СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 13
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 13
ГОЛОВНА
CITY PARTY
MIX
CITY GUEST
CITY PERSON
ЗАМКИ УКРАЇНИ
CITY ГУРТ
CITY DRIVE
CITY TRAVEL
SHOW MAN
ТЕМА НОМЕРА
CITY ART
CITY FESTIVAL
CITY FAMILY
ЗІРКИ НАД CITY
N6(13) Липень 2005     Тема номера: Барельєфи бажань
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Чекайте на цікаві ділові пропозиції й, отримавши їх, одразу беріться до справи. Якщо будете зволікати, зважуючи всі плюси й мінуси свого нинішнього становища, можете втратити дорогоцінний час і не досягнути бажаного результату. Зорі, в свою чергу, обіцяють вам цілковиту підтримку у втіленні нових проектів. Будете задоволені своїм особистим життям.
Діва
24.08-23.09
Головне для вас у цьому місяці — не демонструвати свою впертість і не загострювати ситуацію із принципових міркувань. Будьте максимально дипломатичними й обережними: недоброзичливці не дрімають. У колі друзів ви будете надзвичайно популярні: вир поїздок, нові компанії, шанувальники, безліч розваг…
Терези
24.09-23.10
Розслаблятися ніколи, адже початок липня принесе значні зміни на роботі. Напружена обстановка пригнічуватиме, однак для вас усе пройде напрочуд вдало. Вам навіть вдасться зміцнити свої позиції. У родині пануватимуть кохання й гармонія, час подумати про сімейний відпочинок. Тим більше, що друга половина місяця — сприятливий період для подорожей.
Скорпіон
24.10-22.11
Вам не варто починати важливі справи — обмежтеся повсякденною роботою. Краще займіться особистим життям: приділяйте більше уваги коханій людині, проводьте вільний час із друзями й родиною. Зорі радять також потурбуватися про власну зовнішність. Можливо, вам час зробити нову стильну зачіску чи кардинально змінити свій гардероб.
Стрілець
23.11-21.12
Головна порада липня: не руйнуйте стабільні стосунки заради любовних міражів, адже ймовірність розчарування надзвичайно висока. Відволіктися від болісної проблеми вибору ви зможете на роботі: через період відпусток кількість ваших обов’язків неабияк зросте, тож ви не матимете часу на роздуми про що-небудь інше.
Козеріг
22.12-20.01
Ваш успіх цілком і повністю залежатиме від того, наскільки ви володієте мистецтвом вибудовувати взаємини. Особливо це стосується вашої професійної діяльності. У другій половині липня на горизонті з’явиться людина «з минулого», котра колись вплинула на ваше життя й нині повернулася з тими ж намірами. Тож вам варто проявити обережність.
Водолій
21.01-18.02
Для вас це місяць, коли можна діяти за «індивідуальним планом», не занадто оглядаючись на обстановку навколо вас та дії інших людей. Більше того — те, що ви не особливо перейматиметеся думкою оточуючих і навіть ігноруватимете її, швидше приведе вас до успіху: доля любить зухвалих сміливців. А ось в особистому житті надмірна самовпевненість — не найкращий помічник.
Риби
19.02-20.03
Особисті взаємини приноситимуть вам лише задоволення. Романтичні прогулянки з коханою людиною, гамірливі пікніки з друзями, приємні сімейні вечори — усе це чекає на вас у липні. На роботі все спокійно: завдяки попереднім заслугам вам не доведеться особливо напружуватися. Можливо, саме час подумати про відпочинок?
Овен
21.03-20.04
Цікавий і насичений подіями місяць. Вам знадобиться вміння швидко аналізувати інформацію і приймати рішення. У досягненні професійного успіху особливо пощастить бізнесменам та громадським діячам. Звичайно, для цього їм доведеться чимало попрацювати. Так що про відпустку можна поки що забути. А ось іншим представникам знаку просто необхідний відпочинок!
Телець
21.04-21.05
Липень пройде під девізом «Допоможи ближньому». Вам доведеться вирішувати проблеми рідних, підтримувати друзів, виручати знайомих. Ваше власне життя доведеться пустити на самоплив. Однак непокоїтися через це не варто: на роботі ваше становище стабільне, а рідкісні зустрічі з коханою людиною принесуть незабутні враження.
Близнюки
22.05-21.06
Через успішно проведені переговори чи підписання вигідного контракту можете відірватися від «грішної» землі. У такому випадку врахуйте думку партнерів: їхній погляд на життя виявиться більш реалістичним. Імовірне виникнення нового сильного почуття або раптове посилення того, що вже, здавалося, відійшло в минуле.
Рак
22.06-22.07
У липні ви отримаєте те, на що заслужили. Причому це однаковою мірою стосується і вашої професійної діяльності, й особистого життя. У кожному разі ви опинитеся в центрі уваги, тож не розгубіться, коли погляди оточуючих сфокусуються на вашій персоні. Подбайте про своє здоров’я.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: