СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 29
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 29
ГОЛОВНА
CITY HOLIDAY
ТЕМА НОМЕРА
CITY SOCIETY
CITY STUDY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N1(29) Січень 2007     Тема номера: Я, Богдан
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Січень, особливо його друга половина, — період ділової активності. Однак не завжди її результати будуть гармонійними, варто остерігатися бурхливих суперечок. А з’ясування фінансових відносин слід узагалі відкласти, оскільки це може призвести до серйозних конфліктів. Дійте розсудливо й методично — і все буде в порядку. В любовних стосунках ви відчуєте неабиякий азарт.
Діва
24.08-23.09
Енергійні дії на робочому місці принесуть успіх. Не виключена поява нових підлеглих або колег, які позитивно вплинуть на хід справ, а ділові угоди, укладені в січні, довгострокові й досить перспективні. Новий імпульс одержать справи із зарубіжними партнерами. У стосунках з рідними — цілковита гармонія, насолоджуйтесь сімейним щастям повною мірою.
Терези
24.09-23.10
Схоже, що ви взяли на себе занадто багато обов’язків і вже до кінця місяця почуватиметеся знесиленими. Негайно подумайте про відпочинок! Якщо можливо, зробіть це на початку січня — враження будуть незабутні. І не зважайте на перерву в роботі — приємну поїздку цілком реально поєднати з діловими інтересами, причому досить-таки успішно. Ви будете як ніколи налаштовані на спілкування, й у жодному разі не потрібно себе в ньому обмежувати.
Скорпіон
24.10-22.11
На вас чекає багато клопотів, пов’язаних з документацією. Будьте готові до різного роду перевірок. У спілкуванні з оточуючими ви проявлятимете неабияку впертість — варто бути мудрішими, аби уникнути конфліктів. «Надбанням громадськості» можуть стати деякі ваші секрети, заздалегідь подбайте про ретельне «маскування» того, про що ви не хочете повідати світу…
Стрілець
23.11-21.12
Для вас настає час несподіваних ініціатив, припливу свіжих ідей. Вам вдаватиметься все, до чого ви докладете хоча б мінімальних зусиль. Головне — не лінуватись, а підтримка зірок гарантована. Активність у багатьох сферах діяльності принесе позитивні зміни і в особисте життя. А ось здоров’я може підвести — займіться профілактикою, аби не довелося витрачати дорогоцінний час на лікування.
Козеріг
22.12-20.01
Перший місяць нового року принесе вам приємні сюрпризи й цікаві знайомства. Пожвавлення в особистому житті сповнить вас неабияким ентузіазмом і прагненням до трудових подвигів. Ділові переговори пройдуть більш вдало в першій половині січня, оскільки потім можливі фінансові суперечки. Сприятливий період настає для творчих представників знаку — їм «загрожує» підтримка меценатів.
Водолій
21.01-18.02
Січень буде суперечливим. З одного боку, підтримка оточуючих надихне вас на реалізацію доволі сміливих проектів, а з іншого — привабливі перспективи можуть обернутися повітряними замками у зв’язку з вашою бурхливою фантазією. Отож, головне — реально дивитися на речі й бути обережними. Романтичні стосунки даруватимуть вам піднесений настрій, а рідні та друзі допоможуть упоратися з усіма можливими проблемами.
Риби
19.02-20.03
Ваш фінансовий стан буде стабільним, до того ж досить-таки несподівано для вас з’явиться нове джерело доходів. Період активних ініціатив у бізнесі та сміливих проектів настане наприкінці січня, та до їх реалізації варто підготуватися заздалегідь. Підвищеної уваги вимагатиме здоров’я: хвороби, які дадуть про себе знати на початку року, можуть стати хронічними. В жодному разі не допустіть цього.
Овен
21.03-20.04
Для вас настає дуже вдалий період, і почнеться він після 10-го числа. Тільки не надумайте присвятити його домашнім проблемам, якраз вони й почекають! На вас очікують нові знайомства, тож сміливо зав’язуйте контакти, відпочивайте, насолоджуйтеся життям! Кінець січня вимагатиме дипломатичного підходу до багатьох питань — роботи, партнерства, дружби. У фінансовому плані це успішний місяць.
Телець
21.04-21.05
Якщо в січні виявите не дуже властиву вам активність, результати перевершать усі сподівання. Причому ви здивуєте не лише власне оточення, а й самих себе. Заплановані проекти потребуватимуть значних капіталовкладень. Та боятися не слід, тим більше, що реальна оцінка ситуації допоможе уникнути необачних кроків. В особистому житті — цілковитий штиль, однак зовсім ігнорувати представників протилежної статі через тотальну зайнятість не варто.
Близнюки
22.05-21.06
У вас з’явиться непереборне бажання терміново відпочити, тим більше, що «святковий» настрій січня сприятиме цьому. Проте доведеться вас розчарувати: по-перше, ви ніяк не зможете відкласти робочі справи, по-друге, певні фінансові труднощі не дозволять здійснити вашу маленьку мрію. Стосунки з партнером з’ясовувати найближчим часом зорі не радять, особливо в емоційному пориві.
Рак
22.06-22.07
Місяць обіцяє бути надзвичайно бурхливим. Зірки усіляко допомагатимуть заповзятливим і активним представникам знаку. Ви встигнете багато чого зробити, якщо правильно розставите пріоритети. Головне — не забувати про рідних та близьких, а ще — про власне здоров’я. Сприятливо вирішаться справи з нерухомістю, що турбували вас протягом останніх місяців.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: