СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 18
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 18
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY PEOPLE
CITY PEOPLE
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY HISTORY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY ART
CITY ART
ЗІРКИ НАД CITY
N1(18) Січень 2006     Тема номера: CITY HOLIDAY
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
У цьому місяці ви одержите прекрасні можливості для розширення матеріальної бази: ймовірні надходження коштів, вдалі фінансові угоди. А із середини січня особливу увагу приділіть розвитку партнерських стосунків. Можлива поява нових перспектив, у зв’язку з чим актуальним для вас стане питання освіти. Ваш енергетичний потенціал дозволить реалізувати величезну кількість планів, а заодно й розважатися, заводити нові знайомства, відпочивати в дружньому колі й романтичному оточенні.
Діва
24.08-23.09
Події січня для більшості з вас будуть пов’язані зі зміцненням родинних взаємовідносин. Значну увагу потрібно буде приділити близьким людям, допомогти у вирішенні їхніх проблем. У професійній діяльності особиста ініціатива допоможе вам реалізувати власний потенціал. Велика ймовірність фінансових надходжень, особливо це стосується представників творчих професій. Спілкування з друзями виявиться як ніколи приємним, а головне — корисним.
Терези
24.09-23.10
Січень для вас стане активним і динамічним місяцем у наведенні нових контактів, закріпленні старих домовленостей та їхній матеріалізації. Вчасно одержуючи потрібну інформацію й розраховуючи кроки на кілька ходів уперед, ви зможете виявити свою кмітливість і, як риба у воді, обійти всі рифи й підводні камені. Справи, початі в цьому місяці, будуть ґрунтуватися на взаєморозумінні, а професійна діяльність сприятиме фінансовим надходженням.
Скорпіон
24.10-22.11
Ваша активність буде спрямована на вирішення робочих і побутових питань. Особливого успіху можна досягнути на самому початку місяця, тоді ваша енергія не буде зустрічати перешкод. А от у середині січня справи будуть іти не дуже вдало, тому краще приділіть увагу друзям та родичам. Окрім того, зорі радять зайнятися своїм здоров’ям, адже у цей період лікування принесе очікувані результати. Ви будете не надто терплячими й стриманими, тому намагайтеся не скривдити близьких!
Стрілець
23.11-21.12
Найбільших успіхів варто очікувати в професійній та фінансовій сферах. Ваш авторитет, а також цілеспрямованість і рішучість дозволять нарешті поставити крапку в тих питаннях, які раніше змушували вас сумніватися. Цей період принесе чимало приємних моментів у романтичних стосунках, творчості та спілкуванні з дітьми. З’явиться неочікувана нагода відпочити й зміцнити своє здоров’я, тож нізащо не проґавте її — не пошкодуєте!
Козеріг
22.12-20.01
На вас чекає місяць, сповнений надзвичайних подій. Для багатьох представників знаку він стане періодом духовних перетворень, прагнення до розвитку й самовдосконалення, здатним багато в чому змінити ваш світогляд. Імовірні несподівані поїздки або контакти, які спричинять зміни в особистому житті. Не дивлячись на цілковиту підтримку зірок, вам усе ж належить діяти обачно й обмірковувати кожен крок. І ще одне застереження: усілякими способами уникайте конфліктів з людьми старшого віку.
Водолій
21.01-18.02
Хоч за що б ви взялися, все буде йти, як по маслу, й лише в кінці місяця можуть виникнути деякі фінансові труднощі. Головне — постаратися «викрутитися» самим і не брати в борг. Зорі також настійливо радять не афішувати свої думки й наміри, аби недоброзичливці не змогли завадити вам у втіленні ідей та творчих планів у життя. Особисте життя вируватиме: чимало щасливих моментів принесе спілкування з коханою людиною, а друзі неабияк урізноманітнять ваше дозвілля.
Риби
19.02-20.03
Ви відчуєте потужний потік змін, що входять у ваше життя. Надзвичайно важливу роль відіграватиме спілкування з друзями та діловими партнерами, адже саме вони допоможуть у реалізації вашого грандіозного задуму. Проте ваш найперший помічник — власна інтуїція! Саме завдяки їй ви уникнете багатьох неприємних моментів, які б могли стати перешкодою на вашому шляху до успіху. Особливої уваги потребуватимуть батьки.
Овен
21.03-20.04
Січень буде періодом надзвичайної активності й досягнення цілей. Він позначиться розширенням ділових і дружніх контактів, вірогідно, що зв’язки ці будуть із далеким зарубіжжям. Можна з упевненістю сказати, що цей місяць дозволить вам використати всі шанси для подальшого професійного росту. Щоправда, у перші дні року ймовірне погіршення настрою. Але ви відчуєте підтримку з боку друзів, і все налагодиться.
Телець
21.04-21.05
Ви можете отримати несподівану пропозицію, яка «задасть тон» усьому року. Сміливіше йдіть на контакти — удача зовсім близько! На початку місяця краще не приймайте важливих рішень, пов’язаних з фінансовими справами. Інтуїція може вас підвести, тож ви не одержите тієї вигоди, на яку розраховували. Для вас нарешті перестане існувати проблема «батьків і дітей», а ось у стосунках із друзями може виникнути певна напруга.
Близнюки
22.05-21.06
Січень обіцяє вам радикальні зміни у взаєминах із партнерами по шлюбу й бізнесу. А для самотніх представників знаку поява нових знайомих, здатних розбудити у вашому серці романтичні почуття, може призвести до несподіваного рішення… одружитися. Головне — дотримуватися балансу між здоровим егоїзмом і повним розчиненням у партнері та його проблемах. До речі, початок року не обіцяє особливих турбот на роботі — настільки добре ви потрудилися раніше.
Рак
22.06-22.07
На початку року зорі обіцяють вам чимало можливостей для сходження кар’єрними східцями. Однак і перешкод вистачатиме. Та ваша рішучість на шляху до їх подолання лише сприятиме особистісному росту. Не нервуйте через дрібниці — це може негативно позначитися на вашому здоров’ї. Щоб гарний настрій не залишав вас, намагайтеся не сидіти вдома: підійдуть і звичайні прогулянки, і відвідування театру чи кіно — тільки підберіть хорошу компанію.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: