СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 3
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 3
ГОЛОВНА
МІКС
ПІД РОЗДАЧУ
ТЕМА НОМЕРА
ЕКСКЛЮЗИВ
КНИГАРНЯ
ПЕРСОНА
ЛИСТ НОМЕРА
ГІСТЬ НОМЕРА
ПОДІЯ
ЗІРКИ НАД CITY
N3(3) Серпень 2004     Тема номера: Кавоманія
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Діва
24.08-23.09
Хоч як сумно, але вам доведеться на деякий час стати серйозними, щоб не дратувати друзів і знайомих. Ваші зусилля не будуть марними, і до кінця місяця з’явиться блискуча можливість змінити справи на краще. Хоч чим би ви займалися, завжди будете на гребені хвилі. Чекайте попутного вітру, який принесе приємні зміни у ваше життя і новий етап у долі, який сприятливо позначиться на всьому подальшому житті. Відбудеться чимало подій негативного плану. Не витрачайте зараз сили — краще дочекайтеся більш сприятливого періоду. Несприятливі дні — 18, 19 і 27 серпня, складними можуть бути також 1, 6, 10, 15, 16 і 23 числа. Найбільш розумно з вашого боку присвятити цей місяць відновленню сил і здоров’я.
Терези
24.09-23.10
У вас з’явиться суперуважність і третє око (жарт). Ви шпигуватимете за своїми близькими і намагатиметесь їх контролювати. Час від часу вам доведеться проявляти мудрість і розсудливість у взаємостосунках із людьми, які вплинуть на ваше майбутнє. Доведеться відмовитися від надмірностей у їжі і не тільки. Але до вересня любителі любовних пригод відірвуться на повну, а ось чим усе це закінчиться — дізнаєтеся в кінці місяця. Перша п’ятиденка серпня сприятиме подорожам. Успіх і визнання чекає громадських діячів 10-14 серпня. Радості і незгоди будуть розподілені нерівномірно між різними сферами життя. В кінці серпня рекомендуємо нарешті визначити свою головну мету.
Скорпіон
24.10-22.11
Вдалий період для творчості (будь-якої, в тому числі й навчання), але не варто переоцінювати свої можливості, оскільки раптове рішення зв’язати себе шлюбними путами може перекреслити всі плани. Плюс до всього виникне непереборне бажання що-небудь змінити, починаючи із себе і закінчуючи чужою квартирою. В останньому випадку слід знайти компроміс із господарем квартири, інакше клопотів не уникнути. В перший тиждень вірогідні проблеми, пов’язані з кар’єрою і в цілому з громадським життям. Краще «підіть» у свій, внутрішньосімейний «світ». З 10 по 13 серпня — гармонійні дні, 15 і 16-го відмовтеся від важливих справ. 18 і 19 серпня слід бути уважнішим.
Стрілець
23.11-21.12
Вам надана прекрасна можливість зайнятися самоосвітою і літературною творчістю. Уникайте закоханих: вони постараються підпорядкувати вас своїй волі, але навряд чи у них це вийде (хоча хто знає). Ухвалюючи рішення, постарайтеся не помилитися, тому що наслідки будуть дуже неприємними. Але не дивлячись ні на що, на вас чекають приємні романтичні зустрічі і, звичайно ж, нова любов. Перші дні місяця не віщують нічого поганого, але 6 і 7 числа можете зіткнутися з перешкодою або вступити в сутичку з сильним супротивником. На 10, 11, 12 і 13-тее можна сміливо призначати будь-які заходи. 18, 19, 23 і 27-го числа будьте готові до проблем на роботі й удома, і особливо — в поїздках.
Козеріг
22.12-20.01
Ви справжні оптимісти і щасливчики. Але все-таки не варто надто ризикувати: фортуна може відвернутися від вас. В останні дні місяця можливі фінансові проблеми, тому слід бути економнішими і дотримуватися золотої середини у всьому. Пам’ятайте, що зайве відчуття власництва і ревнощі можуть отруїти вам життя на все літо. Навряд чи на вас чекають серйозні проблеми, не дивлячись на несприятливу в цілому обстановку. Ви навіть зможете отримати певну вигоду і можливості для розвитку. 17 серпня — вдалий день для початку нової роботи. А кінець місяця, окрім 27 числа, підходить для відпочинку і подорожей.
Водолій
21.01-18.02
Ваше надмірне бажання незалежності не стоятиме на заваді в особистому житті і навіть може спровокувати штурм вашого серця з боку прихильників. Одним словом, на вас чекають тривалі і міцні відносини, які ви можете зіпсувати своїм прагненням до лідерства. Отже, притримайте свої амбіції. Обставини останніх днів зажадають від вас відповідальності та надійності, а наполеглива робота підніме ваш престиж в очах оточуючих. 1 серпня уникайте конфліктів із колегами і діловими партнерами. 6 числа хтось штовхатиме вас на хибний крок. 7 серпня — емоційно дисгармонійний день. 18, 19, 23 і 27-ме — проблемні дні, можливі сварки з рідними, неприємності в поїздках. 3-5, 10- 13 і 25-те — відносно спокійний час.
Риби
19.02-20.03
Займайтеся своєю улюбленою справою: і вам буде добре, і іншим. А улюбленою справою цього місяця є відпочинок, і притому не де-небудь, а біля води. Отже, швиденько шукайте найближчу водойму — і вперед, за батьківщину! І хоч ви в душі і є останніми романтиками цього світу, але все-таки хоч зрідка повертайтеся на грішну землю: тут теж цікаво! На початку місяця у Вас можливі проблеми зі здоров’ям. На роботі не все йде благополучно через вашу неправильну поведінку. Ці неприємності зможете самостійно усунути. Конфлікти можливі 18, 19 і 27 серпня. 15 числа не слід починати нових справ. Решта днів нейтральна.
Овен
21.03-20.04
Початок місяця обіцяє приємні зустрічі з друзями. На зміну проблемам прийде успіх, і якщо ви ще дотепер не вирішили, де відпочити (що навряд чи), то зараз — найсприятливіший для цього час. Ще можливі зміни на службі, а ось із чим це буде пов’язано, вам належить дізнатись у другій половині місяця. Але це не страшно: немає біди без добра, головне — не поспішати з висновками: важливі рішення краще відкласти на потім. А щоб голова не боліла, можна відправитися в подорож з коханою людиною (вже повірте — вона буде незабутньою). Отже, готуйте чемодани і агітуйте вашу другу половину.
Телець
21.04-21.05
Місяць почнеться з незначних ускладнень (напевно, з батьками), тому частіше піднімайте кришку «чайника» і випускайте пару, але бажано не на домашній території. Успіх наздожене вас по дорозі на морські узбережжя, куди неодмінно поїдете на початку серпня. А наздожене він вас із подарунками, сюрпризами і всілякими несподіванками. Тому не варто лякатись, якщо на вас зверху впаде ріг достатку. Краще прикрийте голову руками (раптом щось важке). А ось нові знайомства і зустрічі будуть дуже легкими та приємними. Будь-яка дорога принесе задоволення і бажаний результат (щоправда, це залежить від того, чого ви бажаєте). Але не дивлячись ні на що, все обов’язково збудеться!
Близнюки
22.05-21.06
Перша декада сприятлива для активної діяльності: похід у гори, поїздка в аквапарк або дайвінг. Загалом це на любителя. Цей місяць сприятливий для подорожей великими і галасливими компаніями. Але слід поберегти власні сили, оскільки очікуються напружені дні. Одна особливість вашого характеру стане незамінною помічницею у справах: це уміння все доводити до кінця (бережіть її, вона ще знадобиться!). Для роботи цей місяць непростий. Хід справ може загальмуватися. Домашні проблеми слід спершу добре обдумати, перш ніж братися за їх вирішення, поспіх зараз недоречний. Надайте підтримку близьким. Старт нових проектів краще відкласти на кінець вересня.
Рак
22.06-22.07
На вас чекає приголомшлива новина, яка кардинально поміняє рід вашої діяльності. Але ви ж не боїтеся змін? Можливо, вони будуть пов’язані з поїздкою до родичів. Хоч де б ви з’явилися, ваші здібності виявлятимуться яскраво й активно, але через надмірну активізацію творчих ресурсів є вірогідність нервового зриву найближчого оточення. Отже, будьте напоготові. Деяку напруженість відчуєте, але вона буде більше пов’язана із зовнішнім світом, суспільними процесами і не торкнеться ваших безпосередніх інтересів. Не ризикуйте зараз грошима. Успіх посміхнеться в кінці першої і на початку другої декади. Останній тиждень місяця теж пройде непогано.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: