СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 15
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 15
ГОЛОВНА
CITY MIX
CITY PEOPLE
ТЕМА НОМЕРА
CITY SOCIETY
CITY SOCIETY
CITY HISTORY
CITY HISTORY - МУЗЕЙ
CITY HISTORY - СТАВ
CITY SHOPPING
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY FAMILY
CITY ART - АКТОР
CITY ART
CITY ART - СПІВАК
CITY LIBRARY
ЗІРКИ НАД CITY
N8(15) Жовтень 2005     Тема номера: КАПІТАН ТА ЙОГО НАДІЯ
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Якщо ви давно хотіли знайти нову роботу чи кардинально змінити щось в особистому житті — настає вдалий період. Тільки не сидіть, склавши руки. Головне — активність і оптимізм. Чарівність, яку ви будете випромінювати в цей час, буде особливо помітною з другої половини жовтня й нікого не залишить байдужим. Це може допомогти вам не лише в особистому плані, а й позитивно вплинути на кар’єру.
Діва
24.08-23.09
Спілкування з представниками протилежної статі забиратиме дуже багато вашого часу, зате приноситиме неабияке задоволення. Щоправда, про роботу ви не матимете часу навіть думати, тому потрібно буде хоча б робити вигляд, що працюєте. Не дивно, що у стосунках із начальством можливе деяке напруження. Постарайтеся поберегти здоров’я в перших числах місяця й на початку другого тижня, ви будете дуже уразливі.
Терези
24.09-23.10
Вам варто серйозно задуматися над тим, що потрібно щось міняти у своєму житті. Ви зовсім засумували, і підняти настрій зможе тільки нове знайомство! Тож уперед, назустріч пригодам! Вони будуть особливо романтичними наприкінці місяця, тільки постарайтеся все тримати в таємниці. У матеріальному плані ви будете найуспішнішими з усіх знаків зодіаку. Постарайтесь уникнути конфлікту з колегами.
Скорпіон
24.10-22.11
Не найпростіший місяць для вас. Доведеться зустрітися з деякими перешкодами на шляху до професійного успіху. Однак ви здатні впоратися з усіма негараздами, просто до кінця жовтня ця боротьба може вас зовсім виснажити. Постарайтеся ставитися до всього по-філософськи — це дуже допомагає, і не варто ні на кому зривати зло. Незабаром у вас усе налагодиться.
Стрілець
23.11-21.12
Для вас найважливішими стануть дружні зв’язки: буде багато зустрічей, спогадів, приємних моментів. Однак не забувайте про те, що у вас існують певні зобов’язання перед близькими родичами, настає час виконувати свої обіцянки! Деякі труднощі чекають на вас у фінансовому відношенні, але доведеться перечекати цей момент. Що стосується відносин із коханою людиною, то ви почуватиметеся безмежно щасливими.
Козеріг
22.12-20.01
Для вас дуже важливо в цьому місяці зосередитися на своїй кар’єрі. Такий період буває один раз у році, тому ви можете будувати довгострокові плани. Тут ваші амбіції не зашкодять! Особисті відносини складаються непросто: ви настільки занурені у свої турботи, що відмовляєте в увазі близьким людям. До речі, початок місяця буде більш сприятливим у всіх відношеннях, ніж його завершення.
Водолій
21.01-18.02
У жовтні ви отримаєте чудову нагоду перепочити. Адже ви втомилися від повсякденних турбот, і справи просто валяться з рук. Тож відправляйтеся в подорож, але обов’язково в гарній компанії: вам потрібно не тільки змінити обстановку, а й одержати позитивний емоційний заряд. Вас неабияк здивують близькі люди, ви подивитеся на них з дещо несподіваного боку.
Риби
19.02-20.03
У цьому місяці ви можете розраховувати не тільки на свої сили, дуже ймовірна підтримка з боку друзів та колег. Тож, не вагаючись, звертайтеся по допомогу — вам не відмовлять. У відносинах із коханою людиною краще проявити ініціативу, хоча ви не дуже до цього схильні. Настав час трохи попрацювати над своїм іміджем — вам просто необхідно щось у собі поміняти!
Овен
21.03-20.04
Настав час розібратися зі своїми партнерськими відносинами — вам не вдасться сховати голову в пісок! І оскільки ви схильні вирішувати все швидко, а зважені рішення даються вам важкувато, зорі радять цього разу не квапитись і зачекати до другої половини місяця. Всі сили тим часом спрямуйте на особисте життя, вас буде супроводжувати удача. Особливо сприятливі дні для вас — весь перший тиждень жовтня.
Телець
21.04-21.05
На вас чекає дуже багато роботи, але, що прикро, ви не обов’язково отримаєте за неї гідну винагороду. Тому намагайтеся розумно витрачати свої сили і не забувайте про особисте життя. А воно в жовтні може принести приємний сюрприз, тож не пропустіть цей момент! Для тих представників знаку, які не знайшли часу для літньої відпустки, настає надзвичайно вдалий період для відпочинку.
Близнюки
22.05-21.06
Безсумнівно, що для вас це буде дуже насичений місяць. Швидше за все, перед вами постане складна проблема вибору, і ваше рішення багато в чому визначить найближчі плани. Тому будьте особливо розважливими. Ваша популярність у друзів та знайомих значно зросте, кожну вільну хвилину ви будете знаходитися в їхньому колі, тож наприкінці жовтня вашим найбільшим бажанням буде нарешті залишитися на самоті.
Рак
22.06-22.07
У жовтні ви зможете присвятити більше часу домашнім справам, вони будуть приносити справжнє задоволення. Професійні позиції досить стабільні, тож ніхто і ніщо не в змозі зупинити вас на шляху до реалізації ваших планів. Зважаючи на їх розмах і те, з якою легкістю вам вдаватиметься їх втілювати, можна сказати, що ви — улюбленець долі. Принаймні, цього місяця — однозначно.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: