СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 20
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 20
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
ДВА ЖИТТЯ АНЖЕЛІКИ
CITY PEOPLE
CITY SOCIETY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY MIX
CITY ART
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N3(20) Березень 2006     Тема номера: CITY HOLIDAY
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Бажання кардинально змінити власне життя керуватиме вашими вчинками впродовж першого весняного місяця. Прагнення до самовдосконалення настільки похвальне, що ви можете розраховувати на цілковиту підтримку зірок навіть у найсміливіших починаннях. В особистому житті все просто чудово: розуміння, довіра, ніжні стосунки. А ось зі здоров’ям можливі проблеми, тож побережіть себе.
Діва
24.08-23.09
Ймовірно, під тиском обставин вам доведеться відмовитися від звичних стереотипів. Адже на вас чекає непростий період: у професійній діяльності варто приготуватися до перешкод, боротьби з конкурентами, неабиякої самовіддачі вимагатиме вирішення фінансових проблем. Головне — вірити у власні сили. В особистому житті все стабільно, тобто по-старому. Особливу увагу приділіть харчуванню.
Терези
24.09-23.10
Початок місяця готує для вас неабиякі випробування. Важливо у будь-яких ситуаціях зберігати гідність і самовладання. У середині березня ви вже будете на коні! Не бійтеся змін — візьміться за реконструкцію свого життя, складіть детальний план походу до світлого майбутнього й намітьте найкоротший та найбільш оптимальний шлях. Зорі обіцяють цілковиту підтримку. У фінансовій сфері відкриються нові обрії.
Скорпіон
24.10-22.11
Обставини складатимуться таким чином, що розслабитись і відпочити не вдасться. Вам доведеться діяти, приймати важливі рішення. Головне, що у вас буде можливість продемонструвати, на що ви здатні, а це позитивно позначиться не лише на зарплатні, а й на просуванні кар’єрними східцями. Фінансових проблем не буде лише в тому випадку, якщо ви не хапатиметеся за сумнівні пропозиції. Творчі пошуки можуть завести вас у тупик.
Стрілець
23.11-21.12
Березень особливо сприятиме справам, пов’язаним з фінансами. Вигідне вкладання коштів, перспективні контракти — ділове життя буде надзвичайно бурхливим і плідним. А ось на особисте не вистачатиме часу, тож у зв’язку з цим можливі конфлікти з близькими людьми. Спробуйте віднайти «золоту середину», адже ваша душевна рівновага залежатиме як від професійних успіхів, так і від «погоди в домі».
Козеріг
22.12-20.01
Місяць позначиться надзвичайно бурхливим особистим життям: ви ризикуєте потонути в морі почуттів і пристрастей. Через неабияке душевне піднесення у вас з’являться необмежені можливості у творчості. Обстановка на роботі напружена, тож вам варто прислухатися до порад більш авторитетних колег. Грошових надходжень не передбачається, доведеться навіть заощаджувати. Березень — сприятливий час для різноманітних косметичних процедур.
Водолій
21.01-18.02
Початок місяця ви зустрінете не в найкращому настрої. Однак песимістичні думки відійдуть у минуле з появою у вашому житті важливої людини. Це може бути новий діловий партнер, впливовий заступник чи навіть ваш майбутній обранець. Недарма деяким самотнім представникам знаку зорі обіцяють зустріч з долею… Нові бізнесові проекти можуть зірватися через вашу нерішучість. Тож не ловіть гав — і у вас все вийде!
Риби
19.02-20.03
Абсурдний на перший погляд збіг обставин чи випадкове знайомство можуть внести значні корективи у ваше життя. Адже у березні ваш перший друг — його величність Випадок. Однак підлаштовуватися під будь-які запропоновані обставини не варто — намагайтеся самі диктувати умови. У професійній діяльності ви будете довго «тупцювати на місці», поки не розлютитеся й не зробите все по-своєму. Кінець місяця сприятливий для лікування чи оздоровлення.
Овен
21.03-20.04
Березень буде бурхливим — цікаві події очікують на вас в особистому житті, а особливо на роботі. Проте зірки попереджають: не слід починати нові справи, краще «підтягнути хвости». Нечисленні моменти самотності присвятіть міркуванням про сенс життя, в тому числі власного. У фінансовій сфері — як на вулкані. Мало що залежатиме від вас, доведеться покластися на сприятливий збіг обставин. Самопочуття може погіршитися внаслідок «наплювацького» відношення до себе.
Телець
21.04-21.05
На вас чекає напружений у всіх відношеннях місяць. Успіх цілком і повністю залежатиме від вашої активності, тож пам’ятаючи про те, що зараз не час розслаблятися, ви досягнете неабияких результатів. Вам як ніколи знадобиться вміння швидко приймати рішення, а також доводити до кінця розпочаті справи. В особистій сфері краще забути про романтизм і на деякий час стати прагматиком.
Близнюки
22.05-21.06
Для вас березень стане періодом відкриттів. Адже ви по-новому поглянете на свою роботу, особисте життя, оточення, тож багато речей і осіб постануть перед вами з іншого, часто несподіваного боку. Зорі радять ставитися до всього по-філософськи, аби уникнути розчарувань. Нестабільне фінансове становище підштовхне вас до пошуків нових джерел доходу. Рішення буде лежати на поверхні, тож ви здивуєтеся, чому не здогадалися про це раніше. Та краще пізно, ніж ніколи…
Рак
22.06-22.07
Лейтмотивом березня стане для вас проблема вибору. Одні представники знаку будуть вибирати між комерційними пропозиціями, інші вирішуватимуть, які способи лікування чи оздоровлення кращі, а на декого з вас чекають і доленосні рішення. У зв’язку з цим зорі обіцяють глобальні зміни хоча б в одній зі сфер життя. Фінансових проблем не очікується — навіть навпаки. А от самопочуття напряму залежатиме від настрою й віри в себе.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: