СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 25
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 25
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY PEOPLE
CITY SOCIETY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N8(25) Серпень 2006     Тема номера: Я Світязь
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Душевна рівновага та гармонія у стосунках з оточуючими — ось запорука успіху в особистих та ділових взаєминах. Пам’ятайте про це, й тоді початок осені приноситиме радість у всі сфери вашого життя. Інтуїція буде найкращим помічником, а родичі та друзі підтримають у всіх справах. Тож насолоджуйтеся життям, однак не забувайте, що ресурси організму не безмежні — дбайте про себе.
Діва
24.08-23.09
Ваша iмпульсивнiсть може призвести до конфліктної ситуації на роботі, тому намагайтеся контролювати кожне своє слово і не робити жодних необдуманих вчинків, здатних заплямувати вашу репутацію. Дійте прагматично — й вам удасться обминути всі підводні рифи. Велика ймовірність того, що вам стануть у нагоді старі зв’язки. Та й ваша допомога комусь із оточення не завадить — будьте уважними до людей.
Терези
24.09-23.10
У вас виникне непереборне бажання працювати в поті чола, а якщо ви поєднаєте його з умінням іти на компроміс, воно обов’язково призведе до фінансового успіху. При цьому не треба забувати, що всі грошові засоби вимагають постійного контролю. Це ж саме слід сказати і про ваше особисте життя — не пускайте його на самоплив. Ваш життєвий тонус, на перший погляд, здаватиметься не дуже високим, але й особливих проблем зі здоров’ям не передбачається.
Скорпіон
24.10-22.11
Сміливо звертайтеся по допомогу до друзів, адже вересень — не той період, коли ви будете здатні вирішувати всі проблеми самостійно. Цікаво, що на початку осені у вас з’являться нові знайомства, котрі відразу ж стануть у нагоді. Довіряти людям і не нехтувати порадами варто і в особистих питаннях. Тим більше, що події на любовному фронті розвиватимуться бурхливо. Здоров’я не підведе, але це не означає, що можна залишити його без уваги.
Стрілець
23.11-21.12
Прекрасні перспективи відкриваються з перших же днів осені. У вас може з’явитися бажання змінити роботу чи створити нову команду. Однак якщо впевненості у необхідності подібних перетворень ви ще не відчуваєте, випереджати події не варто. У стосунках з коханою людиною будьте готовими до компромісу, щоб не випустити ситуацію з-під контролю. Намагайтеся не допускати у свою душу тривожних думок, аби вони не призвели до стресових ситуацій, і тоді не буде ніяких проблем зі здоров’ям.
Козеріг
22.12-20.01
Вам варто переглянути свої позиції на особистому фронті. Це дозволить уникнути непотрібних переживань. Протягом усієї осені періодично виникатиме бажання довести всьому світу, що ви багато на що здатні. Це прагнення значно підвищить вашу самооцінку й поповнить вміст гаманця. В кінці місяця нагадати про себе можуть хронічні болячки, а ще остерігайтеся застуд.
Водолій
21.01-18.02
На початку осені події у вашому житті розвиватимуться неймовірним чином. З’являться несподівані джерела доходів, посиплються перспективні ідеї, деякі представники знаку навіть поліпшать житлові умови. Не менш інтенсивним буде і ваше особисте життя. Важливо при такому ритмі знаходити час для відпочинку, а також обов’язково пройти обстеження, аби скоректувати роботу організму.
Риби
19.02-20.03
Початок осені обіцяє Рибам значний приплив сил і енергії. Ви зможете сконцентруватися на важливих справах і досягти суттєвих результатів. Можна вкладати фінанси у спільні проекти. Успіх забезпечений якщо не відразу, то у майбутньому. Усвідомлення того, що життя — це свято, варто лише вміти створювати його, неабияк знадобиться вам у сімейних стосунках. Не драматизуйте ситуації, пов’язані зі здоров’ям, просто більше відпочивайте.
Овен
21.03-20.04
Приємні зміни на службі очікують на вас на початку осені. Існує також велика ймовірність закордонної подорожі, яка добре відобразиться на життєвому укладі та вмісті гаманця. Протилежна стать буде виявляти неабияку цікавість до вас, тож любителі інтриг і романів у вересні — на коні. Особисте життя вируватиме, а пристрасті розгоратимуться, як у кіно… Якщо виникнуть певні проблеми зі здоров’ям, варто звернутися до народної медицини.
Телець
21.04-21.05
Початок осені — найсприятливіший час для нових справ. Вірогідні цiкавi дiловi пропозиції, що відкриють для вас нові можливості. Однак зважте на те, що успіх прийде тільки у випадку цілковитої самовіддачі. Тож Тельцям, котрі цінують спокійний ритм життя і комфортні умови, доведеться неабияк попрацювати, аби вдало використати ситуації, в яких необхідно швидко і чітко реагувати. У стосунках з близькими, а також діловими партнерами необхідно проявляти виняткове терпіння.
Близнюки
22.05-21.06
Головне для вас у вересні — уникати конфліктних ситуацій, а щонайменші розбіжності з оточуючими намагатися врегулювати мирним шляхом. Інакше будь-яке непорозуміння загрожує вилитися для вас у неприємності, причому не виключено, що вони можуть і затягнутися… Творчі люди зможуть нарешті втілити свої плани, почати справу, яку вони давно виношували в думках. Тож уперед!
Рак
22.06-22.07
Вдало складатимуться справи, пов’язані з фінансами. Однак вам доведеться дещо переглянути власну позицію у стосунках із партнерами, навіть якщо це комусь не сподобається… Зорі рекомендують ретельно контролювати витрати і в жодному випадку не давати в борг. Восени у житті Раків настає романтичний період. Закохані можуть планувати весілля, а одружені — дитину. Здоров’я не підведе, та все ж не варто забувати про відпочинок.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: