СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 19
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 19
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N2(19) Лютий 2006     Тема номера: ЛЕДІ ПОД
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Сприятливий місяць для зустрічей, переговорів, контактів із зарубіжними партнерами. Особисте життя теж пожвавиться, можливі романтичні поїздки, закоханість. Однак зорі радять не будувати повітряних замків ні в бізнесі, ні в любові. Ви будете особливо чутливі до того, що говорять про вас інші. Тож зорі радять менше зважати на тих людей, думка яких вам насправді не цікава. Краще проводьте більше часу в компанії справжніх друзів.
Діва
24.08-23.09
Перед вами відкриються нові можливості для професійного росту. Працюйте творчо, з цілковитою самовіддачею — і ви неодмінно досягнете успіху. Вам нарешті варто відволіктися від проблем ваших рідних і близьких. Дайте їм можливість самостійно робити власні помилки. Неабияк порадують несподівані зустрічі з друзями чи знайомими, яких ви давно не бачили. Будьте обережні за кермом.
Терези
24.09-23.10
У лютому вам забезпечений успіх, особливо якщо у вашій роботі потрібні дипломатичні або художні таланти. Ви можете розраховувати на допомогу родичів, людей зі свого оточення. Поїздки будуть вдалими, а нові знайомства — перспективними. У любові вас теж супроводжує удача: це буде місяць приємних зустрічей, не виключене створення нових союзів. Гроші в лютому не затримуватимуться — несподівано з’являтимуться й так само непомітно зникатимуть.
Скорпіон
24.10-22.11
Ви захоплені азартом діяльності, але її результати доволі сумнівні: робите непотрібні покупки, відстоюєте помилкові думки, «нариваєтеся» на конфлікти. Варто трохи стримати свою активність або, принаймні, спрямувати її в конструктивне русло. Не бійтеся до своїх задумів залучати нових людей, тим самим ви зміцните свій авторитет в очах оточуючих. Зірки радять мобілізувати інтуїцію...
Стрілець
23.11-21.12
Справи рухатимуться повільніше, ніж хотілося б, але не сумуйте — ви впораєтеся й заслужите повагу тих, кому допомагатимете. Поїздки сприятливі, нові знайомства можуть мати далеку перспективу. У лютому можливі несподівані витрати, співставте розміри гаманця й власну імпульсивність. В особистих справах можливий значний прогрес, аж до зміни сімейного статусу. Дрібні клопоти заповнятимуть увесь ваш вільний час.
Козеріг
22.12-20.01
Місяць особистої активності, що може принести чималий прибуток. Справи, у які вкладалося багато сил, набирають обертів, можливий навіть початок нового грандіозного проекту. Успіх буде залежати від того, скількох людей ви до цього залучите: чим менше їх буде — тим краще. Але необхідно подумати і про рідних, інакше ваш трудовий ентузіазм принесе чимало труднощів на сімейному фронті.
Водолій
21.01-18.02
Лютий багатий враженнями: відбудеться багато цікавих зустрічей і приємних знайомств. Друзі нададуть чималу допомогу, а от вороги намагатимуться сплести мудру інтригу, яка в результаті обернеться проти них. В особистому житті можливі сюрпризи, спільні поїздки. Деяким представникам знаку буде важко втриматися від нового роману, незважаючи на вже існуючі стабільні (наскільки це можливо) стосунки. Із грішми будьте обережнішими.
Риби
19.02-20.03
Друзі й партнери можуть зажадати від вас активності, але варто втриматися від бурхливої діяльності, навіть якщо за неї будуть пропонувати гроші. Настав час залягти на дно й причаїтися. Відкладіть рішення важливих питань, не робіть жодних поспішних дій. Місяць принесе вам перспективні знайомства — як особистого, так і ділового характеру. А якщо виникнуть якісь труднощі, ви впораєтеся з ними без особливих зусиль.
Овен
21.03-20.04
Перша половина місяця готує для вас різноманітні радісні сюрпризи: реалізуються покупки, про які ви довго мріяли, з’являться додаткові джерела заробітку, на обрії виникнуть давні друзі. Активність в основному буде спрямована на ділові звершення, при цьому не останню роль відіграє підтримка колег і однодумців. Ближче до кінця лютого життя дещо «потьмяніє», та головне — не здаватися в полон нудьзі.
Телець
21.04-21.05
Вдалий період у діловому й фінансовому відношенні. Утвердження авторитету — як на роботі, так і в родині — займатиме всю вашу увагу. Чудове взаєморозуміння з начальством може призвести до збільшення зарплатні, не виключене навіть підвищення по службі. Ніжне серце деяких представників знаку зазнає чимало романтичних переживань, а дружні відносини можуть перейти в розряд любовних. Вірогідно, вам доведеться вирішувати проблеми далеких родичів.
Близнюки
22.05-21.06
На початку місяця настрій не найкращий — оточуючі дратуватимуть своєю поведінкою і заважатимуть здійсненню ваших планів. Не гарячкуйте й не робіть поспішних кроків: зараз краще діяти потихеньку, використовуючи властиві вам шарм і спритність. Якщо ваші дії будуть добре продумані, до кінця лютого всі проблеми вирішаться, навіть з’являться вигідні перспективи. А нові знайомства підвищать ваші шанси на підйом соціальними сходами.
Рак
22.06-22.07
Лютий багато в чому стане визначальним для вас, тож варто бути сміливішими й енергійнішими. Справи вимагатимуть чималого вкладення сил, час не чекатиме. Можливі й серйозні конфлікти: бізнесмени почнуть складний процес розподілу сфер впливу, між колишніми подружжями відновляться суперечки про майно й житло. Та зорі будуть прихильними до вас: колеги, рідні, друзі й кохані люди завзято візьмуться вам допомагати.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: