СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 12
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 12
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
MIX
CITY FASHION
CITY ГУРТ
CITY DRIVE
CITY STAR
CITY ПОГЛЯД
CITY BIRTHDAY
CITY FAMILY
ПЕРСОНА
CITY TEENS
ЗІРКИ НАД CITY
N5(12) Червень 2005     Тема номера: Eurovision
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Ніхто, крім вас, не вміє так вдало перетворювати власні недоліки в переваги. І ця властивість вашої натури особливо знадобиться зараз. Усе буде складатися просто чудово: справи, пов’язані з роботою, даватимуться легко, а проблеми відступлять на задній план. А ось через невирішені особисті питання деякі представники знаку почуватимуться розчарованими та знесиленими. Зверніться по допомогу до родичів, їхня порада буде дієвою і мудрою.
Діва
24.08-23.09
Ті завдання, які для інших здаються надскладними, ви вирішите швидко й без особливих зусиль. Словом, штурмуйте всі фортеці. В оточуючих може виникнути бажання перекласти свої проблеми на ваші плечі — такі спроби необхідно вчасно припиняти. Постарайтеся не присвячувати весь свій час роботі, розплануйте все з урахуванням особистого життя. Починається смуга везіння. Вас підтримають не тільки друзі, а й якоюсь мірою опоненти.
Терези
24.09-23.10
Сконцентруйте свої дії й не розкидайтеся по дріб’язках, тоді всі справи підуть успішно. Відкриваються нові перспективи й можливості: в роботі й у творчості. Головне — бути послідовними й дипломатичними. У взаєминах із близькою людиною продовжаться проблеми минулого місяця, ймовірні непорозуміння, які призведуть до чергового охолодження. Атмосфера буде настільки напружена, що доведеться іти на компроміс, щоб зберегти стосунки.
Скорпіон
24.10-22.11
Доведеться приймати серйозне рішення: вислухайте всі поради, але залишіть останнє слово за собою. Щоправда, необхідно об’єктивно оцінити власні здібності й можливості, а ще важливо враховувати втому, що накопичилася. Зорі радять контролювати душевні пориви, адже тільки так можна захистити себе від розчарувань. Надмірно незалежна позиція, небажання прийняти позицію оточуючих можуть призвести до непорозумінь і конфліктів.
Стрілець
23.11-21.12
Ваш оптимізм та вміння не сумувати навіть тоді, коли ви помилилися, завжди захоплювали оточуючих. Тому якщо вся перша декада місяця виявиться для вас низкою непорозумінь, викличте на допомогу всі свої чудові якості й не втрачайте бадьорості — незабаром усе кардинально зміниться. Ваші ідеї й починання будуть підтримані, ділові переговори завершаться успішно. Вірогідні витрати, пов’язані з придбанням нерухомості.
Козеріг
22.12-20.01
Настає сприятливий час для переосмислення своєї поведінки й досягнень. Новий погляд на речі дозволить сформулювати й нові ідеї. Очікуйте цікавої інформації, що дозволить просунутися кар’єрними сходами. Стосунки з близькою людиною заходять у глухий кут. Не приймайте категоричних рішень до кінця місяця — це єдиний спосіб уникнути необдуманих вчинків, про можливі наслідки яких навіть здогадатися складно.
Водолій
21.01-18.02
Вам необхідно сконцентрувати увагу на поставлених цілях, адже саме зараз матимете можливість реалізувати свої творчі пориви. Тримайтеся міцніше за однодумців, їхні поради будуть мудрими й реалістичними. Прислухайтеся й до голосу інтуїції, вона також не підведе. У реалізації планів уникайте експериментів, краще діяти перевіреними способами. Краще не вступати в суперечки з домашніми, цим ви тільки ускладните стосунки.
Риби
19.02-20.03
У вас з’являться всі шанси для просування в професійній сфері. Зараз не час відсторонятися від дійсності й іти в світ ілюзій. Вам варто змінити свою сентиментальність на сумлінність та ініціативність. Корисно звернутися по допомогу до впливових осіб. Той, хто занадто полюбляє «романтичний екстрім» і сидить на двох стільцях, у цьому місяці зіштовхнеться із ситуацією, коли все таємне стає явним.
Овен
21.03-20.04
Настає сприятливий період для творчої реалізації й пошуку однодумців. Це час активних дій і стрімких рішень. На роботі задоволені вашою пунктуальністю та високим професійним рівнем. Зорі радять не відмовлятися від нової ділової пропозиції. Удача постукає до вас у двері, щоб допомогти раз і назавжди вирішити дуже серйозне питання. Заплановані поїздки можуть не відбутися або скластися не так, як було задумано. Сфера фінансів турбот не принесе.
Телець
21.04-21.05
Перед вами відкриються нові перспективи в роботі, матимете шанс показати себе з найкращого боку. Проблеми, які вас турбували, залишаться в минулому, а недоброзичливці, якщо вони є, проявлять себе, помилившись. Намагайтеся не лінуватись і вкладати якнайбільше енергії в усі справи, за які візьметеся. Це чудовий час для спілкування з друзями та спільних поїздок на природу. До складних ситуацій можна віднести протиріччя між вами й оточенням, що періодично призводитимуть до конфліктів.
Близнюки
22.05-21.06
Будьте готові до будь-яких сюрпризів і несподіванок. Можуть змінитися стосунки з колегами, деякі з них проявлять себе з несподіваного боку. Навколо вас витатиме безліч ідей, не відкидайте їх. Якщо не полінуєтесь і знайдете час для їх ретельного аналізу, зрозумієте: деякі з них варті уваги. Не відкидайте допомогу близької людини, навіть якщо ваші взаємини дали тріщину. Багатьом представникам знаку можна прогнозувати вдалі операції з нерухомістю.
Рак
22.06-22.07
Вам бажано добре подумати, перш ніж пускатися в ризиковані справи. Від вашої кмітливості й обережності залежатиме багато чого в майбутньому, тож краще все добре обдумати і перевірити. Приділіть якомога більше часу собі, бажано знизити навантаження на роботі й виконувати тільки те, що в цей момент вам під силу. Не обіцяйте більше, ніж ви можете зробити. Краще менше, але якісніше. Особисте життя буде як ніколи бурхливим.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: