СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 31
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 31
ГОЛОВНА
CITY PEOPLE
CITY SOCIETY
CITY STUDY
CITY HISTORY
ТЕМА НОМЕРА
CITY ART
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N3(31) Березень 2007     Тема номера: Математика кохання
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
На вас чекає спокійний період: невисокий рівень активності, мінімум як особистих, так і ділових контактів. Використайте цей час з користю — ви можете обміркувати нові ідеї, упорядкувати свої справи, розібратися із власними почуттями. Вам не зашкодить порада авторитетної особи. В кінці місяця з’явиться можливість непогано заробити й зав’язати вигідні знайомства. Не варто посвячувати сторонніх людей у свої сімейні справи.
Діва
24.08-23.09
Прагматичний погляд на речі допоможе вам зберегти реноме спокійного, розважливого партнера. Хоча у вашій душі вируватимуть протилежні емоції. Цей місяць для вас — це суцільна пристрасть і романтика. Людина, що з’явиться у вашому житті, одразу внесе помітне пожвавлення практично в усі його сфери. Та квапливих висновків про доленосну зустріч поки що робити не поспішайте.
Терези
24.09-23.10
Березень буде настільки бурхливим, що ви не встигатимете контролювати всі сфери свого життя. Тож неабияк знадобляться навички «орієнтування на місцевості», тобто здатність швидко приймати рішення, якого у вас якраз і бракує… У деяких ситуаціях з рідними та близькими вам доведеться піти на поступки, через що ви певною мірою почуватиметеся жертвою. Дбайливо ставтеся до свого здоров’я.
Скорпіон
24.10-22.11
Професійний успіх до вас прийде ціною таких зусиль, що після його досягнення ви не відчуєте нічого, окрім неймовірної втоми. Однак чимало перспективних напрацювань швидко її розвіють. Так, у вас з’являться активні контакти за кордоном. Причому умови новим партнерам ви зможете диктувати самі, а не підлаштовуватися під запропоновані обставини. В особистому житті чекайте на приємний сюрприз.
Стрілець
23.11-21.12
Нехай це прозвучить пафосно, але успіх у бізнесі вам гарантований за умови, якщо у його досягненні ви керуватиметеся високими цілями й ідеалами. Перед вами відкриються нові обрії: ймовірні вдалі закордонні поїздки, укладення вигідних контрактів з іноземними партнерами. Завантаженість роботою призведе до сварок у родині, не виключені навіть проблеми з вихованням дітей.
Козеріг
22.12-20.01
У зв’язку з вірогідним обманом з боку ділових партнерів не виключені фінансові втрати, навіть досить значні. Тож будьте як ніколи обережні. В особистому житті у вас — жодних проблем: цілковите розуміння, довіра, ніжні відносини. Якщо ви творча людина, спробуйте впорядкувати всі ваші плани і проекти — це допоможе навести лад заодно і в думках. З особливою уважністю поставтеся до свого здоров’я.
Водолій
21.01-18.02
У вас з’являться серйозні ділові зв’язки з особами старшого віку або солідні друзі. Скористайтеся вдалою нагодою владнати усі суперечності в професійній діяльності. Істотно покращити власне матеріальне становище ви зможете, прислухавшись до своєї інтуїції. В особистих же стосунках будете домінувати протягом цілого місяця — роль лідера вам настільки сподобається, що, ймовірно, навіть «перегнете палицю».
Риби
19.02-20.03
Рішення фінансових проблем зажадає самовіддачі, однак ви зможете їх узагалі оминути за умови, що не будете хапатися за сумнівні пропозиції. А це ви зможете визначити за допомогою інтуїції. В особистому житті все стабільно, тобто — по-старому. Кінець місяця — оптимальний період для лікування чи оздоровлення.
Овен
21.03-20.04
Перший місяць весни обіцяє стати для вас напрочуд вдалим, якщо в союзники собі візьмете самодисципліну й терпіння. Та, звичайно, миттєвих результатів чекати не варто — працюйте на перспективу. Підписанням контракту завершаться переговори з іноземними партнерами. У сфері особистих відносин усе залежатиме від збігу обставин і лише згодом — від вашого вибору. Здоров’я варто поберегти.
Телець
21.04-21.05
У першій половині місяця на вас обрушиться така кількість справ і обов’язків, що ви навіть можете впасти у відчай. Та зневірятися не варто — насамперед спробуйте навести лад у власних думках, а разом із цим впорядкуються й усі справи. Особисте життя зміниться в кращий бік унаслідок щасливого випадку. Від вас вимагається лише розгледіти його. Березень — надзвичайно вдалий час для лікувальних процедур.
Близнюки
22.05-21.06
Співпраця з сумнівними діловими партнерами може обернутися для вас підмоченою репутацією. Тож зорі радять не просто ретельно аналізувати усі варіанти співробітництва, а й при можливості уникати його, принаймні в другій половині березня. Наприкінці місяця ймовірний незабутній, але швидкоплинний роман, який дозволить вам вийти на новий рівень творчості.
Рак
22.06-22.07
У вас з’явиться нагода підвищити свій професійний рівень. У жодному випадку не упустіть її — це шлях до майбутніх кар’єрних звершень. Фінансових проблем не очікується — навпаки: вас неабияк порадує несподіване джерело прибутку. Однак не варто допускати своїх друзів до бізнесу, бо перспективні плани можуть зруйнуватися через їхню безтурботність або несерйозне ставлення до справи. «Погода в домі» залишатиме бажати кращого.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: