СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 24
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 24
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY PEOPLE
CITY PEOPLE
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N7(24) Липень 2006     Тема номера: CITY HOLIDAY
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Уроки життя не пройдуть для вас даремно, і ви скористаєтеся набутим досвідом. Разом із тим вам варто прислухатися до порад близьких людей. Адже саме від підтримки оточуючих багато в чому залежатиме ваш успіх. В особистих справах поки що залишіть усе, як є. Для з’ясування стосунків настає не найкращий період. Тим більше, що незабаром усе налагодиться саме собою.
Діва
24.08-23.09
Липень — вдалий період для того, щоб остаточно розібратися у проблемах, що накопичилися за останній час. Удача супроводжуватиме вас у фінансових справах і плануванні сімейного бюджету. Непогано було б подумати про ремонт і облаштованість житла. Якщо ж ви намітили поїздку — не варто міняти планів, зорі гарантують море незабутніх вражень.
Терези
24.09-23.10
Знайдіть час на те, щоб розібратися в собі, адже настає чудовий період для самоспоглядання й самовдосконалення. Це додасть вам чимало сил і енергії перед тим, як ви зануритеся в новий період життя, що почнеться з приходом осені. У ділових питаннях проявіть максимум стриманості й дипломатичності. В дорозі на вас чекатимуть удача й щастя, та зорі радять усе ж відкласти поїздки на серпень.
Скорпіон
24.10-22.11
Особисті взаємини будуть доставляти вам тільки радість, а ділове життя «битиме ключем». Друга половина місяця «принесе» нових друзів з перспективними планами й поверне давніх знайомих зі старими пропозиціями. У зв’язку з цим липень позначиться для вас розширенням можливостей і посиленням персонального впливу. Якщо зумієте вдало скористатися власним становищем — ваше життя помітно поліпшиться.
Стрілець
23.11-21.12
Вас чекає багатий на події місяць, причому найнеймовірніше відбуватиметься в особистому житті. Але не варто піддаватися лише почуттям: намагайтесь аналізувати все, що з вами відбувається. Бажання відпочити зіштовхнеться із серйозним опором обставин, пов’язаним із напруженою ситуацією на роботі. Тож вам доведеться мріяти про відпустку аж до початку серпня — наберіться терпіння.
Козеріг
22.12-20.01
Вам конче необхідно відволіктися від турбот і справ й нарешті добре перепочити — не зволікайте з відпусткою. Тим більше, що липень — найоптимальніший період для відпочинку. Єдине, про що вам не варто забувати, це те, що літні захоплення тривають недовго… Ваше матеріальне становище суттєво покращиться, і наприкінці місяця ви матимете нагоду реалізувати деякі свої бажання.
Водолій
21.01-18.02
Час подумати про те, як поліпшити відносини з колегами по роботі й начальством, що позначиться на кар’єрному рості й матеріальному становищі. Вам не варто розслаблятися, продовжуйте працювати на повну силу. Відпочинок чекає вас не раніше осені. Працювати доведеться й у родині, адже сімейна гармонія потребує неабияких зусиль — не забувайте про це!
Риби
19.02-20.03
Початок і кінець місяця — час ділової активності. Причому в перший тиждень краще працювати в союзі з друзями й колегами, а наприкінці липня — самостійно. Вас буквально переслідуватимуть романтичний настрій і бажання любовних пригод. Та будьте обережні в справах сердечних: на вашому шляху можуть зустрітися не варті вас особи, а це загрожує не лише розчаруваннями, а й порожнім гаманцем і зруйнованими планами.
Овен
21.03-20.04
Не задовольняйтеся малими перемогами й сміливо дивіться в майбутнє. Безсумнівно, доведеться чимало попрацювати, але результати будуть варті усіх докладених зусиль. Проте існує одне застереження: вашою головною метою не повинні бути гроші! Наприкінці місяця на перший план вийдуть родина і здоров’я. Тож організуйте сімейний відпочинок — цим ви вб’єте відразу двох зайців.
Телець
21.04-21.05
На вас чекають складні й відповідальні дні, а успіх у справах залежатиме від вашого вміння налагоджувати стосунки — як ділові, так і особисті. Впродовж усього місяця ви діятимете надзвичайно активно, проте напрямок і темп вашої роботи задаватимуть інші люди. В кінці липня нагадає про себе минуле, й це багато що змінить у вашому житті. Подорож краще відкласти до наступного місяця.
Близнюки
22.05-21.06
Удача супроводжуватиме вас у всіх справах, пов’язаних з грошима. Зорі обіцяють підтримку навіть в авантюрних, на перший погляд, ділах, та все ж надмірно ризикувати не варто. Обов’язково подумайте про відпочинок — хоча б деякий час проведіть вдалині від міської суєти. Липень принесе успіх у творчості та навчанні, а ось в особистих справах не все буде так, як би вам хотілося.
Рак
22.06-22.07
Ваша життєва енергія досягне піку в цьому місяці, що позначиться на всіх сферах життя. Ви захочете негайно втілити в реальність усі несподівані ідеї та креативні думки. І правильно зробите — це надзвичайно сприятливий час для усілякого роду починань. Однак беріться до роботи відразу й намагайтеся не надто відволікатися на емоції. Серцеві справи позбавлять вас спокійного сну — у хорошому розумінні цих слів...
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: