СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 34
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 34
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY STUDY
CITY HISTORY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N0(34) Червень 2007     Тема номера: CITY PEOPLE
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Не раз у червні вам доведеться проявити жорсткість характеру, що, швидше за все, буде пов’язано з напруженою обстановкою на роботі. Ви з гідністю пройдете усі випробування, але пам’ятайте: розраховувати варто лише на власні сили. В середині місяця коло ваших партнерів може змінитися. Про особисте життя і будь-які розваги краще на деякий час забути.
Діва
24.08-23.09
Перша половина червня — це період нестабільності, несподіваних рішень з боку людей, з якими ви тісно пов’язані. У робочому колективі ви не отримаєте підтримки, на яку сподіваєтеся. Варто перечекати цей час, уникаючи прийняття серйозних рішень. А вже після 21 числа з’являться хороші новини та перспективні плани. Спілкування з друзями виявиться і приємним, і корисним.
Терези
24.09-23.10
Вас насамперед цікавитимуть поїздки, питання освіти і розширення горизонтів. У першій половині місяця успіх буде не на вашому боці, в планах — багато перешкод. Однак ви будете схильні реалізовувати свої рішення, не оглядаючись на зовнішні обставини. В особистих відносинах — невизначеність або спад. Друга половина червня вдаліша. З’являться нові ідеї з приводу роботи, відпочинку, здоров’я…
Скорпіон
24.10-22.11
Для вас це дуже непростий місяць: велика кількість напруженої роботи спричинить перепади настрою і відіб’ється на стані здоров’я, в особистих відносинах — нестабільність і перешкоди… Проте при всіх складнощах обов’язково знайдеться місце і для сприятливих подій, особливо в першій і останній третині червня. Йдеться про вдалі відрядження, підвищення професійного рівня.
Стрілець
23.11-21.12
На початку червня ваші позиції будуть слабші, ніж зазвичай. У деяких представників знаку спостерігатимуться навіть протистояння з колективом, а робота, в тому числі творча, може виявитися втомливою і нудною. Незабаром гострота всіх проблем спаде, з’являться свобода дій і відповідний настрій для підкорення бажаних вершин. На вас чекають приємні перспективні знайомства.
Козеріг
22.12-20.01
Початок літа — не дуже активний для вас період, проте він принесе чимало важливих змін у відносинах з діловими партнерами і зовнішнім світом у цілому. Вірогідно, ви зміните коло спілкування, налагоджуватимете зв’язки із зарубіжжям. Усі незгоди особистого життя підуть у минуле, і ви почуватиметеся в цілковитій гармонії із собою і своєю «половинкою». Добрими вістями нагадають про себе старі друзі.
Водолій
21.01-18.02
Ви можете зіткнутися з великою протидією в бізнесі — якісь шляхи для вас закриються, а ймовірні конфлікти носитимуть досить суворий характер. Ви повинні зустріти цю можливість у всеозброєнні, в багатьох ситуаціях виручать друзі. У сімейних стосунках, не дивлячись ні на що, пануватиме гармонія. Ви переживете чимало щасливих моментів у колі родини, які змусять вас забути про тимчасові труднощі в роботі.
Риби
19.02-20.03
Ви знову опинитеся в центрі уваги і зможете продовжити позитивні зміни в своєму житті. Проте похвалитися свободою дій вам не вдасться — сильно залежатимете від обставин. У кінці місяця відчуєте сприятливе розташування планет: у вас з’явиться нагода зайнятися собою, дітьми, відпочити, обміркувати нові ідеї для своєї діяльності. Заодно приділіть увагу власному здоров’ю.
Овен
21.03-20.04
У першій половині червня вірогідні термінові поїздки, несподівані новини. Робочий процес буде нагадувати біг з бар’єрами, проте подолання перешкод неабияк розширить ваш досвід і інтелектуальний багаж, а також допоможе віднайти нові підходи до звичних справ. Наприкінці місяця, успішно впоравшись з усіма випробуваннями, ви зможете приділити більше часу близьким людям і вирішенню домашніх проблем.
Телець
21.04-21.05
На початку літа представники знаку, швидше за все, вирішуватимуть наболілі питання особистих відносин, аби забезпечити свій душевний комфорт. Окрім того, доведеться приділити увагу власному здоров’ю. Так що на роботу залишатиметься не так багато часу, тож важливо раціонально й ефективно її організувати. До речі, у сфері фінансів на вас очікує несподіваний успіх.
Близнюки
22.05-21.06
У зв’язку з невизначеністю в особистих стосунках та напруженим графіком роботи ви почуватиметеся надзвичайно втомленими. Тож головне для вас у першому літньому місяці — відпочити. Лише набравшись сил, зможете наважитись на активні дії, здатні в майбутньому змінити ваше життя. У бізнесі є небезпека втратити самостійність. Аби цього не сталося — не довіряйте новим знайомим.
Рак
22.06-22.07
У першій декаді місяця у вас з’являться нові інтереси і зв’язки — для особистісного розвитку, а також налагодження ділових контактів це сприятливий період. Для приватного життя буде вдалішою друга половина червня. Ви зможете підвищити добробут сім’ї й вирішити деякі наболілі проблеми. Зрештою, час задуматися над літнім відпочинком.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: