СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 5
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 5
ГОЛОВНА
МІКС
ПОДОРОЖ ІЗ СITY LIFE
ТЕМА НОМЕРА
МАЛЕНЬКА ПОДІЯ
ЛЮДИ ЗВІДСИ
СІМ`Я
СТИЛЬ ЖИТТЯ
КУМИРИ ФУТБОЛУ
ПОРАДА
ЛЕГЕНДИ МОДИ
МОДА
СВІЙ ПОГЛЯД
ДРУЗІ МЕНШІ
ЗІРКИ НАД CITY
N5(5) Жовтень 2004     Тема номера: За лаштунками форту Буаяр
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
На початку місяця у вас імовірні проблеми у взаєминах із близькими. Конфлікти, швидше за все, будуть пов’язані з грошима. Однак усе можна виправити, і незабаром ви зрозумієте, що нервували дарма. Середина жовтня буде спокійною, й ви самі не захочете порушити сталу рівновагу, хоча вас переповнятимуть суперечливі бажання. Ставте перед собою тільки конкретні завдання.
Діва
24.08-23.09
Неприємності на початку жовтня не позначаться на вашому професійному житті, однак можуть нашкодити особистим стосункам. Адже ви багато часу й зусиль віддаватимете роботі, ігноруючи кохану людину. Як підуть справи надалі, залежатиме тільки від вас самих. Наприкінці місяця у вас буде шанс змінити своє життя.
Терези
24.09-23.10
Жовтень буде вдалим у всіх відношеннях. Проблеми на роботі, неприємності в особистому житті, невпевненість у своїх силах - усе позаду. Єдине, що може вивести вас із рівноваги - нестабільне фінансове становище. Однак переживати не варто - це тимчасово. Варто очікувати підтирмки з боку друзів чи давніх знайомих. Самотніх представників знаку чекає доленосна зустріч.
Скорпіон
24.10-22.11
Початок жовтня не принесе змін, а ось 14-го числа вам стане відома інформація, що вплине на ваше подальше життя. Якщо новини будуть неприємні — наберіться терпіння, до 17 жовтня все налагодиться. Завдяки активним діям ви досягнете неабияких успіхів у роботі, що відобразиться на вмісті вашого гаманця. В особистих стосунках вам не буде на що скаржитися
Стрілець
23.11-21.12
У середині місяця є небезпека наклепу й втрати грошей. Ви можете серйозно засмутитися, та незабаром фортуна знову повернеться до вас. Ви навіть можете наважитися на доволі ризиковані вчинки. Однак це стосується лише вашого професійного життя — особистими відносинами ризикувати не варто, тож краще відкладіть з’ясування стосунків до кращих часів.
Козеріг
22.12-20.01
Проблеми можуть прийти звідти, звідки ви їх зовсім не очікували. Та впадати у відчай не варто: не гайте часу, невпинно домагайтеся свого, а якщо мети досягнете — закріпіть успіхи, розробіть нові правила гри. 18-го числа вам не рекомендується сидіти в тіні. Потрібно ризикнути, показати себе. І тоді до кінця місяця багато проблем зможуть вирішитися самі собою.
Водолій
21.01-18.02
На вас чекають зустрічі з людьми, які не викличуть приємних почуттів. У середині місяця настане час подумати про те, що варто зробити до кінця року, і скласти план дій. Із наступного ж дня починайте діяти за планом, не відволікаючись і не обманюючись. До кінця жовтня ви зможете піднятися кар’єрними сходинками, заробити гроші, підняти авторитет. Чим азартніше ви будете діяти, тим кращого результату досягнете.
Риби
19.02-20.03
На вас чекають новини, через які можуть порушитися плани; також можливі неприємні зустрічі й грошові втрати. Вам варто поводитись якнайспокійніше. Під час вирішення службових проблем вам знадобиться кмітливість, варто ризикнути, взятися за те, що довго відкладали. Головна умова — все повинно вирішуватися швидко. Наприкінці місяця вам захочеться розмаїтості й нових вражень.
Овен
21.03-20.04
Від того, як ви будете ладити з людьми, залежатиме успіх у професійних справах. Вам необхідно контролювати свої емоції, особливо в середині місяця. Багато часу забиратиме вирішення особистих проблем. Вам потрібно постійно пам’ятати про позитивну роль компромісу. Якщо впораєтеся з цим, ваше життя поступово почне змінюватись на краще.
Телець
21.04-21.05
Доведеться скласти серйозний іспит на вміння діяти в колективі. Вам необхідно зайняти зважену позицію, аби уникнути неприємних розмов, що можуть закінчитися відкритим конфліктом. У кінці жовтня ваша чарівність допоможе звільнитися від багатьох обов’язків і турбот. Емоційне життя стане багатшим, у вашому оточенні з’являться нові люди.
Близнюки
22.05-21.06
Ваші плани абсолютно не збігатимуться з обставинами, запропонованими для вас життям. Ситуація на роботі може стати двозначною, однак висновки робити рано — в середині місяця напруга мине. Заради матеріальної вигоди не варто ризикувати хорошими стосунками з колегами. Перед вами постане проблема вибору, від вашого рішення багато в чому залежатиме особисте життя.
Рак
22.06-22.07
У середині жовтня ви будете вагатися, довго розмірковуючи, або ж навпаки — діяти спонтанно. У ці дні ймовірні неприємності особистого характеру. Ви можете дізнатися щось таке, чого вам краще не знати. З 18 по 24 жовтня обстановка зміниться на краще. З’явиться можливість справити враження на оточуючих, знайти підтримку й розуміння. До кінця місяця романтика посідатиме у вашому житті не останнє місце.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: