СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 33
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 33
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY SOCIETY
CITY HISTORY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY ART
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N0(33) Травень 2007     Тема номера: CITY PEOPLE
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Вашу поведінку найближчим часом можна охарактеризувати як дратівливу. Ще більше вас нервуватиме те, що ви не в змозі виявити причину власної дратівливості. Головне — перетерпіти цей період максимально обережно, не зіпсувавши стосунки з оточуючими, що цілком можливо. Особисте життя буде надзвичайно романтичним, однак вашої заслуги в цьому, швидше за все, не буде.
Діва
24.08-23.09
Найближчим часом ви станете справжнім генератором ідей і для начальства, і для друзів. Це допоможе вам у першому випадку зміцнити матеріальне становище, в другому — урізноманітнити дозвілля. Настає сприятливий період для усіляких процедур — від косметичних до лікувальних, тож обов’язково займіться собою. А ще проводьте якомога більше часу з родиною.
Терези
24.09-23.10
У вас буде безліч нагод продемонструвати власний професіоналізм і зайвий раз довести, що думка «незамінних людей немає» може бути хибною. Це неодмінно позначиться на вашому добробуті, а за сприятливого збігу обставин — навіть на статусі. Ви зможете дозволити собі те, про що давно мріяли. А ось особисте життя можна назвати «затишшям перед бурею».
Скорпіон
24.10-22.11
Зрозуміло, що напередодні літа знайдеться небагато охочих працювати, але для вас ігнорування робочих обов’язків може закінчитися плачевно. Подумайте, чи хочеться вам законну відпустку зустріти у статусі… безробітного. Вам доведеться приділити чимало уваги родині, що, швидше за все, буде пов’язано з проблемами зі здоров’ям когось із близьких. Не забувайте і про власне самопочуття.
Стрілець
23.11-21.12
Для представників знаку настає найромантичніший місяць цього року. На вас можуть чекати незабутня подорож, несподівана зустріч і навіть доленосне знайомство… Часу для виконання професійних обов’язків залишатиметься не так уже й багато, та поставтеся до них з усією відповідальністю. Тим більше, що нагод гучно заявити про себе очікується чимало.
Козеріг
22.12-20.01
Ваші ідеї знайдуть відгук у начальства, а організаторські здібності призведуть до підвищення не лише в зарплатні, а й у посаді. Травень — чудовий період для нових знайомств й укладання вигідних угод, особливо для творчих натур. В особистих справах найближчим часом вам знадобляться впевненість і рішучість — лише так ви зможете попередити можливі непорозуміння чи конфлікти.
Водолій
21.01-18.02
Відносини з коханою людиною стануть для вас пріоритетними, тим більше, що на роботі вашою основною тактикою стане «імітація діяльності». Але розслаблятися не варто: спостерігайте і робіть висновки — незабаром ви опинитеся у самісінькому вирі подій. Неодмінно знайдіть час і можливості позбутися всіх боргів та моральних зобов’язань, що тяжіють над вами останнім часом.
Риби
19.02-20.03
Є небезпека вплутатися в доволі неприємну історію, причому виявитися у ній «крайнім». Тож тримайтеся подалі від інтриг і в жодному випадку не приміряйте на себе роль судді. Бути стороннім спостерігачем і вигідніше, і мудріше. Протягом останнього весняного місяця вас переповнятимуть емоції, якими ви захочете поділитися з усім світом. Однак відкритися можете лише «перевіреним» людям.
Овен
21.03-20.04
Лейтмотивом травня стане для вас… мрія. Ви відірветеся від реальності у стосунках з коханою людиною, витатимете у хмарах на роботі. Та будувати плани про світле майбутнє не час — навпаки: працюйте, не покладаючи рук. Адже обставини складатимуться сприятливо для втілення багатьох ваших задумів, у першу чергу пов’язаних з бізнесовими справами.
Телець
21.04-21.05
Для вас починається період сумнівів, тож залиште прийняття відповідальних рішень до кращих часів. Тим більше, що вам буде чим зайнятися: особисте життя вируватиме надто бурхливо. У ділових стосунках ви проявите неабияку дипломатичність, причому навіть у критичних ситуаціях — це призведе до зростання вашого авторитету не лише серед колег, а й у начальства.
Близнюки
22.05-21.06
Цього місяця доведеться похвилюватися, адже вам здаватиметься, що весь світ налаштований проти вас. Зорі радять усе ж таки залишатися спокійними й розважливими, зайняти позицію спостерігача. Час діяти настане і для вас, до того ж дуже швидко: і на професійній ниві, і в родині ви повинні бути готовими проявити неабияку активність уже в кінці травня.
Рак
22.06-22.07
У травні для представників знаку найважливіше — спрямувати бурхливу енергію в потрібне русло. Від неправильно обраного курсу вона може легко перетворитися на руйнівну, що небезпечно насамперед для ділових стосунків. Тож будьте максимально тактовними й обачними. Вам неймовірно щаститиме в коханні, особливо якщо ви здатні на ризиковані кроки.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: