СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 14
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 14
ГОЛОВНА
CITY MIX
CITY ШОУ
CITY ДРАЙВ
CITY ЗУСТРІЧ
CITY FASHION
CITY ЗІРКА
CITY ІСТОРІЯ
CITY ПОСТАТЬ
ЗАМКИ УКРАЇНИ
CITY ТРАДИЦІЇ
CITY LIBRARY
ЕКСТРІМ
ТЕМА НОМЕРА
ФЕСТИВАЛЬ
CITY РОК-Н-РОЛ
ЗІРКИ НАД CITY
N7(14) Вересень 2005     Тема номера: КАРЛОВІ ВАРИ
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Вересень для вас складеться з двох, не схожих одна на одну частин: перша половина місяця буде нелегкою, друга — більш сприятливою. На початку місяця поринете у дрібні неприємності. Будьте обережніші й уважніші, уникайте витрат. Далі настане час плідної роботи й навчання, цікавих подорожей. Ви знайдете чудове застосування своїм численним талантам, у першу чергу організаторському.
Діва
24.08-23.09
Ви прагнете бути в центрі всіх подій, і вам це вдасться. Ваша ділова активність буде набирати обертів, ви впевнено підкорюватимете вершини професійної майстерності. В особистому житті допоможуть винахідливість і витримка. Бережіть здоров’я, уникайте конфліктів. Розваги в колі друзів та нових знайомих подарують вам море задоволення.
Терези
24.09-23.10
На початку вересня ви багато чого досягнете на професійному поприщі. Однак потім усе-таки варто трохи остудити свій запал і більше піклуватися про власне здоров’я, а також приділяти час особистому життю. Тим більше, що доля знову запропонує вам зміни — тож не проґавте свого шансу. Шкодувати про це, як запевняють зірки, вам навряд чи доведеться.
Скорпіон
24.10-22.11
Схоже, цей місяць стане для вас дуже вдалим у всьому, що стосується роботи. Ваша думка уважно вислуховуватиметься і прийматиметься без змін, але й вам належить зважати на ідеї інших. Стежте за своїми висловлюваннями, вони бувають дуже категоричними. В особистих стосунках сміливо віддайтеся стрімкому потоку подій: не намагайтесь їх контролювати й тим більше гальмувати!
Стрілець
23.11-21.12
Перша половина місяця сприятлива для особистих взаємин. Використайте цей час для спілкування з родичами. А ось середина вересня позначиться тим, що начальник може висловити вам своє невдоволення. Не засмучуйтеся. Краще доведіть своєю невтомною працею, що він помиляється. До кінця вересня ситуація стабілізується, і ви будете цілком задоволені усіма сферами свого життя.
Козеріг
22.12-20.01
Якщо влітку ви не одержали гідне збільшення заробітної плати, то зараз саме час поспілкуватися на цю тему з начальством. Зорі обіцяють свою підтримку в усіх питаннях, які так давно вас турбували. Можуть виникнути конфлікти з оточуючими через вашу принциповість. У кінці місяця ви опинитеся в епіцентрі любовних подій: палкі погляди, бурхливі зізнання, довгоочікувані побачення…
Водолій
21.01-18.02
У вас з’явиться можливість поїхати у відрядження в далеке зарубіжжя. Відмовлятися за будь-яких обставин не варто, адже це буде прекрасна можливість заробити великі гроші. Тим більше, що питання зміцнення фінансового аспекту для вас нині актуальне. У стосунках із коханою людиною та рідними пануватиме цілковита гармонія. Зверніть увагу на своє здоров’я.
Риби
19.02-20.03
Перед вами постане багато завдань, які належить вирішити максимально швидко. Ваше майбутнє зараз у ваших руках. Це час підготовки ґрунту для початку нової справи. Життєвий тонус доволі слабкий, але це тимчасово — незабаром настрій поліпшиться, і ви нарешті візьметеся до реалізації своїх планів. Підтримка близьких подарує вам натхнення для підкорення нових вершин. Тож уперед!
Овен
21.03-20.04
Цей час складеться для вас винятково приємно. Щодо грошей можна сказати, що вони самі вас знаходитимуть і лягатимуть у гаманець. На любовному фронті теж сприятлива ситуація, проте не варто «економити» на пристрасних зізнаннях та подарунках. Тим паче, що віддача буде подвійною. Більше уваги приділяйте своєму здоров’ю, інакше осіння застуда завадить здійсненню планів.
Телець
21.04-21.05
Цей час складеться для вас винятково приємно. Щодо грошей можна сказати, що вони самі вас знаходитимуть і лягатимуть у гаманець. На любовному фронті теж сприятлива ситуація, проте не варто «економити» на пристрасних зізнаннях та подарунках. Тим паче, що віддача буде подвійною. Більше уваги приділяйте своєму здоров’ю, інакше осіння застуда завадить здійсненню планів.
Близнюки
22.05-21.06
Вам необхідно на деякий час відмовитися від надмірних амбіцій. Адже зараз настає період, коли неабияк знадобиться вміння маневрувати у складній обстановці. Ви постійно повинні прагнути до дії, інакше енергія, що не знаходитиме виходу, почне вас руйнувати, і ви впадете в депресію. Цього допускати не можна. На вас очікує зустріч із незабутнім минулим — адже воно, як і раніше, має над вашим серцем магічну владу…
Рак
22.06-22.07
Протягом цього часу жодних серйозних змін зірки вам не передвіщають. Все у вас складатиметься стабільно. Намагайтесь уникати поїздок і бурхливих дебатів, і тоді цей період узагалі запам’ятається вам як час душевної рівноваги та спокою. Єдине, що може затьмарити ваш умиротворений стан, — причіпки родичів, однак ви швидко зумієте поставити їх на місце.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: