СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 6
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 6
ГОЛОВНА
MIX
МОМЕНТ ІСТИНИ
CITY ART
CITY ЗУСТРІЧ
WORLD NEWS
CITY ЗАХИСТ
МОМЕНТ ІСТИНИ
CITY TRAVEL
CITY FLOWERS
ТЕМА НОМЕРА
CITY LOVE
CITY МОДА
CITY SPORT
CITY NEWS
REALITY SHOW
CITY ANIMALS
SEX&CITY
КОНКУРС
ЗІРКИ НАД CITY
N6(6) Листопад 2004     Тема номера: НЕШТУЧНЕ КОХАННЯ С.ВАКАРЧУКА
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Хоч як це незвично, але в листопаді у вас на першому місці родина. Діти й турбота про них також вийдуть на перший план. На вас чекають поїздки і розмови з приводу сімейних проблем. Часом усе буде не так гладко, як хотілося б, але повірте: тягнути сімейну лямку доведеться недовго — до кінця місяця знову будете на вільному вигулі й зануритеся в любовні ігри. Рекомендую з’їздити до батьків, зробити вдома перестановку — вам давно цього хотілося, правда? Тільки не занурюйтеся в сімейні справи з головою: пам’ятайте, що ви Лев — цар звірів.
Діва
24.08-23.09
У листопаді навколо вас крутитимуться юрби людей — ви легко знайдете спільну мову з будь-ким. Швидко аналізуючи отриману інформацію, ви зможете вирізнятися на загальному тлі. Ваша репутація на роботі буде високою як ніколи. У вас з’являться романтичні зв’язки. Це дуже вдалий час для відряджень і коротких поїздок. Однак варто уникати зайвої дратівливості й менше сваритися із сусідами та родичами.
Терези
24.09-23.10
У цьому місяці ви будете стурбовані грошовими справами, однак не йдіть на компроміси. Ви будете активні, ініціативні й володітимете незвичайною пробивною силою. Хороший фізичний стан тільки сприятиме вашому успіху. Фінансові надходження в це період дуже ймовірні, але залежать тільки від ваших власних зусиль. Короткі поїздки й зустрічі до 12 числа зміняться спокійною обстановкою вдома. Це час, коли нормалізуються відносини в родині.
Скорпіон
24.10-22.11
У вас складний період. З одного боку, ви почуваєте, що сповнені сил, у вас є бажання бути помітними і ви зацікавлені у вирішенні якихось особистих справ. Більше того, ви станете більш відкритими і говіркими, чим звичайно. Але, з іншого боку, здається, що всередині вас сидить маленький чортик і все псує. Ви начебто боретеся з вітряками. Якась прихована агресія спрямовуватиме вашу конструктивну діяльність на таємні справи, обмежуючи вашу волю. Тому постарайтеся спочатку думати, а потім діяти.
Стрілець
23.11-21.12
Стрільці хочуть у листопаді виглядати найкраще за всіх. Вони просто неперевершені у своєму прагненні сподобатися і готові витрачати гроші на все, що допомагає їм у цьому. До кінця місяця вони наповняться ще й потужною сонячною енергією, що надасть їм особливого шарму. Але, як завжди, є й зворотний бік — у вас відразу з’являться таємні заздрісники й вороги, які поширюватимуть плітки. Є прекрасні шанси на нове партнерство або на чудові стосунки у вже існуючому.
Козеріг
22.12-20.01
Ви не залишитеся самі в листопаді. Цілий місяць вам не даватимуть спокійно жити ваші друзі. Може виникнути дружба з якоюсь відомою людиною. І якщо вам знадобиться допомога впливової особи, то це саме той час. У першій половині місяця вас можуть навіть дратувати всі ці друзі й знайомі, захочеться побути наодинці із собою. А от у другій половині місяця ви намагатиметеся зробити все, щоб сподобатися, щоб виглядати ефектно. Варто застерегти вас у цей період від надмірного деспотизму у відношенні із рідними.
Водолій
21.01-18.02
Робота й реалізація життєвих планів забиратиме увесь час. Це сприятливий період для розмов із начальством про підвищення. Але марнославство — поганий порадник, тож не пропагуйте свої особисті погляди на проблеми. Адже ви схильні відстоювати їх фанатично. Це може викликати негативну реакцію на ваші пропозиції в колективі. Всі контакти із приводу професійної діяльності — переписка, відрядження, наради, телефонні розмови — можуть принести удачу.
Риби
19.02-20.03
Вам захочеться пофілософствувати, щоб нарешті розібратися в тому, що відбувається, й зрозуміти, чому все так, а не інакше. А поміркувати буде про що. Наприклад, чому щось не ладитися в листопаді із сексом, а може, просто щось негативне тисне у душі. Спробуйте поспілкуватися із приємними вам людьми. Ви розширюватимете кругозір й будете одержувати від цього задоволення. Ви просто насолоджуватиметеся буттям. І це добре! Удачі!
Овен
21.03-20.04
Не найкращий місяць. Ви агресивні й конфліктні. Всі навколо, здається, тільки й намагаються вас «уколоти». У бажанні відчути щось особливе ви можете зайти дуже далеко. В сексуальному житті будете схильні «придушувати» партнера й захочете, щоб усе було тільки по-вашому. Вам здаватиметься, що саме зараз варто зайнятися чимось грандіозним у бізнесі, але повірте: ще не час. Однак якщо ви будете прораховувати кожен свій крок і не сперечатиметесь із законом, то можете одержати певні дивіденди.
Телець
21.04-21.05
Ловіть долю за хвіст, адже в першій половині листопада ваше сексуальне життя на підйомі. Привабливість і витонченість у сексі й любовних стосунках. На вас звертають увагу, ви популярні в товаристві. Партнери прийдуть на допомогу у важку хвилину. Ближче до кінця місяця справи можуть скластися так, що виникнуть контакти за кордоном або ви познайомитеся з кимось у далекій поїздці. Будете готові до того, щоб сісти і спокійно розібратися в собі.
Близнюки
22.05-21.06
Усі ваші думки нині про роботу або здоров’я чи про те й інше одночасно. На роботі на вас чекають купи паперів і непотрібних телефонних розмов. До того ж виникнуть ідеї, як переробити розпорядок дня або щось змінити в житті. Однак є у цьому й позитив — ви потрібні! Приділяйте увагу здоров’ю, інакше вам, як мінімум, гарантовані падіння загального життєвого тонусу й енергетичний спад. Перенапруга вам зараз ні до чого. Намагайтеся планувати день, розслаблюватися й стежити за собою.
Рак
22.06-22.07
Для вас настав час розваг. Причому їхній спектр дуже широкий — від інтелектуальних театру та кіно до прозаїчних пиятик. Вам захочеться бешкетувати, грати на перегонах і знайомитися на дискотеках. Причому все це не пройде непоміченим для ваших близьких. На цьому ґрунті у вас навіть може розгорітися скандал. Щоправда, вони швидко заспокояться, якщо ви направите свою енергію в мирне русло. Неодруженим і тим, хто в пошуку, варто в цей період звернути особливу увагу на оточення. Ваші романтичні зустрічі й контакти можуть перерости у щось більше.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: