СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 30
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 30
ГОЛОВНА
CITY PEOPLE
CITY PEOPLE
CITY SOCIETY
ТЕМА НОМЕРА
CITY STUDY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N2(30) Лютий 2007     Тема номера: Я ТАК ТЕБЕ ЛЮБЛЮ
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Ви зможете обернути учорашніх недоброзичливців на помічників і порадників, що стане основою прориву у справі, яка вже почала здаватися вам безперспективною і навіть безнадійною. Заручившись їхньою підтримкою, ви зрозумієте, що успіх — не за горами. Але потрібна обережність: невдалий жарт чи недостатня увага можуть налаштувати проти вас потрібну людину. У родині пануватиме гармонія, здоров’я не підведе.
Діва
24.08-23.09
На роботі триватиме серйозна боротьба за владу. Виграти її ви можете лише за допомогою нестандартного мислення і… допомоги друзів. Саме вони внесуть новий струмінь у вир ідей, що крутитимуться у вашій голові. Важливо лише виловити потрібні і правильно їх використати. Актуальною для вас буде проблема «батьки — діти», причому ви побуваєте в обох ролях й успішно з ними впораєтеся.
Терези
24.09-23.10
Не забувайте, що емоції — як сонячні батареї: якщо ви хочете мати гарний настрій — накопичуйте їх! Тим більше, що приводів для позитиву очікується чимало: зустрічі з друзями та нові знайомства, гармонія в родині, стабільна ситуація на роботі. Головне — не будьте егоїстами і «заражайте» своїм чудовим настроєм оточуючих. Будьте обережними за кермом і контролюйте кількість випитого навіть у хорошій компанії.
Скорпіон
24.10-22.11
Суєта поглинатиме всі ваші думки, ви неабияк нервуватимете — і все через дрібниці. Може, варто відволіктися від чужих проблем і дозволити людям самостійно робити свої помилки і висновки з них. А ви присвятіть час собі, спробуйте запровадити цікаві новації у свій побут, урізноманітнити звичний уклад життя. В кінці місяця на вас чекає романтична пригода з несподіваним фіналом.
Стрілець
23.11-21.12
Прораховуючи ситуацію далеко вперед, не забувайте про сьогодення, тримайте руку на пульсі. Не варто поспішати з висновками й в особистому житті — конфлікти, які можуть виникнути, втрясуться самі, якщо ви не будете підливати масла у вогонь. Прийняти правильне рішення вам допоможе інтуїція, тож прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. У кінці місяця пильної уваги зажадають діти.
Козеріг
22.12-20.01
Ви — на порозі знакових подій у житті. Головне — зуміти правильно розшифрувати «знаки долі». Прислухайтеся до своїх внутрішніх відчуттів і налаштуйте себе на суцільний позитив! А от «доброзичливців» слухати не варто, хоч ви й будете схильні вірити у щирість усіх співрозмовників. Наприкінці місяця у вас буде аж надто романтичний настрій — спускайтеся час від часу на грішну землю.
Водолій
21.01-18.02
Фортуна посміхатиметься вам цього місяця частенько, та не розслабляйтеся. Прихильність долі не означає, що ви можете нічого не робити. Навпаки — ваш час буде заповнений дрібними турботами, які, проте, приноситимуть більше приємних, аніж сумнівних емоцій. До речі, вам як ніколи важко буде їх стримувати. Та «навантажувати» оточуючих ні своїми радостями, ні своїми клопотами не варто.
Риби
19.02-20.03
Приділяйте роботі рівно стільки часу, скільки вона заслуговує. І навіть якщо справи рухатимуться повільніше, ніж хотілося б, не сумуйте — ви впораєтеся й заслужите повагу тих, кому допомагаєте. Вірогідно, вас розчарує хтось із вашого найближчого оточення. Однак, можливо, ви просто забагато очікуєте. Будьте вимогливими в першу чергу до себе.
Овен
21.03-20.04
Людина, котра несподівано з’явиться у вашому житті, допоможе вам розібратися в собі й по-новому відкриє прописні істини. У зв’язку з цим у вас виникне чимало свіжих ідей — ідеально було би використати деякі з них у роботі. У кінці місяця доведеться взяти активну участь у залагодженні проблем ваших друзів. Не витрачайте грошей більше, ніж у вас є, — існує велика ймовірність залізти в борги.
Телець
21.04-21.05
Особливо бурхливим у лютому обіцяє стати сфера особистих відносин: вам забезпечені конфлікти, сцени ревнощів, гучне з’ясування стосунків. Якщо емоції зашкалюватимуть — краще візьміть тайм-аут, аби все залагодилось саме собою. Спрямуйте власну неймовірну енергію в мирне русло, наприклад, у роботу. Це не лише доцільно, а й вигідно — оскільки обернеться чималими дивідендами.
Близнюки
22.05-21.06
Наскільки яскравим стане для вас початок лютого — настільки тьмяним буде його кінець. На початку місяця реалізуються давні задумки, з’являться додаткові заробітки, нагадають про себе старі знайомі. Але ближче до кінця лютого нудьга й апатія стануть вашими найближчими друзями. Побороти їх — цілком у ваших силах, головне — не скаржитися на життя, а діяти!
Рак
22.06-22.07
Ви знаєте, як одержати те, чого прагнете, і у вас є все задля досягнення бажаного. Єдине, що вам заважає, — лінь, і лише з нею доведеться боротися протягом усього місяця. Від результатів цієї боротьби залежатиме ваш успіх. Якщо вам вдасться стати переможцем — ви виростете не лише у власних очах, а й утвердите свій авторитет як на роботі, так і вдома. Тож уперед!
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: