СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 27
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 27
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY STUDY
CITY HISTORY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY ART
CITYLIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N10(27) Листопад 2006     Тема номера: Скрипка хоч куди козак
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Ваша увага, швидше за все, переключиться із зовнішньої діяльності на власний внутрішній світ. Адже для багатьох представників знаку настає час переоцінки цінностей і посиленого «самокопання». У зв’язку з цим буде важко зосередитися на конкретній справі, а хаос і незавершені починання стануть для вас звичними. У сімейному житті ви будете страждати від нерозуміння, однак з’ясовувати стосунки все ж не варто.
Діва
24.08-23.09
У цьому місяці будьте особливо обережними у виборі нових друзів. Звісно, замикатися в собі й відмовлятися від спілкування з людьми не варто, однак намагайтеся всі свої таємниці залишати при собі. Не слід бути аж надто відвертими і з колегами… Спробуйте вирішити всі фінансові питання — затягування загрожує вилитися у неприємності. Кінець листопада надзвичайно сприятливий для поїздок і ділового спілкування.
Терези
24.09-23.10
Зима ще попереду, а втома й сонливість уже стали вашим звичним станом. Розпочніть боротьбу із собою негайно й усіма можливими способами! Вам удасться проявити лідерські здібності. Якщо це не виглядатиме як тиск на оточуючих, то зросте ваш авторитет. Уникнути помилок і плутанини в справах вам допоможе внутрішня впевненість у неминучому успіху. У другій половині місяця більше часу приділіть рідним.
Скорпіон
24.10-22.11
Завдяки цілеспрямованості й наполегливості усе, що ви запланували здійснити до кінця року, стане реальністю ще до середини листопада. Однак це не означає, що можна розслабитися — навпаки: на хвилі успіху ви можете втілити в життя ще не одну цікаву ідею. У вас можуть з’явитися проблеми в особистому житті. Швидше за все, вони стануть результатом вашої імпульсивності.
Стрілець
23.11-21.12
На початку місяця приділіть більше часу своєму здоров’ю — ймовірне погіршення самопочуття. Уникайте фізичних навантажень і навіть психологічної перевтоми, знайдіть час для відпочинку. У третій декаді листопада життєва енергія зросте, активність і впевненість у собі повернуться, що відразу ж позначиться на роботі й вмісті гаманця. Особливо насиченим буде ваше особисте життя. Що цікаво, в першу чергу це стосується одружених.
Козеріг
22.12-20.01
На вас чекає суперечливий місяць: кожна бочка меду обов’язково матиме бодай малесеньку ложечку дьогтю. Якщо справи підуть не зовсім так, як ви того хотіли, головне — не замикатися в собі. Підтримка близьких вам людей допоможе спрямувати все в потрібне русло. Поліпшиться ваше фінансове становище, хоча це й коштуватиме чималих зусиль. Вас супроводжуватиме приплив сил й енергії, однак разом із тим вірогідне загострення хвороб.
Водолій
21.01-18.02
Останній місяць осені — період ваших творчих звершень. Хоча це зовсім не означає, що успіх чекає лише на представників творчих професій. Вам вдасться забезпечити підтримку майбутніх проектів, у тому числі фінансову. Для ділових людей листопад — найкращий момент для розширення зв’язків із закордонними партнерами. Можливі романтичні знайомства, що «загрожують» перерости у серйозні стосунки.
Риби
19.02-20.03
Серйозна ділова розмова з метою «розставити крапки над «і» в будь-якому випадку завершиться для вас позитивно. Адже навіть якщо не досягнете бажаного результату, ви просто відчуєте полегшення, бо висловите все, що давно лежало каменем у вашій душі… Вам щаститиме в коханні, а родинне життя буде пронизане романтикою й таємничістю, попри солідний сімейний стаж деяких представників знаку.
Овен
21.03-20.04
У цілому на вас чекає сприятливий період. У перші дні листопада вдасться врегулювати невирішені фінансові питання й домогтись ясності у взаєминах з оточуючими. У другій декаді місяця можете приступати до реалізації раніше задуманих планів. При цьому не бійтеся експериментувати, але уникайте імпульсивності й ризику. Приділіть увагу своєму здоров’ю, займіться спортом, частіше бувайте на повітрі, але не переохолоджуйтеся.
Телець
21.04-21.05
Не намагайтесь осягнути неосяжне — ось головна порада зірок на найближчий час. Успіху зможете досягнути лише у тому випадку, коли правильно розставите акценти і сконцентруєтеся на головному. Цей місяць вимагатиме неабиякої активності у спілкуванні. Майже всі контакти, установлені в листопаді, перспективні і не раз стануть вам у нагоді. Вірогідні зміни в особистому житті, що знову ж таки пов’язане з новими знайомствами.
Близнюки
22.05-21.06
Якщо зумієте проявити себе як відповідальна й ініціативна особа, ви нарешті завоюєте прихильність тих людей, від яких багато в чому залежить ваша кар’єра. Зорі також обіцяють підтримку в ефективному налагодженні й зміцненні ділових взаємин. Усе це сприятиме справжньому кар’єрному прориву. Головне — вдало використати всі можливості. Любовні відносини розвиватимуться досить бурхливо.
Рак
22.06-22.07
Листопад — той час, коли ви нарешті зможете виконати все те, що збиралися зробити ще навесні, потім відклали на літо, а не здійснили й досі. Тож пригадайте, які грандіозні плани на рік, що минає, ви мали — і вперед. Це остання нагода не переносити задуми на рік наступний. Актуальною для вас буде тема капіталовкладення, але спонтанних витрат варто уникати. Ваші романтичні відносини будуть складатися якнайкраще.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: