СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 17
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 17
ГОЛОВНА
CITY MIX
CITY PEOPLE
ТЕМА НОМЕРА
CITY PEOPLE
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY HISTORY
CITY SHOPING
CITY FAMILY
CITY ART
CITY ART
ЗІРКИ НАД CITY
N10(17) Грудень 2005     Тема номера: Богатирський виклик "Термінатору"
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Часто будете проводити час у компанії друзів, незважаючи на високу завантаженість на роботі. Події недавнього минулого несподівано стануть надзвичайно важливими, і ви поглянете на ситуацію під іншим кутом зору. Неможливість «танцювати під чужу дудку» стане ще більш відчутною. Вдалими будуть поїздки, пов’язані з вкладенням коштів. Не виключені зміни в умовах роботи. Проблеми в особистому житті будуть лякати вас й одночасно випробовувати.
Діва
24.08-23.09
Зосередьте свої помисли на сімейних справах, вони для вас зараз — основне. Особливо напруженою буде друга половина грудня. Зате на роботі все йде за раніше наміченим планом, більше того — на вас чекають приємні події. Якщо давно очікувалося підвищення по службі, воно відбудеться саме зараз. Однак зорі попереджають: покладаючись на інших, будьте уважні в дріб’язках. В особистому житті ймовірна несподівана зустріч із колишнім партнером, не виключене й поновлення старих зв’язків.
Терези
24.09-23.10
Дуже бурхливий місяць. Ви відкриті для контактів, і до вас тягнуться зовсім незнайомі люди. На початку грудня відбудеться деякий спад настрою, потрібно буде вживати термінових заходів: займіться активною підготовкою до Нового року, тим більше, що покупки будуть особливо вдалі. У вас усе налагоджується, ви набуваєте впевненості в собі й завтрашньому дні. Вдалий період для завершення юридичного питання, подачі документів, прохань.
Скорпіон
24.10-22.11
Успішний місяць у фінансовому відношенні. Вам надзвичайно таланитиме, доходи перевищуватимуть витрати, тож можна дозволити собі багато чого. Ви буде почуватися більш самостійними, незалежними. Разом із тим обставини будуть приводити вас до необхідності спілкування з людьми, які вам не дуже приємні. В особистому житті момент оновлення не закінчений. Для тих, чиє серце вільне, настають вирішальні часи.
Стрілець
23.11-21.12
Не потрібно братися за кілька справ одразу, постарайтеся працювати в одному, найважливішому для вас напрямку. В якому — підкаже інтуїція! У відносинах з коханою людиною доведеться йти на поступки, тут усе буде не так просто. Багато в чому доведеться відмовляти собі. Звичний спосіб життя зміниться, але у вас є цілі, яких неодмінно хочеться досягти. Тож уперед!
Козеріг
22.12-20.01
Настає період, коли потрібно особливо ретельно стежити за своїм здоров’ям. Важливо вчасно відпочивати, обмежити навантаження, в тому числі фізичні. Взагалі, у грудні дуже важливим для вас буде оптимістичний настрій, тож женіть подалі від себе похмурі думки! Якщо це не виходитиме, подумайте, чим ви можете себе порадувати, і не шкодуйте на це ні коштів, ні часу. В особистому житті настає період відновлення почуттів, сплеск емоцій. Але доведеться дещо приховувати від свого партнера.
Водолій
21.01-18.02
У грудні ви можете ставити перед собою нові цілі й завдання. Ймовірно, доведеться змінити рід своєї діяльності, щоб досягти бажаного. Але настрій буде чудовий, вас не лякатимуть труднощі. В особистому житті імпульсивність стає вашою розпізнавальною рисою — ви можете перекреслити будь-які відносини одним махом. Вам легко буде знайти спільну мову з дітьми, іноді ви самі будете скидатися на дитину, прагнучи розваг. Утім, вас і так будуть дорікати в легковажності, особливо найближчі люди.
Риби
19.02-20.03
Складні питання доведеться вирішувати на роботі. Не виключені збори, переговори в колі зацікавлених осіб, тож вам знадобиться багато сил і аргументів, щоб відстояти власну думку. Вам прийдеться непросто серед колег: з якихось причин до вас буде прикута підвищена увага оточуючих. Часто відчуватимете потребу в дружній підтримці, розумінні, довірливих бесідах. У відносинах з партнером настає період зближення й розуміння.
Овен
21.03-20.04
Ваші інтереси будуть спрямовані на розширення сфери впливу, зміцнення дружніх і родинних зв’язків. Події в особистому житті не дадуть вам сумувати, постійно змінюючи декорації. Будете зустрічатися з найрізноманітнішими людьми. Й не завжди це будуть ті, до кого ви тяжієте душею. Але за їх допомогою вам належить вирішити чимало важливих питань. Багато часу проведете в компанії близької людини. Ніжні стосунки заспокоять вас, принесуть стабільність і душевний спокій.
Телець
21.04-21.05
Деякі партнери можуть втратити вашу довіру, позбавити вас спокою й визначеності. Ви часто будете почуватися втомленими, усвідомлювати неможливість перебороти ситуацію. Однак найважливіше, що ваші позиції не зазнають принципових змін, просто те, що відбуватиметься навколо, значно вплине на подальшу вашу поведінку. Рідні та друзі повернуть гармонію у ваше життя, а значні фінансові надходження остаточно відновлять віру в людство.
Близнюки
22.05-21.06
Представників знаку зорі особливо застерігають: не варто наполягати на своєму, іноді потрібно поступитися, щоб остаточно не програти, адже ви не завжди праві. Фінансовий аспект життя без особливих втручань з вашого боку неабияк радуватиме, й ви зможете багато чого собі дозволити. У цей період сприятливими будуть прогулянки на природі, творча праця з визначеною метою. Усамітненість принесе більше користі, ніж зустрічі з друзями.
Рак
22.06-22.07
Ви вміло використовуватимете чужий досвід і здатність наполегливо працювати. У ваших руках будуть зосереджені важелі управління ситуацією. Місяць особливо сприятливий для начальників, а ось залежним представникам знаку буде важче, однак у вас буде нагода відпочити. Можлива надзвичайно вигідна пропозиція від впливового заступника. Ймовірні поїздки, навіть зміна місця проживання. Ви зануритеся в нове коло стосунків. Фінансова ситуація стабільна.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: