СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 2
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 2
ГОЛОВНА
МІКС
ТЕМА НОМЕРА
ПІД РОЗДАЧУ
СПОРТИВНА ЕЛІТА
ВИСТАВКА
МАЕСТРО
ШИК-БЛИСК
ДЕФІЛЕ
БЛІЦ
ЖИТТЯ
СПАДЩИНА
ЛИСТ НОМЕРА
ЗІРКИ НАД CITY
N2(2) Липень 2004     Тема номера: CITY PARTY
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Липень буде дратівливим: вас діставатиме все. За «царські замашки» можете отримати від близьких. Увесь місяць вам повідомлятимуть, що в жодному своєму рішенні ви не маєте рації. Але ваше завдання — відстояти свою точку зору. У перші шість днів липня бізнес активно розвиватиметься. 8 і 9 числа виникнуть перешкоди, раптово з’явиться втома. В середині місяця не витрачайте багато сил на неважливі справи. 27 липня знову починається сприятливий період.
Діва
24.08-23.09
Розслабтеся! В липні у вас не буде неприємностей. Ну, максимум — порвуться панчохи… Це якщо ви Діва-жінка. Якщо ж ви — чоловік, то краще більше відпочивати: інакше ризикуєте перетрудитися. Початок і кінець місяця — час ділової активності. В перший тиждень липня краще працювати в союзі з друзями і колегами. А надалі можете діяти і самостійно, і колективно — на ваш вибір. 8, 9, 13-17 і 25-26 липня відкладіть, якщо це можливо, важливі справи.
Терези
24.09-23.10
Тримайте кишеню ширше! Можливо, туди сипатимуться гроші. В липні остерігайтесь інтриг, не базікайте про себе зайвого, особливо якщо ваш співрозмовник — відомий любитель побалакати. На початку місяця проявіть стриманість у ділових питаннях. У сімейному житті обстановка гармонійна. Протягом усього липня, а особливо в другій його половині, вам щаститиме в коханні. 19, 20, 21 числа уникайте надмірностей, 16 липня — напружений день.
Скорпіон
24.10-22.11
Будьте обережними за кермом. А якщо їздите на таксі, ретельніше вибирайте водія. В середині липня є ризик втрапити в яку-небудь халепу. Приблизно в цей же час вірогідна сутичка з незнайомою людиною. Перша половина місяця буде гармонійною. Це сприятливий час для інтелектуальної роботи та подорожей. Після 17 числа можна починати нові справи. Кінець липня — найоптимальніший період для стрімкого кар’єрного злету.
Стрілець
23.11-21.12
На початку місяця відчуватимете загальну слабкість. Але на розумові здібності це не вплине, навіть навпаки: справи підуть угору, є всі шанси розпочати вигідну співпрацю. Тільки дивідендів одразу не чекайте, вони з’являться не раніше, ніж через півроку. З 8 по 20 липня важливих справ не починайте — обмежтеся повсякденною роботою. Ваш любовний союз переживає розквіт, проте на початку липня захочеться чогось нового. Період із 27 по 31 липня вдалий в усьому.
Козеріг
22.12-20.01
Чоловікам слід бути уважнішими зі своїми подругами, особливо в період із 12 по 18 липня. Не варто їх відпускати далеко від себе, інакше є шанси заробити парочку рогів на свою голову. Успіх залежатиме від того, наскільки ви володієте мистецтвом вибудовувати взаємостосунки. Перші дні місяця сприятливі, а 8 та 9 липня — складні й відповідальні. Потім настане деякий спад, до кінця липня ваша активність зростатиме, але напрям і темп роботи задаватимуть інші люди.
Водолій
21.01-18.02
Поїздки відкладатимуться, відпочити вдасться не раніше серпня. Якщо ви запланували відпустку, то краще провести її на пляжі, ніж в екскурсійній подорожі: ходіння по музеях Європи не принесе очікуваного задоволення. В першій половині липня намагайтеся не сидіти довго перед телевізором: можливі проблеми із зором. На роботі можете діяти за «індивідуальним планом», не дуже озираючись на оточення і не враховуючи громадську думку.
Риби
19.02-20.03
Час зайнятися спортом або розпочати дієту. Організм зараз налаштований на розвантаження — не гайте часу. Чоловіки! Ваше завдання на липень — не втрачати самовладання. Другий літній місяць підкине вам масу сюрпризів, у тому числі й не дуже приємних. Але особисте життя приноситиме тільки радість. Ділове життя Риб «б’є ключем». Проте 16 і 17 липня на роботі можливі непорозуміння. Намагайтеся хоча б іноді вибиратися на прогулянку.
Овен
21.03-20.04
Цього місяця щаститиме саме вам. Можна відвідати казино — виграш забезпечений, якщо слухатимете свій внутрішній голос. Є шанс, що довгожданий мішок грошей упаде на вас 5, 18 або 24 числа. Прислухайтеся до совісті: можлива ситуація, яка вимагатиме напруження моральних сил. У першій декаді вам доведеться швидко приймати рішення. Друга і третя декади найбільше сприятливі для особистого життя.
Телець
21.04-21.05
На вас чекають нестабільність і постійні зміни. Крутитиметесь, як білка в колесі, зате винагорода буде достойною. У 20-х числах Тельців-чоловіків очікує знайомство з ефектною красунею, щоправда, шансів на успіх буде небагато. Жінкам-Тельцям краще присвятити липень кар’єрі — є шанс поліпшити матеріальне становище. Перша половина місяця сприятлива для поїздок та інтелектуальної роботи. Ви будете задоволені своїм особистим життям.
Близнюки
22.05-21.06
Можливі відрядження за кордон. Перша декада сприятлива для фінансових справ і фізичної активності. Практично весь місяць вдалий для подорожей і ділових контактів. Однак варто приділити більше уваги сім’ї та відпочинку. А ще зорі радять тримати себе в руках — ваш запальний характер може зіпсувати відносини з хорошим другом. Липень — відмінний час, щоб зайнятися своїм здоров’ям. Протягом усього місяця зростатиме ваша чарівність.
Рак
22.06-22.07
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: