СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 22
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 22
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY PEOPLE
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N5(22) Травень 2006     Тема номера: CITY PEOPLE
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
У цьому місяці розкриються ваші приховані здібності й таланти. Азартність у справах і діловій хватці сприятиме просуванню по службі або значному прибутку. Будь-які активні дії, за умови, що вони ретельно продумані, принесуть користь. В особистому житті на вас чекають приємні сюрпризи. Для тих, у кого вже є постійний партнер, існують усі шанси обновити відносини й вивести їх на якісно новий рівень.
Діва
24.08-23.09
У вас нарешті з’явиться можливість прояснити деякі речі, в яких ви встигли заплутатися й уже втратили надію розібратися. Бажано в цей час максимально звузити коло спілкування, приділити час собі, відпочити, адже ви будете надто вразливими. Але це ненадовго, незабаром ви відчуєте приплив сил. Особливо вас порадує спілкування із друзями й родиною. Готуйтеся до літа — на вас чекають приголомшливі враження й багатий емоціями відпочинок.
Терези
24.09-23.10
Не дозволяйте рутині буднів затягувати себе у свій вир. Урізноманітнюйте життя, частіше бувайте на людях. У травні вас можуть відвідувати різні, не «сумісні» з повсякденням ідеї. То на сонечку вам захочеться погрітися, то щоб у спокої залишили... На роботі можливі суєта й аврали. Так що головне завдання — не розгубитися й спритно перекласти частину справ на колег: щоб дотягти до відпустки, корисно іноді дозволяти собі жити як хочеться, а не як треба.
Скорпіон
24.10-22.11
Найбільший внутрішній комфорт буде забезпечений тим, хто має в розпорядженні власний простір і можливість діяти в ньому за своїм розсудом. Поглиблення почуттів, серйозні зміни у відносинах — характерні риси цього періоду, тож з’явиться реальний шанс поміняти щось у житті. Цікаво, що всі почуття й емоції будуть носити творчий характер. Намагайтеся використати цей час із користю.
Стрілець
23.11-21.12
Не кваптеся розкладати життя по поличках — літо внесе значні корективи у ваші плани. Свою активність краще спрямуйте на поїздки, навчання, налагодження контактів. Адже для роботи й ділових відносин травень підходить якнайкраще. Характерною особливістю вашого особистого життя буде нестабільність: щасливі моменти й невдачі будуть часто приходити на зміну одне одному. Уникайте сімейних конфліктів.
Козеріг
22.12-20.01
У вас будуть усі шанси змінити своє життя, тож емоційна напруга стане найближчим часом вашим звичним станом. Неабияк знадобиться вміння тверезо оцінювати обстановку. Після непростого періоду наступить надзвичайно цікавий час, підходящий для активного відпочинку, спілкування й самовираження. Можливо, вам доведеться переглянути свої погляди на деякі питання.
Водолій
21.01-18.02
Напружено будуть складатися особисті відносини, неминучі конфлікти, «розбори польотів». Зміна обстановки вам просто необхідна — це допоможе пережити напружений період менш болісно. Необхідно уважно стежити за власною реакцією на те, що відбувається навколо, намагатися стримувати емоції. Підсилиться бажання домагатися свого, готовність піти на ризик.
Риби
19.02-20.03
Оскільки в травні цілком імовірний приплив трудового ентузіазму, то найбільш яскраві враження вам вдасться почерпнути, не відриваючись від робочого місця. Варто бути обережними і дипломатичними: лише так ви зможете обернути собі на користь навіть зіпсовані відносини. Вдалими будуть будь-які поїздки. Максимум уваги треба приділити здоров’ю.
Овен
21.03-20.04
Постійно тримати життя під контролем і йти всупереч обставинам — зайвий раз шкодити здоров’ю. Краще спробуйте розслабитися і покластися виключно на власну інтуїцію: вона не підведе! Разом із тим вам варто зменшити навантаження як на роботі, так і вдома. У бізнесі ви можете розраховувати на допомогу друзів і однодумців, а тим часом задумайтеся про літній відпочинок. Можете дозволити собі експерименти із зовнішністю.
Телець
21.04-21.05
На початку травня домашні клопоти вийдуть на перший план. Вашим рідним давно не вистачало уваги й турботи. Хоч як дивно, але цей період вам вдасться використати також і для зміцнення свого становища у професійній сфері. Можна починати нові справи, переходити на іншу роботу, приймати важливі рішення. Упевненість у собі й неабиякі лідерські здібності неодмінно приведуть вас до успіху.
Близнюки
22.05-21.06
У травні найбільш приємний спосіб відволіктися від справ — будувати плани на літо. У вас буде можливість завершити старі справи, в тому числі врегулювати боргові проблеми. Важливо зосередити увагу на питаннях кар’єри та зміцненні ділових зв’язків. Навчання, подорожі, відрядження, нові знайомства чекають на вас. Бажання кардинально змінити особисте життя буде як ніколи сильним.
Рак
22.06-22.07
Ваші професійні досягнення будуть високо оцінені, суперечливі питання вирішуватимуться на вашу користь без особливої напруги. Для одружених представників знаку травень — період неймовірного любовного захоплення, причому це почуття може захлиснути вас з головою. Тож будьте обережні. Вдалий час для поїздок: у них ви досягнете значних успіхів. Однак зросте небезпека конфліктів.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: