СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 23
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 23
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY HISTORY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N22(23) Червень 2006     Тема номера: CITY PEOPLE
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
На початку місяця ви будете змушені повернутися до попередніх справ через недопрацювання й помилки, допущені раніше. Це стане для вас чудовим уроком на майбутнє — адже поки всі навколо насолоджуватимуться відпочинком, вам доведеться багато працювати. Та результати вашої діяльності швидко принесуть плоди, й усе увійде у свою колію. Можете розраховувати на романтичні зустрічі й спільні поїздки з симпатичними вам людьми.
Діва
24.08-23.09
Для вас настає прекрасний час для самореалізації. Причому в кращому становищі опиняться ті, хто має закордонні зв’язки. У деяких представників знаку навіть з’являться думки почати нове життя в місцях, далеких від рідного дому. Над головами закоханих згущаються хмари, що може бути наслідком як минулих конфліктів, так і неприємностей цього місяця.
Терези
24.09-23.10
Багатьох із вас у першу чергу цікавитимуть питання особистого характеру: нестабільні пари приймуть рішення про припинення взаємин, а самотні Терези всерйоз задумаються над зміною статусу. Тим часом у вас з’являться шанси поліпшити професійні позиції й розібратися з борговими зобов’язаннями. Перший місяць літа сприятиме зміні іміджу — вам дійсно варто про це замислитися, можливо, це стане першим кроком до більш кардинальних змін.
Скорпіон
24.10-22.11
Червень — підходящий період для того, щоб підготувати ґрунт для просування кар’єрними східцями. Якщо вдало скористаєтеся всіма можливостями — успіх не за горами. Треба відзначити, що всі події, які відбуваються у фінансовій сфері, однозначно підуть на користь. Зорі застерігають: особливу увагу треба приділити здоров’ю, адже краще вчасно зайнятися профілактикою, аніж згодом — лікуванням.
Стрілець
23.11-21.12
Перший місяць літа — найоптимальніший для відпустки: маса незабутніх вражень, нові знайомства… Що може бути приємніше влітку? Ви одержите великий запас бадьорості, а настрій буде просто фантастичним. Окрім того, вам вдасться поєднати приємне з корисним. Вірогідно, що саме під час відпочинку у вас з’являться партнери, які в недалекому майбутньому посприяють у реалізації ваших честолюбних планів.
Козеріг
22.12-20.01
Особливо вдалою для вас у червні стане фінансова сфера, причому, що найцікавіше, для успіху вам не доведеться докладати жодних зусиль: у справах, пов’язаних з грошима, все саме складатиметься якнайкраще. Тим часом ви зможете більше часу приділити коханій людині та друзям, а також зайнятися вирішенням побутових проблем, яких до літа накопичилося чимало. Крім того, вам варто подбати про здоров’я.
Водолій
21.01-18.02
Початок літа не додасть ентузіазму — навпаки, вам здаватиметься, що всі ваші зусилля марні: можливі затримки в справах, проблеми з колегами, нестабільна фінансова ситуація. Та не впадайте у відчай, просто прийміть допомогу, запропоновану друзями, — і тоді справи зрушать з мертвої точки й дуже швидко принесуть результати. Ближче до кінця червня подумайте про відпочинок.
Риби
19.02-20.03
Усі зміни, що відбуватимуться у вашому житті в червні, можна оцінити як позитивні — навіть якщо на перший погляд вони такими не здаватимуться. Майже всі ваші інтереси будуть зосереджені на особистому житті. В закоханих цей місяць буде бурхливим і романтичним, можлива інтрига із з’ясуванням стосунків. А сімейні люди зможуть зайнятися проблемами, пов’язаними з домом та дітьми.
Овен
21.03-20.04
Початок місяця складатиметься для вас не надто вдало. Можливо, ви навіть вирішите діяти за принципом «успіх — не головне в житті» і просто розслабитеся й відпочинете. Фінансове становище стабільне, деякі представники знаку можуть розраховувати на кредит, гроші від продажу нерухомості або на раптову спадщину. Особисте життя помітно пожвавиться, ймовірно, з появою у ньому «старих знайомих».
Телець
21.04-21.05
Зорі обіцяють справжній феєрверк почуттів. Романтичні пригоди настільки надихнуть вас, що протягом усього місяця ви почуватиметеся здатними практично на все. Енергетичний підйом варто використати і в «корисливих» цілях: наприклад, зміцнити своє становище на роботі чи утвердити власний авторитет в очах ділових партнерів — нинішніх і майбутніх. Намагайтеся не випускати з поля зору навіть найменших дрібниць.
Близнюки
22.05-21.06
Для вас головною сферою життя у червні стане професійна діяльність. Вам удасться відновити контакти з колишніми партнерами і налагодити нові перспективні стосунки. Вірогідно, це перші ластівки прийдешніх змін, які незабаром приведуть до значного успіху. У перший літній місяць ви будете надзвичайно вразливими і сумніватиметесь як у своїх почуттях, так і в намірах своєї «половинки».
Рак
22.06-22.07
Ваше вміння швидко орієнтуватися в різноманітних ситуаціях і «витягувати» з них максимум вигоди для себе неабияк знадобиться саме в червні. Фінансова сфера може стати однією з найбільш значимих, адже буде чимало шансів збільшити доходи. В сімейному житті можливі дрібні конфлікти, викликані побутовими турботами. До речі, вам не варто очікувати від оточуючих занадто багато — будьте мудрими.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: