СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 28
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 28
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY STUDY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N11(28) Грудень 2006     Тема номера: Спочатку жінки, а потім - все інше
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Приємні передноворічні турботи внесуть у ваше життя романтичний струмінь. Та це не означає, що ви зможете уникнути звичних щоденних клопотів — навпаки: вам доведеться докласти чимало зусиль, аби зустріти свято зі спокійним серцем і туго набитим гаманцем. Так що розслаблятися ще не час. Розраховуйте на підтримку друзів, а впливові заступники допоможуть вирішити проблеми з нерухомістю.
Діва
24.08-23.09
У вас в цьому місяці є реальний шанс покращити своє фінансове становище, та не все залежатиме виключно від ваших дій: партнери можуть не виконати своїх зобов’язань. Щоб цього не сталося, спробуйте проконтролювати кожен їхній крок — це цілком реально. В іншому випадку на вас чекатиме розчарування, і ваше роздратування в зв’язку з цим може зіпсувати святковий настрій усій родині. Тож пам’ятайте: все у ваших руках!
Терези
24.09-23.10
У грудні на горизонті з’являться друзі, про яких ви вже встигли забути, партнери зрадіють відродженню вашого романтизму та тому, що ви більше їм пробачаєте та менше вимагаєте. А ось у родині вірогідні сварки, особливо з батьками чи старшими родичами. Від вашої дипломатичності залежатиме те, з яким настроєм ви і ваші близькі зустрінете Новий рік. Не забувайте про це, і все буде гаразд!
Скорпіон
24.10-22.11
Активність більшості представників знаку, яка проявиться вкрай невчасно, може спровокувати конфлікти в найближчому оточенні й навіть змінити звичний плин життя, причому не тільки вашого. Тож варто бути дуже обережними у словах, а особливо в діях. Спробуйте переглянути організацію своїх повсякденних справ, активніше проявляйте турботу про близьких людей, будьте уважнішими до колег.
Стрілець
23.11-21.12
У грудні ви матимете нагоду нарешті змінити те, що давно вам не подобалося, і навіть розпочати новий період у своєму житті. Поставтеся до цього з усією серйозністю. Постарайтеся не втратити можливості для самовираження, не бійтеся брати на себе відповідальність, і удача обов’язково вам посміхнеться. Не витрачайте свої сили на нездiйсненнi завдання — реально оцініть і ситуацію, і власні можливості.
Козеріг
22.12-20.01
Почуття відповідальності і терпіння допоможуть вам у подоланні труднощів, а творче ставлення до своїх професійних обов’язків допоможе зміцнити позиції в бізнесі. Напрочуд високою буде ваша сексуальна енергія, вас просто тягнутиме на пригоди, наче магнітом. Пригадайте настанови Фрейда і приділіть більше уваги творчості, аби спрямувати надлишок енергії у більш безпечне русло.
Водолій
21.01-18.02
Боротьба за «місце під сонцем» закінчиться цілковитою й беззаперечною вашою перемогою, що викличе заздрість одних і захоплення інших. І хоча всі намагатимуться хоч якимось чином втрутитися у ваші справи, при прийнятті важливих рішень краще спиратися тільки на власну точку зору. В особистому житті на вас чекають зльоти і падіння, тож будьте впевнені: нудьгувати не доведеться.
Риби
19.02-20.03
Вас серйозно дратуватиме неможливість швидко вирішити всі проблеми. Та спробуйте зібрати волю в кулак і працювати на перспективу. Це вимагатиме від вас не лише концентрації власних сил, а й уміння ефективно взаємодіяти з оточуючими. Однак результат буде вартий усіх докладених зусиль. Подбайте про те, аби ваша зайнятість не стала причиною непорозумінь у сім’ї.
Овен
21.03-20.04
Зайві коливання та спроби помиритися з усіма не дадуть очікуваних результатів. Лише безкомпромісність і принциповість можуть утвердити вашу позицію і авторитет в очах оточуючих. Активізуються контакти із закордоном. Та наприкінці року ви все ж згадаєте, що гроші заробляють для того, аби жити, а не живуть, щоб заробляти гроші. У вас з’явиться бажання більше часу проводити з родиною, відпочивати, подорожувати.
Телець
21.04-21.05
Цей місяць випробує вас на міцність. На вашу підтримку розраховують рідні, допомоги потребують друзі, навіть колегам без вас ніяк не впоратися з усіма справами. Тож не дивно, що через усю цю напругу можете «зірватися» — надто багато від вас залежатиме. Та зорі обіцяють, що все складеться якнайкраще, й усі ці обставини лише зроблять вас сильнішими. Передсвяткові клопоти допоможуть вам розслабитися.
Близнюки
22.05-21.06
Для вас кінець року стане своєрідною «ревізією»: представники знаку, які намагалися грати «на дві сторони», можуть пережити розрив стосунків, причому з обома партнерами. Якщо ваша гра стосувалася особистого життя — перевірка почуттів піде вам на користь, якщо ж бізнесу, то доведеться зустрічати Новий рік не в найкращому настрої. Тож варто замислитися: бути чесними, в першу чергу перед собою, — все ж оптимальний шлях.
Рак
22.06-22.07
Грудень «перевірить» багатьох ваших друзів, у зв’язку з чим на вас очікують сюрпризи, часом не дуже приємні. Та цей період порадує напрочуд стабільною фінансовою ситуацією, гармонією в родинних стосунках та несподіваною можливістю відпочити. Наприкінці року особливо таланитиме людям мистецтва, а всім, хто вирішив зайнятися самовдосконаленням і ще трохи повчитися, зорі гарантують цілковиту підтримку.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: