакше можна багато чого втратити. Зірки радять бути сміливішими — мине час, і цих труднощів не буде.
Здоров’я. У першій половині року енергетичний потенціал Близнюків досить високий, і захворювання будуть обходити їх стороною. Загострення старих хронічних недуг або несподівана поява нових імовірні наприкінці літа й восени 2005 року.
Рак
22.06-22.07
Протягом усього року Ракам доведеться розриватися між домом і роботою. І при певній маневреності ніщо не зашкодить поєднувати те й інше.
Бізнес. У професійній сфері продовжаться зміни, початок яким було покладено в минулому. Підприємці розширять свою справу, залучаючи до нього партнерів або когось із близьких людей. У першій половині року можливе придбання нового офісу або цілковите оновлення старого приміщення. Новий напрямок у бізнесі може розвиватися не так швидко, як планувалося. На шляху до успіху постануть серйозні фінансові розбіжності між Раками та їхніми компаньйонами, завдяки чому справа може зайти в глухий кут. Особливо несприятлива в цьому плані друга половина року: у жовтні-листопаді вам доведеться розбиратися з групою друзів та однодумців і проясняти свої професійні й фінансові позиції. Не виключено, що в результаті всього цього з окремими людьми доведеться розстатися. Багатьох Раків підведуть їхні високі заступники, й сподіватися доведеться тільки на себе, свої сили й можливості. У 2005 році зірки радять не дуже довіряти оточенню й у жодному разі не змішувати дружбу і професійні справи — можна залишитися без грошей і без друзів.
Гроші. У фінансовому відношенні перша половина 2005 року досить благополучна. У багатьох Раків можливі вдалі операції з нерухомістю, є надія на одержання кредиту або спонсорської допомоги. Друга половина року — більш неспокійний час. Можливі великі фінансові втрати, а також конфліктні ситуації, пов’язані з грішми або іншими матеріальними цінностями. Сатурн, планета обмежень, із 16 серпня міцно «влаштується» у фінансовому секторі неба, що зажадає обачності й обережності. Ризиковані й авантюрні кроки можуть призвести до втрати контролю над фінансами, в результаті чого багато Раків стануть мудрішими й біднішими.
Кохання, сім’я. 2005 рік внесе великі зміни не тільки у професійні справи, а й в особисті стосунки. Багато Раків почнуть вити своє гніздо або зроблять його більш просторим і комфортним. У нестабільних пар продовжиться смуга відчуження, й у цьому випадку операції з нерухомістю будуть викликані розлученням ворогуючих чоловіка й дружини. Друга половина року принесе багато проблем із дітьми, які можуть тривати досить довго. Не виключено, що дітям буде потрібна допомога не тільки моральна, а й фінансова. Це період досить несприятливий для закоханих. Ситуація вийде з-під контролю в листопаді-грудні — саме в цей час можливі бурхливі конфлікти, після яких повернутися до колишніх стосунків без болю й взаємних звинувачень буде неможливо. Так що будьте обачні, якщо є бажання залишитися разом.
Здоров’я. У 2005 році енергетичний потенціал Раків невисокий, тому зірки рекомендують вести здоровий спосіб життя й усіляко піклуватися про себе.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: