СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 10
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE Номер 10
ГОЛОВНА
ТЕМА НОМЕРА
CITY ART
MIX
CITY ГУРТ
CITY EXPERT
CITY STAR
CITY THEATRE
SHOW MAN
STORY
CITY ADVICE
ТОЧКА ЗОРУ
LVIV PARTY
CITY SPORT
EXTRIM
CITY РЕЛІКВІЯ
CITY HEALTH
ЗІРКИ НАД CITY
N3(10) Квітень 2005     Тема номера: CITY SHANS
УЖЕ У ПРОДАЖУ
Гороскоп
Лев
23.07-23.08
Квітень буде для вас одним із найщасливіших місяців року, і якщо ви зумієте всі важливі справи реалізувати протягом перших двох декад, то ваша діяльність виявиться дуже успішною. Зможете зайнятися популяризацією своїх ідей, а ваші заслуги будуть належно оцінені начальством, що позначиться й на фінансовому становищі. Крім того, ви зумієте нарешті примиритися зі своїми недоброзичливцями, якщо підключите властиву вам дипломатичність. Багатьом Левам удасться досягти значних висот у кар’єрі.
Діва
24.08-23.09
Зорі обіцяють вам безліч можливостей для духовного оновлення, і якщо не будете ховатися від труднощів, зможете загартувати свій характер і діяти ефективно в ситуації, коли все навколо відбуватиметься не так, як очікувалося. Перед вами відкриються нові перспективи. Від вас вимагається діяти швидко, рішуче й самостійно. Декому доведеться займатися проблемами, пов’язаними з податками й спадщиною, а також витрачати час на нейтралізацію шкоди від нерозумних дій своїх компаньйонів. Приділіть увагу своєму здоров’ю.
Терези
24.09-23.10
У цьому місяці Терези нарешті отримають свободу дій. У зв’язку з цим деякі представники знаку постараються переглянути укладені раніше угоди на свою користь. Ви будете дуже легкі на підйом і зможете відправитися у відпустку або тривалу поїздку, хоча найкраще цей період використати для налагодження нових зв’язків та розширення сфери свого впливу. Після 22-го квітня ви будете діяти під впливом емоцій, і при цьому втрата контролю над почуттями принесе вам багато неприємностей як у професійних справах, так і в особистих стосунках.
Скорпіон
24.10-22.11
Скорпіони стануть більш практичними й прагматичними. Тож не дивно, що найбільше вас буде цікавити матеріальний бік будь-якої справи. Для того, щоб утілити в життя свої плани, вам знадобляться особлива акуратність і точність у веденні справ. Адже безсистемність і квапливість можуть стати причиною помилок. Особливу роль на шляху до успіху будуть відігравати як уміння миттєво реагувати на зміни ситуації, так і здатність вчасно втриматися від необачних рішень. Намагайтеся приділяти більше уваги родині.
Стрілець
23.11-21.12
Квітень — це той період, коли Стрільці будуть дуже діяльні й заповзятливі. Зважаючи на це, ви зможете багато чого домогтися навіть за несприятливих обставин. У вас з’явиться бажання спілкуватися з цікавими людьми, щоб на їхньому тлі краще були помітні й ваші власні чесноти. Ви будете шукати романтичних пригод і навряд чи відмовитеся від можливості ризикнути там, де інші не наважилися б робити занадто необачні кроки. На вас чекає багато приємних подій в особистому житті.
Козеріг
22.12-20.01
У квітні багатьом Козерогам удасться позбутися негативних емоцій, які заважали почуватися щасливими. Деякі представники знаку зуміють побороти в собі погані звички, а також емоційні симпатії, що вже віджили свій вік. Багато в чому вашими вчинками буде керувати бажання мати в житті надійну опору, тому ви почнете більше піклуватися про близьке оточення. Після 21-го числа намагатиметеся повніше розкрити свої здібності, тому вам знадобляться гідні слухачі й глядачі, які зуміють їх належно оцінити.
Водолій
21.01-18.02
Ви будете діяти під впливом власних сміливих ідей, виявляючи неабияку рішучість у досягненні поставлених цілей. Деякі представники знаку будуть дуже зацікавлені у тому, щоб залучити до вирішення своїх проблем партнерів. Однак ефективність від співробітництва буде невисока, хоча вам не варто нехтувати їхніми порадами. Після 21-го числа Водолії почнуть більше піклуватися про своє житло, і це може стати причиною змін у звичному укладі життя або підштовхнути до рішення більше займатися своєю родиною.
Риби
19.02-20.03
Квітень для Риб може виявитися досить спокійним періодом, хоча доведеться боротися за звичний для себе рівень добробуту. Ймовірний зліт творчої думки й фантазії, приплив життєвих сил. В особистих справах вірогідні деякі ускладнення. Можливо, вам важко буде досягнути взаєморозуміння з коханою людиною, але не варто перебільшувати свої проблеми. Навчіться радіти й отримувати задоволення навіть через дрібнички. Купіть, наприклад, квитки на прем’єру в театр або сходіть в кіно. Вам треба розвіятися й відволіктися!
Овен
21.03-20.04
Квітень принесе вам багато нових можливостей, які дозволять досягти успіху. Ви відчуватимете надзвичайний приплив життєвих сил, проте не дуже розраховуйте на швидкі результати вашої натхненної праці. Ймовірні поїздки за кордон, вони дадуть змогу налагодити нові перспективні зв’язки. Однак пам’ятайте, що навіть незначні невдачі в партнерстві можуть негативно вплинути на вашу самооцінку і зробити людьми, зацикленими на особистих переживаннях. Після 20-го числа ваш ентузіазм почне слабшати, і у вас уже не буде бажання жити на межі своїх можливостей.
Телець
21.04-21.05
Цей місяць стане для вас цілком сприятливим періодом, оскільки невиконані зобов’язання не будуть забирати так багато часу й сил, як раніше. Більшість представників знаку будуть діяти, маючи надійну опору — минулий досвід та підтримку впливових людей. Так що у квітні можете сміливо братися за найбільш складні справи й будьте впевнені, що у вас усе вийде! Але все-таки, хоч як би ви були зайняті важливими справами, не варто забувати про свою родину. Виберіться, приміром, на вихідні за місто, на природу. Тільки будьте обережні: у вас буде дещо ослаблений імунітет, і це може стати причиною захворювань.
Близнюки
22.05-21.06
Для Близнюків квітень стане дуже динамічним періодом, сповненим новими подіями й змінами, особливо це стосується перших двох тижнів місяця. У багатьох із вас з’являться цікаві ідеї, а також ви знайдете нові шляхи й методи вирішення наболілих проблем. Проте вам знадобиться неупереджена оцінка власних ідей, аби через недосвідченість ви не зробили помилок. Тож прислухайтеся до порад людей, яким ви довіряєте. У той же час вам варто «попрощатися» з деякими ілюзіями, і буде потрібна сила волі, щоб пожертвувати власними інтересами заради блага інших людей.
Рак
22.06-22.07
Досить рівний і спокійний період для більшості представників знаку. Вам удасться розширити свої повноваження й одержати реальну владу. Успіхи в кар’єрі будуть залежати від уміння налагоджувати нові зв’язки і приймати швидкі, але добре продумані рішення. Інакше доведеться жертвувати чимось важливим. Після 21-го числа ви станете більш нервозними, тому будете шукати спокою у вигаданому вами ж світі, і подекуди буде дуже непросто відрізнити реальне життя від власних фантазій.
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: