СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 32
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 32
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY PEOPLE
CITY SOCIETY
CITY STUDY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N0(32) Квітень 2007     Тема номера: CITY PEOPLE
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Начальство підтримає всі ваші ідеї і плани, тож сміливіше висловлюйте їх — ви самі будете здивовані зворотною реакцією. Корисна інформація, вчасно отримана від колег, а також власне «шосте чуття» допоможуть вам правильно розпорядитися фінансами. Здоров’я не підведе, але варто подумати про ряд очисних та відновлюючих процедур для організму.
Діва
24.08-23.09
У вашій кар’єрі настає чи не найвдаліший період у році. Сміливо втілюйте в життя заплановане й отримуйте заслужені дивіденди! Колеги підтримають, а начальство нарешті повідомить вас про підвищення. Єдине, що може затьмарити ваш хороший настрій у зв’язку зі змінами на роботі, — непорозуміння з близькими. Приділіть їм більше уваги — і все буде гаразд.
Терези
24.09-23.10
Для фінансових операцій квітень — не найкращий час. Ви можете помилитися, особливо у справах, пов’язаних із зарубіжними партнерами. А ось у налагодженні стосунків у цьому місяці вам рівних не буде: ви можете знайти чимало нових друзів, а також помиритися з тими, взаємини з ким останнім часом залишали бажати кращого. Особисте життя сюрпризів не принесе.
Скорпіон
24.10-22.11
Ділові покровителі допоможуть вам у всьому, що стосується професійної діяльності. А ось у відносинах особистого характеру вам доведеться розбиратися самостійно, причому чим раніше — тим краще. Головне — зберігати самовладання, бо надмірні любовні переживання можуть призвести до хаосу у ваших думках і вчинках. Будьте обережними із власним здоров’ям.
Стрілець
23.11-21.12
У цьому місяці на першому місці у вас буде родина. Лише в сімейному колі ви почуватиметеся затишно і захищено, а справи, пов’язані з професійною діяльністю, навіюватимуть смуток. Вам справді краще найближчим часом не проявляти жодної активності, а пливти за течією — незабаром все налагодиться саме собою.
Козеріг
22.12-20.01
У квітні вам доведеться усвідомити, що ви стали заручником обставин. Причому при невдалому їх збігові ви навіть можете потрапити у неприємну ситуацію, пов’язану, швидше за все, з грошима. Вам краще розслабитися і спокійно перечекати цей період, пам’ятаючи при цьому, що бездіяльність для вас зараз краща, ніж будь-які дії. Не диктуйте свої умови рідним та близьким.
Водолій
21.01-18.02
Всю свою енергію вам варто спрямувати на роботу — результати не змусять на себе довго чекати. Ви будете не лише задоволені, а й неабияк здивовані темпами зростання і власних прибутків, і авторитету. В цьому місяці особливо ефективними будуть лікувальні водні процедури, тож спробуйте знайти час і для свого здоров’я.
Риби
19.02-20.03
Найближчим часом ви будете надто агресивними. В роботі це проявлятиметься у неабиякій наполегливості й бурхливій енергії, а ось у колі рідних та близьких — у надмірній дратівливості. Вам варто щось змінити у своєму житті — або кардинально, або в дрібницях. Чому б не почати з перестановки меблів удома чи в офісі або курсу лікувального масажу?
Овен
21.03-20.04
Ваша індивідуальність цього місяця розкриється повною мірою. Ви зможете налагодити чимало корисних контактів. На роботі будьте уважними й обережними: будь-яка помилка може коштувати дорого завдяки «старанням» ваших недоброзичливців. Кінець квітня сприятиме азартним натурам, тож не бійтеся ризикувати, й удача обов’язково вам посміхнеться.
Телець
21.04-21.05
Не поспішайте з висновками і не чиніть жодних квапливих дій, не з’ясувавши суті справи. Ця порада актуальна в першу чергу для вашого особистого життя, та й у робочих стосунках розважливість не буде зайвою. Швидше за все, квітень принесе у ваш гаманець неочікуваний прибуток. Примножити його ви зможете, прислухавшись до порад друзів чи колег, більш компетентних у фінансових справах.
Близнюки
22.05-21.06
Цього місяця ви будете як ніколи вразливими. Емоційна нестабільність здатна привнести у ваше життя чимало нового — від репутації неврівноваженої людини до неабиякого пожвавлення особистої його сфери. Інтуїція стане у нагоді, коли доведеться вивести на чисту воду колегу, що давненько не давав вам спокою, намагаючись «насолити». Потурбуйтеся про здоров’я.
Рак
22.06-22.07
Через надмірну імпульсивність ви можете зіпсувати стосунки з бізнес-партнерами. Тож сто разів подумайте, перш ніж вчинити чи сказати щось, здатне вас скомпрометувати. З середини місяця ви станете частим гостем на різноманітних вечірках, що неабияк розширить коло ваших знайомств. Вірогідні навіть романтичні стосунки, причому таємні…
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: