СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 26
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 26
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY STUDY
CITY HISTORY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY ART
ЗІРКИ НАД CITY
N9(26) Вересень 2006     Тема номера: CITY PEOPLE
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Початок жовтня буде продуктивним, тож плануйте всі важливі справи на першу декаду місяця. До речі, плани можуть бути і доволі сміливими — вам гарантована цілковита підтримка друзів та рідних. Однак пам’ятайте: ви легко можете заплутатися в очевидному, бо у прагненні все ускладнювати і занадто заглиблюватися в суть речей ви ризикуєте не побачити того, що знаходиться у вас перед очима.
Діва
24.08-23.09
Вам доведеться відстоювати свої інтереси. Причому не виключено, що знадобиться підтримка впливових заступників. Швидше за все, на вас чекатимуть незаплановані поїздки, в тому числі й за кордон, що надихне вас на зміни в життєвому укладі. Та зробити конкретні кроки для цього ви поки що не готові. А ось для самоосвіти настає сприятливий період.
Терези
24.09-23.10
Вам вдасться непогано проявити себе на професійній ниві, оскільки не лише ваша компетентність, а й вдалий збіг обставин та підтримка оточуючих сприятимуть цьому. У зв’язку з цим приємні зміни чекають і на вміст вашого гаманця. Прислухайтеся до порад представників старшого покоління — це допоможе не наробити дурниць в особистих справах. Приємні сюрпризи очікують на вас у кінці місяця.
Скорпіон
24.10-22.11
Вас може підвести бажання діяти самостійно, не опираючись на оточуючих. Зорі радять поводитися з точністю до навпаки: насамперед заручитись підтримкою друзів та колег, а тоді приступати до втілення планів з притаманними вам практичністю та розважливістю. І пам’ятайте: чим складніше завдання ви перед собою поставите, тим краще з ним упораєтеся. Особливо це стосується представників творчих професій.
Стрілець
23.11-21.12
Вам варто остерігатися прагнення до авторитарності і надмірної вимогливості до оточуючих, інакше ризикуєте залишитися наодинці зі своїми проблемами. Тож не дозволяйте негативним відчуттям узяти над вами гору. У вас буде не одна нагода поліпшити свої фiнансовi справи. Багато цікавих можливостей з’явиться також на любовному фронті. Самотні представники знаку навіть зможуть змінити свій статус.
Козеріг
22.12-20.01
Успіху вам удасться досягнути за умови, якщо ви максимально чітко сформулюєте свої цілі і завдання. Тож головне — визначитися: чого ж ви хочете… А тоді приступати до реалізації планів і бажань. Більше часу приділяйте рідним та друзям. А от з’ясування стосунків залиште до кращих часів — краще тримайте емоції під контролем. В особистому житті частенько опинятиметеся в неоднозначних ситуаціях…
Водолій
21.01-18.02
Жовтень стане для вас періодом важливих змін і несподіваних новин. Вам доведеться повернутися до питань, які ви вважали вирішеними й закритими раз і назавжди, тож привід похвилюватися матимете… Однак, хоч як дивно, тривожитись якраз і не варто — все вирішиться на вашу користь. Безліч приємних моментів і сюрпризів чекає на вас в особистому житті.
Риби
19.02-20.03
Настає час плідної, але монотонної роботи, причому її результати i вам, і оточуючим будуть помітні не одразу. Та коли «таємне стане явним», це неабияк посприяє зміцненню вашої репутації. Завдяки появі нової людини у вашому житті додасться трохи романтики, а у зв’язку з цим — енергії й натхнення... Приділяйте більше уваги батькам.
Овен
21.03-20.04
Місяць буде напруженим. Душевної рівноваги ви прагнутимете і в справах особистих, і на роботі. Та шанс досягнути бажаного спокою вам випаде не раніше третьої декади жовтня. До вас своєчасно дійде потрібна iнформацiя, і якщо ви зумієте її мудро використати, «дивідендів» довго чекати не доведеться. Ймовірних конфліктних ситуацій вдасться уникнути завдяки дружелюбності та щирості.
Телець
21.04-21.05
Дратівливість стане «візитівкою» вашої поведінки найближчим часом. Адже ви любите отримувати все і зразу, а у жовтні не всі проблеми вдаватиметься вирішувати швидко… Незважаючи на це, зорі настійно радять заспокоїтися, бо зопалу ви можете зіпсувати стосунки з багатьма оточуючими. Головне — будьте відвертими з коханою людиною, а ще усіляко намагайтесь оминути загострення конфлікту «батьки — діти».
Близнюки
22.05-21.06
Хоч як дивно це звучить, але найбільше пощастить у цьому місяці найзухвалішим представникам знаку. Неймовірні проекти, несподівані союзи, божевільні ідеї матимуть неабиякий успіх. Так що настав час ризикувати і кидати виклик долі. На вас чекають деякі тривожні моменти, пов’язані з появою у вашому житті людини «з минулого», що може стати загрозою для ваших нинішніх стосунків.
Рак
22.06-22.07
Для тих представників знаку, хто давно мріяв про зміну місця роботи, настає найсприятливіший момент у році. У решти Раків буде чудова нагода підтвердити свій професіоналізм і утвердити власний авторитет на нинішньому місці служби. На вас чекають певні побутові проблем и — ймовірно, дрібні конфлікти з сусідами чи далекими родичами. Наскільки далеко все зайде — залежить від вас і тільки від вас.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: