СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 21
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 21
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY SOCIETY
CITY HISTORY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N4(21) Квітень 2006     Тема номера: CITY PEOPLE
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Неабиякий приплив сил дозволить істотно зміцнити професійні й фінансові позиції. Ви перебуватимете в гущі подій і зможете вирішити багато питань, у тому числі й наболілих. Спілкування з бізнесовими партнерами та планування поїздок, оформлення документів та юридичні питання — у вирі ділового життя не забувайте про близьких або, принаймні, забезпечте їм насичену «культурну програму» на час вашого цілковитого занурення в роботу.
Діва
24.08-23.09
Багато що буде залежати від вашого вміння «вписатися» в ситуацію — проявити власну ініціативу буде складно. На роботі остерігайтеся недомовок і непорозумінь, оскільки це може призвести до поглиблення вже існуючих проблем. Актуальними будуть фінансові питання, головне — не намагатися вирішити їх «одним махом». На закоханих представників знаку чекає надзвичайно романтичний період, а в самотніх буде шанс змінити свій статус.
Терези
24.09-23.10
Контактів у цьому місяці буде достатньо, тож неабияк знадобиться вміння відокремлювати потрібне від непотрібного. Причому це однаковою мірою стосується й особистого життя, і вашої роботи. Не проґавте нагоду навчитися чомусь новому, отримати корисні й цікаві знання. У квітні енергетичний потенціал більшості з вас доволі невисокий, тому можливі часті стани млявості й утоми.
Скорпіон
24.10-22.11
Зорі обіцяють успіх усім, хто не боїться роботи й готовий трудитися в поті чола. Приємно здивують несподівані грошові надходження, хоча й витрати цього місяця будуть чималі. Завантажені роботою й нескінченними обов’язками, ви можете зовсім забути про своїх близьких. Тож їхні претензії прозвучать цілком обґрунтовано. Ретельно слідкуйте за здоров’ям: великі навантаження можуть призвести до хронічної втоми.
Стрілець
23.11-21.12
На початку місяця ви будете сповнені ентузіазму. В одних представників знаку розгориться любовний роман, інші з головою поринуть у якусь цікаву справу. Сфера фінансів буде доволі нестабільною. Не виключено, що змінити цю ситуацію виявиться не у ваших силах. Та впадати у відчай не варто, це проблема тимчасового характеру. До речі, кінець квітня — чудовий період для проведення світських заходів, сімейних свят, відвідування концертів.
Козеріг
22.12-20.01
Бурхливий у всіх відношеннях квітень принесе вам безліч найрізноманітніших вражень, пов’язаних з новими знайомствами, цікавими поїздками та активним спілкуванням з бізнесовими партнерами. Та в цій бочці меду не обійшлося без ложки дьогтю: проявить себе недоброзичливець, що вміло маскувався у вашому оточенні. Лише мудра поведінка здатна вивести його на чисту воду і залишити вашу репутацію незаплямованою.
Водолій
21.01-18.02
Ви нарешті відновите довгождану душевну рівновагу, адже в усіх сферах вашого життя пануватиме цілковитий спокій. Стабільна ситуація на роботі, гармонія в родині, чудові стосунки з друзями — час повною мірою насолоджуватися життям. Вірогідно, у кінці квітня у вас з’явиться нагода внести пожвавлення в «рутину благополуччя»: ви отримаєте цікаву пропозицію щодо сімейного відпочинку.
Риби
19.02-20.03
У першій половині квітня будьте обережні при вирішенні фінансових питань, адже ймовірність обману буде досить високою. Не варто також робити дорогі покупки чи вкладати власні кошти в сумнівні справи — пам’ятайте: береженого Бог береже. В цьому місяці ви користуватиметеся неабиякою популярністю у протилежної статі, і деякі самотні представники знаку матимуть з цього дивіденди — омріяне кохання.
Овен
21.03-20.04
На початку квітня ви «попрощаєтеся» з чимось, що заважає вашому розвитку (наприклад, з безперспективною роботою), і вступите в новий, більш плідний етап професійної діяльності. Водночас у вас з’являться всі шанси для зміцнення фінансових позицій. Друзі, знайомі готові простягнути руку допомоги й підтримати ваші починання, тож не нехтуйте цим. В особистому житті — цілковита невизначеність.
Телець
21.04-21.05
Особливо бурхливим буде ваше особисте життя. У зв’язку з цим зорі радять не робити жодних необдуманих кроків доти, доки ваше ставлення до всього, що відбуватиметься, не можна буде назвати «спокійним». Зосередитись на професійній діяльності найближчим часом усе одно не вдасться, тож найкраща стратегія для вас нині — пливти за течією. До речі, квітень — гарний період для подорожей, а також початку навчання на будь-яких курсах.
Близнюки
22.05-21.06
У першій половині квітня ви зосередитеся на професійній діяльності. Але для початку нових проектів у вас поки недостатньо енергії, краще зміцнити вже існуючі позиції. Не вмішуйте у свої справи друзів, у цьому місяці їхні послуги можуть виявитися воістину «ведмежими». Рекомендується також не роздувати проблем з незначних розбіжностей у поглядах із близькими людьми. Особисте життя — досить суперечливе: сплески пристрасті будуть супроводжуватися ревнощами й конфліктами.
Рак
22.06-22.07
У квітні доведеться потрудитися: на вас чекає чимало турбот і вдома, і на службі. Багато представників знаку збільшать свої доходи: розташування зірок досить вдале для просування фінансових справ. Можуть навіть з’явитися нові довгострокові плани, які змінять ваш звичний стиль життя. Кінець місяця може принести деяке ослаблення організму, що виллється в дратівливі стани або загострення хронічних захворювань. Тож бережіть себе, подбайте про власне здоров’я.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: