СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 11
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 11
ГОЛОВНА
CITY FASHION
MIX
CITY RELIGION
CITY TRADITION
CITY MEETING
ТЕМА НОМЕРА
CITY ЗУСТРІЧ
CITY ФЕСТИВАЛЬ
CITY TRAVEL
ГІСТЬ НОМЕРА
CITY ГУРТ
CITY STAR
CITY ЗДОРОВ`Я
ЗІРКИ НАД CITY
N4(11) Травень 2005     Тема номера: ARS LONGA, VITA DREVIS
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
При прийнятті важливих рішень вам краще опиратися на власну точку зору, тим більше, що інтуїція вас не підведе. Домашні турботи відійдуть на задній план, адже на шляху вашої кар’єри постануть серйозні перешкоди. Тож лейтмотивом травня стане боротьба за «місце під сонцем». В особистому житті на вас чекає надзвичайно цікавий період: нові знайомства, романтичні пригоди... До речі, ви вірите в кохання з першого погляду?
Діва
24.08-23.09
У першій половині місяця у вас буде можливість завершити старі справи, а також врегулювати боргові питання. Ви дізнаєтеся багато нового, незвичного, познайомитеся з цікавими людьми, які навчать вас дивитися на світ іншими очима. На роботі у вас буде нагода проявити свою творчу індивідуальність. Завдяки вашій мудрості та розважливості сімейне життя стане більш гармонійним. Кінець травня — вдалий період для подорожей.
Терези
24.09-23.10
Творчий підхід до виконання професійних обов’язків допоможе зміцнити позиції в бізнесі. Колеги прислухатимуться до вашої думки, зросте ваш авторитет. В особистому житті відбудуться події, через які доведеться переглянути деякі переконання. Почуття відповідальності і терпіння допоможуть вам у подоланні труднощів у сімейному житті. Приділяйте більше уваги друзям, інакше вони можуть образитися.
Скорпіон
24.10-22.11
Травень готує чимало сюрпризів як у професійному, так і в особистому житті. На деяких представників знаку чекає зміна місця роботи чи проживання. Ви відчуєте впевненість у собі, матимете нагоду переконатись у своїй значимості. Бізнес вимагатиме цілковитої віддачі й концентрації уваги. А творчі особистості зможуть продемонструвати свою яскраву індивідуальність та неординарні здібності. Не нехтуйте можливістю відпочити.
Стрілець
23.11-21.12
Практично весь місяць пройде під знаком «плюс». Ваші ідеї та пропозиції високо оцінить начальство, що обов’язково позначиться на зарплатні. Позитивно, звичайно. Ініціативу варто проявити і в коханні. Зорі радять вам спокійніше ставитися до повсякденних справ і оточуючої дійсності, менше часу приділяти фантазіям та мріям і бути активнішими. Вдалими будуть поїздки, особливо якщо ви не полінуєтеся ретельно їх спланувати.
Козеріг
22.12-20.01
На початку травня ділові люди можуть сподіватися на успіх, що стане приводом для розширення бізнесу. Ті ж, хто лише планує розпочати власну справу, можуть розраховувати на підтримку друзів та однодумців. В особистому житті суттєвих змін не намічається, хоча деякі цікаві люди на горизонті таки з’являться. Впускати їх у своє життя чи ні — вирішувати вам. Прислухайтеся до інтуїції: у цьому місяці вона — найкращий порадник.
Водолій
21.01-18.02
На вас чекає надзвичайно насичений період. Захопливі поїздки, перспективні знайомства, цікаве спілкування — вир життя не дасть можливості перепочити. На цьому фоні незначні непорозуміння з коханою людиною не будуть здаватися суттєвими: у вас просто не буде часу на роздуми про це. А коли вільна хвилинка нарешті з’явиться, всі проблеми вирішаться самі собою. В кінці місяця вашої допомоги потребуватимуть батьки.
Риби
19.02-20.03
Травень буде досить неоднозначним періодом. Адже для роботи й ділових контактів це сприятливий час, а ось у взаєминах із рідними та близькими на вас чекають складні моменти. Зорі радять поки що уникати з’ясування стосунків, і тоді все стане на свої місця. Краще спробуйте самореалізуватися в незвичних для себе заняттях — можливо, ви знайдете нове хобі чи зміните імідж. Кінець місяця особливо сприятиме представникам творчих професій.
Овен
21.03-20.04
У перший тиждень травня вам варто відправитися в поїздку. Вона виявиться надзвичайно вдалою, особливо з точки зору бізнесу. Спілкування з друзями принесе вам безліч приємних моментів. Середина місяця буде позначена багатьма несподіванками, насамперед в особистому житті. Зорі обіцяють вам неабиякі успіхи в інтелектуальній роботі й навчанні. Більше часу проводьте на свіжому повітрі, не перенапружуйтеся.
Телець
21.04-21.05
Місяць сприятиме активним діям — за умови, що вони ретельно продумані. Однак не всі розпочаті справи відразу дадуть результати, багато із запланованого реалізується тільки влітку. Тож наберіться терпіння. Атмосфера в родині повністю залежатиме від вас. А ось на роботі краще зайняти позицію спостерігача. Намагайтесь уникати конфліктів, особливо через гроші. В кінці травня у вас з’явиться нагода розширити коло особистих і ділових контактів.
Близнюки
22.05-21.06
Справи, розпочаті на початку травня, до кінця місяця просуватимуться все енергійніше. Вам навіть вдасться вирішити деякі застарілі проблеми. Зросте ваш авторитет серед колег та начальства, поліпшиться матеріальне становище. Однак розслаблятися не варто — будьте вимогливими до себе. А по відношенню до рідних проявіть терпіння, аби уникнути ускладнень. На вас чекають нові романтичні стосунки.
Рак
22.06-22.07
Ваше становище не можна назвати стабільним, однак впадати у відчай не варто. Це тимчасове явище, яке зробить вас сильнішими й активнішими. Не бійтеся брати на себе відповідальність, і удача обов’язково вам посміхнеться. В особистому житті все просто чудово. Натхненні гармонійними стосунками з коханою людиною, ви будете здатні на вчинки, які зовсім вам не характерні. Тож ви дуже здивуєте не лише оточуючих, а й себе.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: