СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 16
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 16
ГОЛОВНА
CITY PEOPLE
CITY PEOPLE
CITY MIX
CITY PEOPLE
CITY SOCIETY
ТЕМА НОМЕРА
CITY SHOPPING
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY ART
CITY ART
ЗІРКИ НАД CITY
N9(16) Листопад 2005     Тема номера: Луцьку 920!
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Для вас настає період розквіту, з’явиться бажання випробувати себе в усіх справах одразу. Неймовірний ентузіазм пересилює колишні умовності, тож ви прагнутимете в саму гущу подій, легко братимете на себе відповідальність, так само легко справлятиметеся з будь-яким завданням. Значних успіхів можна досягти в матеріальному плані, а також підготувати чудове підґрунтя для майбутніх звершень.
Діва
24.08-23.09
На тлі сезонного спаду енергії організму у вас настає не найактивніший життєвий період. Але планети будуть розташовані так, що якщо передати право вирішувати свої проблеми іншим, то результат перевершить усі сподівання. Парадокс, але оточуючі значно краще за вас розбираються у ваших потребах і знають, як їх задовольнити. Найбільш розумно з вашого боку буде присвятити цей місяць відновленню сил і здоров’я.
Терези
24.09-23.10
Матеріальний бік вашого життя перебуватиме під зовнішнім контролем і вимагатиме постійної уваги й додаткових зусиль. Працювати доведеться багато, вимоги будуть високі, але листопад чудовий тим, що всі проблеми тимчасові, і їхнє вирішення не варто відкладати надовго. Наприкінці місяця зорі рекомендують визначити свою головну мету. Успіх і визнання чекають на громадських діячів. До речі, дуже можлива маленька приємна подорож.
Скорпіон
24.10-22.11
Представникам цього знаку листопад сприятиме у багатьох відношеннях. Так, будуть помічені й оцінені підвищенням по службі та збільшенням оплати праці ваші досягнення у професійній сфері. Романтичні почуття одержать новий імпульс для розвитку. У вас буде можливість ще більше усталити своє фінансове становище. Ось тільки стосунки з оточуючими складатимуться не найкращим чином. Нерідко ви не в змозі стримати свої емоції, тому й можливі проблеми.
Стрілець
23.11-21.12
У листопаді ви отримаєте найвищу оцінку. Накопичений потенціал і знання стануть відмінною стартовою площадкою для професійного росту, а в бізнесі принесуть значну вигоду й сприятимуть розширенню виробництва та зміцненню зв’язків з іноземцями. Варто звернути увагу на хронічні захворювання — вони можуть загостритися. Така ймовірність з’явиться вже на початку місяця. Ваше особисте життя буде непередбачуваним, тож будьте готові до сюрпризів долі.
Козеріг
22.12-20.01
Настав час будувати довгострокові плани, розраховані принаймні на рік уперед. Це дуже важлива справа, тож ви не повинні упустити момент. Тим більше, що саме в листопаді всі козирі будуть у ваших руках. Ви зможете в усьому розраховувати на підтримку друзів, окрім того, корисними будуть нові знайомства й та інформація, яка випадково попадеться на очі. Однак ваші очевидні успіхи можуть спровокувати негативні випади з боку колег чи начальства.
Водолій
21.01-18.02
У листопаді ви почуватиметесь особливо комфортно. Після самостійних потуг нарешті з’явиться підтримка людей, які відкриють вам нові можливості й дозволять вирішити старі проблеми альтернативними способами. Однак треба завершити все на початку й у середині місяця, адже потім тісний зв’язок з дійсністю перейде в іншу площину, тож актуальними стануть зовсім інші обставини. Зорі застерігають: будьте обережні з незнайомими людьми — не всі пригоди бувають приємними.
Риби
19.02-20.03
Ви будете повністю занурені в роботу, турботу про самопочуття й виконуватимете раніше дані обіцянки. Й лише до кінця місяця зможете перекласти частину обов’язків і відповідальності на помічників. Романтичні переживання будуть повільно прогресувати, але в них з’являться деякі нотки невдоволеності. Через вашу імпульсивність можливі негаразди у стосунках з колегами, тож добре все обміркуйте перед тим, як щось зробити чи навіть сказати.
Овен
21.03-20.04
У листопаді ви нарешті зможете проявити себе. Місяць сприятливий для розвитку особистості, розкриття й удосконалення здібностей, досягнення професійних успіхів. Настав час задуматися про нову престижну роботу, що принесе хороші заробітки й високий соціальний статус. У вас буде чудовий настрій, засмутити зможе хіба що осіння застуда. Однак у ваших силах вберегтися від неї.
Телець
21.04-21.05
Місяць мине досить спокійно. Матеріальне становище — на раніше досягнутому рівні. Втримати його легко, однак уже наприкінці листопада перед вами відкриються перспективи росту, тож краще прагнути більшого. А для цього треба наполегливо працювати. В особистому житті ситуація стабільна настільки, що вам дуже хотітиметься чогось нового. Проте зорі попереджають: не варто нічого змінювати!
Близнюки
22.05-21.06
Для вас настає сприятливий період: відправляйтесь у відпустки, подорожі, торговельні тури, відрядження — скрізь на вас чекатимуть приємні сюрпризи та яскраві враження. Доведеться приділити більше часу дому та його мешканцям. Адже там відбудуться важливі події, які на кілька місяців наперед визначать ваше прагнення до успіху й інтереси. Начальство вимагатиме цілковитої віддачі, тож будьте готові до цього.
Рак
22.06-22.07
Найближчим часом у вашому житті відбудуться цікаві знайомства й зустрічі з яскравими особистостями. Це допоможе по-іншому поглянути на існуючі труднощі та прийняти неординарні рішення. Крім того, листопад дозволить матеріалізувати особисті досягнення, можливо, ви проявите свої здібності в новому виді діяльності. Дуже добре складатимуться відносини з дітьми, вони вас неабияк порадують.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: